Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газ 69 vs Уаз 469

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Газ 69 vs Уаз 469

    Идеята за темата ми хрумна четейки тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=805. Мисля, че няма тема в която се сравняват 2та модела, ако има моля темата да бъде изтрита.

    vs

    Та коя от двете машини е по проходима при равни условия на различни терени ? Както и какви са плюсовете и минусите на всяка от тях ?

    По мои наблюдения 69ката не отстъпва на по-младия брат...
    Газ 69 2.4i
    Густо майна, пътят свърши !!!
    GSM: О895 7О6О59

  • #2
    От: Газ 69 vs Уаз 469

    Газката. Стария ми колега бай Крум вече пенсионер мие показвал откъде е излизал на 30 см сняг. С УАЗа нямам шанс. 2.7 срещу 1.94 на бавни.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      От: Газ 69 vs Уаз 469

      Дали за взаимо заменяеми раздатъчните кутии?


      Поздрави

      Коментар


      • #4
        От: Газ 69 vs Уаз 469

        Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
        Дали за взаимо заменяеми раздатъчните кутии?


        Поздрави
        Не, са , на ГАЗ 69 , раздатката е отделно от ск, а на УАЗ-а са на едно.

        Коментар


        • #5
          От: Газ 69 vs Уаз 469

          В оригиналното си състояние със оригиналния мотор Газката мисля че неможе да даде кой знае каква конкуренция на Уаз-а С еднакви мотори е много възможно да го пребори с нейните си кутии И двете машни са добри...
          Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

          Коментар


          • #6
            От: Газ 69 vs Уаз 469

            Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
            В оригиналното си състояние със оригиналния мотор Газката мисля че неможе да даде кой знае каква конкуренция на Уаз-а С еднакви мотори е много възможно да го пребори с нейните си кутии И двете машни са добри...
            За скорост ДА! За проходимост(кал, блата,наклони, устойчивост на странични наклони, ходове) съм готов да споря....
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • #7
              От: Газ 69 vs Уаз 469

              Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
              В оригиналното си състояние със оригиналния мотор Газката мисля че неможе да даде кой знае каква конкуренция на Уаз-а С еднакви мотори е много възможно да го пребори с нейните си кутии И двете машни са добри...
              Несъм съгласен.
              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

              Коментар


              • #8
                От: Газ 69 vs Уаз 469

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                За скорост ДА! За проходимост(кал, блата,наклони, устойчивост на странични наклони, ходове) съм готов да споря....
                Подкрепям.
                "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                Коментар


                • #9
                  От: Газ 69 vs Уаз 469

                  Излишна тема,все едно дали Мерцедес е по-добър от БМВ,отговора е в това кой,какво кара

                  Коментар


                  • #10
                    От: Газ 69 vs Уаз 469

                    Не са важни конете под капака, важно е магарето за волана...
                    [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

                    Коментар


                    • #11
                      От: Газ 69 vs Уаз 469

                      Първоначално публикуван от Р.Граховски Преглед на мнение
                      Не са важни конете под капака, важно е магарето за волана...
                      Или задпистолетното устройство и двете са ми любими, както и на повечето от нас тук!Сетих се за 'Оркестър без име'.
                      Там Павката се бе отдал на една сива 'красавица' с Благоевградска регистрация...!!!!Къде ли е сега тази машинка...?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Газ 69 vs Уаз 469

                        Първоначално публикуван от Владо_Веков Преглед на мнение
                        Или задпистолетното устройство и двете са ми любими, както и на повечето от нас тук!Сетих се за 'Оркестър без име'.
                        Там Павката се бе отдал на една сива 'красавица' с Благоевградска регистрация...!!!!Къде ли е сега тази машинка...?
                        Точно за тази машинка къде е отговор трудно ще получиш, а може и да е покоиница...
                        [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

                        Коментар


                        • #13
                          От: Газ 69 vs Уаз 469

                          Преди години имах две газ-ки 69 но ги продадох, сега имам уаз 469. Не съм имал проблеми сериозни и с двата модела, но като се замисля пак ми се кара газ 69. А за проходимоста както колегите казаха важно е задкормилното устройство и добрите гуми.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Газ 69 vs Уаз 469

                            Тя още във филма беше здала багажа същото го споделяше и Павката в едно интервю за следващата серия на филма, който е със неясно бъдеще... но тава си е за друга тема вече!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X