Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още една RAV4-ka

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Още една RAV4-ka

    Да се приобщя и и аз към 4х4 обществото, пък и да се вдигна малко по високо над асфалта. От месец вече смених Аудито /А3/ с Рав4 - 96 год. Има си климатиче, ел пакет, че и метанова уредба. Извън града разхода е около 9 лв/100км, градското варира между 13 и 16 лв. според условията на каране.
    Много добра машинка за Варненските трапове по улиците, пък и за превземане на бордюри става.
    Успях да намеря ремонтна книжка /на английски и руски/ и упътване на потребителя от един руски торент сайт, та ако не е забранено и има нужда от тях, да ме упътите къде да ги постна.

  • #2
    От: Още една RAV4-ka

    Честита нова придобивка,много да те радва и хиляди безаварийни километри!
    LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
    Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

    Коментар


    • #3
      От: Още една RAV4-ka

      Честито! Със здраве и много, много километри да навъртите. Аз също съм с Rav4 , и съм доволен засега.

      Коментар


      • #4
        От: Още една RAV4-ka

        И аз имам Рав 4 ІІ от скоро, дори не съм наясно как работи 4х4 и не съм я пробвал в по-екстремни условия, а и за моя радост за сега няма и сняг тази година. Ако някой знае какво е задвижването ще съм благодарен, че все различни мнения чувам а аз честно не разбирам от такива неща, карам и толкоз. Мерси предварително.

        Коментар


        • #5
          От: Още една RAV4-ka

          Накратко:РАВ4 втора генерация е с full time задвижване на четирите колела с междинен диференциал с виско муфа вътре в него,служеща за изравняване на оборотите между преден и заден мост.
          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
          Враца

          Коментар


          • #6
            От: Още една RAV4-ka

            МРавките имат завидна проходимост /Пробвано/!

            Коментар


            • #7
              От: Още една RAV4-ka

              Честито със здраве да си я караш,

              Коментар


              • #8
                От: Още една RAV4-ka

                След като четох доста мнения че РАВ-чето няма много общо с джипка, и че е лека кола с резервна гума на 5тата врата, след 2 месеца каране мога да обобщя че, по проходимост на сняг, пясък и кал няма нищо общо с леките автомобили 4х2. На няколко пъти се заблуждавам относно пътната обстановка. Колата тръгва нормално, без да боксува и осъзнавам колко е хлъзгав пътя чак когато натисна спирачките / интересен факт, който може да е полезен на хора качили се скоро на джипка /.
                За местата през които сега минавам, не съм и помислял с предната си кола. Та за автомобил който ще се ползва в ежедневието, а не само за off road мисля че е добър избор.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X