Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един ШОГУН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Още един ШОГУН

    Яяяя тези джанти като моите старите дето ги смених ... иначе много добре е станал ... А само да те попитам как е сега като свали горните шарнири от долу ,аз даже мислех да им слагам и по един фланец още ...
    MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
    MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

    Коментар


    • От: Още един ШОГУН

      Ми как, като преди само, че тампоните облягат малко по късно в носачите. Може и малко да ги резна.
      GSM 0877 08 99 19
      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

      Коментар


      • От: Още един ШОГУН

        Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
        Ми как, като преди само, че тампоните облягат малко по късно в носачите. Може и малко да ги резна.
        Е да това ясно ,но какво правиме ако се скъса някой болт примерно ...като скъсан шарнир на жигула на средата на кръстовище ...
        MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
        MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

        Коментар


        • От: Още един ШОГУН

          Не ме стряскай бе Краси. Верно ли може да стане това? Като ги обръщах, ги гледах дали имат още ход да се сучат. Мисля, че няма проблеми с това.
          GSM 0877 08 99 19
          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

          Коментар


          • От: Още един ШОГУН

            Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
            Не ме стряскай бе Краси. Верно ли може да стане това? Като ги обръщах, ги гледах дали имат още ход да се сучат. Мисля, че няма проблеми с това.
            Еми като ги гледам как е с 3 болта 6 ца ...колкото и да са усилени ,нещо не ме кефи да го сваля от долу ...Някъде бях чел че слагат и 2 см. фалнец над шарнира и така увеличават още хода ...но поради тази причина с болтовете аз ако го направя ще сложа 8 ца или 10 болтове ако може ...
            MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
            MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

            Коментар


            • От: Още един ШОГУН

              Осмици са.
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • От: Още един ШОГУН

                Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                Осмици са.
                Ми може ,аз като ги гледах преди време ми се сториха много малки ....защо не помислиш за по голям размер
                MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                Коментар


                • От: Още един ШОГУН

                  Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                  Днес преместих горните шарнипи под носача и го разкърших малко.
                  .......
                  Абе тая игра с шарнирите не променя ли само наклона на колелото? 'Що го правиш?
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • От: Още един ШОГУН

                    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                    'Що го правиш?
                    За да увелича хода на носача.
                    GSM 0877 08 99 19
                    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                    Коментар


                    • От: Още един ШОГУН

                      Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                      За да увелича хода на носача.
                      ...,и за да не удря в ограничителния тампон
                      HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                      Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                      Коментар


                      • От: Още един ШОГУН

                        И при преместването на шарнира пак удря на тампона - то той затова е и там. Предимството е че се възстановява донякъде хода надолу, който се е загубил при повдигането.
                        Аз мойте тампони ги махнах и преместих отдолу шарнирите - засега проблеми никакви.

                        Коментар


                        • От: Още един ШОГУН

                          Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                          Да съживя малко темата.
                          Вчера почнах изработката на новата броня. Наложи се да сваля старата за да напасвам новата и тъй като няма сега какво по подпира в пръста, рекох и да пробвам тези Сломпери как се катерят. Направо нямат спиране, но да не ви казвам как вият и ручат по асвалта.


                          Aз може ли да кажа колко са шумни на асвалт? При 30км. не си чуваш радиото. ХИХИХИ...... НО по черно са много тихи особедно в дълбока лепкава кал.
                          Николай Георгиев 0+
                          тел.0887357722

                          Коментар


                          • От: Още един ШОГУН

                            Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                            И при преместването на шарнира пак удря на тампона - то той затова е и там. Предимството е че се възстановява донякъде хода надолу, който се е загубил при повдигането.
                            Аз мойте тампони ги махнах и преместих отдолу шарнирите - засега проблеми никакви.
                            Карам вече 50000км. с преместени шарнири на Фронтера ,никакви проблеми само трябва да се регулират страничните наклони и сходимоста след лифта. Фронтерата е доста сходна с Паджерото отпред
                            Николай Георгиев 0+
                            тел.0887357722

                            Коментар


                            • От: Още един ШОГУН

                              Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                              ХИХИХИ...... НО по черно са много тихи особедно в дълбока лепкава кал.
                              За съжаление няма кал да ги пробвам.
                              GSM 0877 08 99 19
                              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                              Коментар


                              • От: Още един ШОГУН

                                Новата броня е готова. Давайте идеи с какво и как дая бойдисвам, за да не избият ръжди след време.
                                Прикачени файлове
                                GSM 0877 08 99 19
                                Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X