Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГНП на Паджеро не работи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГНП на Паджеро не работи

    Здравейте !

    Търси се майстор на ГНП на Паджеро 3 –3.2 did .
    Някой знае ли къде могат да я отремонтират ?
    Предварително благодаря на отзовалите се с мнения !

  • #2
    От: ГНП на Паджеро не работи

    Здрасти колега ,знам един дизелджия ,до Радомир селото немога да се сетя ,но му имам тел.и съм ходил имам едно ивеко 2.5 турбо дизел ,и мойта я свалих и му я занесох ,отремонтира я и регулира за 75 лв.Кажи ако не ти е далеко да ти дам тел.
    MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
    MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

    Коментар


    • #3
      От: ГНП на Паджеро не работи

      Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
      Здрасти колега ,знам един дизелджия ,до Радомир селото немога да се сетя ,но му имам тел.и съм ходил имам едно ивеко 2.5 турбо дизел ,и мойта я свалих и му я занесох ,отремонтира я и регулира за 75 лв.Кажи ако не ти е далеко да ти дам тел.
      Ивекото няма нищо общо с 3.2 did. Един приятел я носи на Австрия чак.
      GSM 0877 08 99 19
      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

      Коментар


      • #4
        От: ГНП на Паджеро не работи

        Да съгласен съм че няма ... но тогава като му я занесох бях с паджерото и си поговорихме ,тогава ми каза че паджерата имали проблем в помпите ,той самият имаше паджеро с десен волан 2.8 дизел .... мисля че е запознат по добре от нас ...
        MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
        MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

        Коментар


        • #5
          От: ГНП на Паджеро не работи

          Ако разбира на did моторите, дай му номера
          GSM 0877 08 99 19
          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

          Коментар


          • #6
            От: ГНП на Паджеро не работи

            Ми човека е доста компетентен за много неща които съм го питал ,затова мисля че няма д аима проблем да я направи ,ако колегата реши да му се обади ,ще му дам тел.
            MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
            MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

            Коментар


            • #7
              От: ГНП на Паджеро не работи

              Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
              Здрасти колега ,знам един дизелджия ,до Радомир селото немога да се сетя ,но му имам тел.и съм ходил имам едно ивеко 2.5 турбо дизел ,и мойта я свалих и му я занесох ,отремонтира я и регулира за 75 лв.Кажи ако не ти е далеко да ти дам тел.
              То,че не ми е близо,не ми е но това не е проблем.Трябва наистина да разбира на тия помпи и да е правил такава,защото в Стара Загора никой не се наема да я оправи,а и тук има добри майстори.

              Коментар


              • #8
                От: ГНП на Паджеро не работи

                Здрасти колега ,да знам че твойта помпа няма нищо общо с старите ,нищо няма да загубиш ако му се обадиш и го питаш може ли ,или не ...Човека е от тези ако неможе няма да се нахване да я прави ,звънни му и дано помогне ...ето ти тел.0898 706 559 Славчо ,дано съм помогнал ...
                MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                Коментар


                • #9
                  От: ГНП на Паджеро не работи

                  здрасти колега твоита помпа е зехсел тук трудно щетия направят имах същия проблем с паджерото на едим приятел 3.2 did-оказасе че нямат в българия апаратура за зехсел накрая е пратих на едни момчета в пловдив койтосе занимават с дюзи и помпи те работят с някакъв сервиз в гърция ,закарал колата при тях свалили помпата и я птатили на тяхните хора след три дена беше готова и моя човек каза че е мгого доволен и нему взели скъпо ,каза че електрониката била изгоряла и два лагера в помпата били раздробени сменилиму всичко и сега колата вървяла перфектно имам тел. на момчетата мога даго дам

                  Коментар


                  • #10
                    От: ГНП на Паджеро не работи

                    Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                    Здрасти колега ,да знам че твойта помпа няма нищо общо с старите ,нищо няма да загубиш ако му се обадиш и го питаш може ли ,или не ...Човека е от тези ако неможе няма да се нахване да я прави ,звънни му и дано помогне ...ето ти тел.0898 706 559 Славчо ,дано съм помогнал ...
                    Благодаря колега ще го попитам !

                    Коментар


                    • #11
                      От: ГНП на Паджеро не работи

                      Първоначално публикуван от kkkkoko Преглед на мнение
                      здрасти колега твоита помпа е зехсел тук трудно щетия направят имах същия проблем с паджерото на едим приятел 3.2 did-оказасе че нямат в българия апаратура за зехсел накрая е пратих на едни момчета в пловдив койтосе занимават с дюзи и помпи те работят с някакъв сервиз в гърция ,закарал колата при тях свалили помпата и я птатили на тяхните хора след три дена беше готова и моя човек каза че е мгого доволен и нему взели скъпо ,каза че електрониката била изгоряла и два лагера в помпата били раздробени сменилиму всичко и сега колата вървяла перфектно имам тел. на момчетата мога даго дам
                      Ако можеш да ми кажеш тел. им номер ще звънна и на тях.Предварително благодаря !

                      Коментар


                      • #12
                        От: ГНП на Паджеро не работи

                        0887627342-светльо

                        Коментар


                        • #13
                          От: ГНП на Паджеро не работи

                          Бош Сервиз. В София на околовръстното до Еди мото център !!! http://www.superdiesel-bg.com/

                          Взимат скъпо,първо ги попитай колко ще струва.
                          Мойта помпа като правиха първо я разглобиха и видяха какво е,после ми се обадиха и ми казаха, че ще струва 900 лв. и ме попитаха дали да я правят.
                          Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
                          ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

                          Коментар


                          • #14
                            От: ГНП на Паджеро не работи

                            Сакън не. Ако е за BOCSH сервиз нека е до ТЕХНОТЕСТ в кв. Дружба. Ако има нужда от коодинати ще дам.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • #15
                              От: ГНП на Паджеро не работи

                              И на моето Паджерце му се беше скапала ГНП zexel и тук в Атина в бош сервиз си ми я направиха и наистина разбират гърчулята от тия работи. Поне аз съм доволен. 280 евра ми взеха, но сега е чакмък.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X