Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се похваля и аз ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да се похваля и аз ...

    Да се похваля най-накрая и аз с новата си придобивка-TOYOTA Land Cruiser HJ60!Първо искам да изкажа хиляди благодарности на Stanko за отделеното време,компетентните съвети и проявеното търпение,без неговата помощ нямаше да стигна до тук!!!Първите ми впечатления от джипа са:голямо и тежко. Тойотката я има в раздел "Продавам",обявата е пусната от Тануцо,има си лебедка и добри гуми,за сега съм доволен въпреки дребните забележки и неща за оправяне джипа много ме радва!
    LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
    Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

  • #2
    От: Да се похваля и аз ...

    Честито колега със здраве да я караш и много да те радва и слуша.
    И най-важното хиляди безаварийни километри !

    Коментар


    • #3
      От: Да се похваля и аз ...

      Честита придобивка колега ! Мисля че ще останеш много доволен от старата госпожа Нека само хубави моменти да имаш с нея а забележките те са въпрос на желание да изчезнат в небитието !!!
      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

      Коментар


      • #4
        От: Да се похваля и аз ...

        Хехе Ванка да ти е честита новата придобивка и много кеф да ти доставя нали знаеш къде ще я кръщаваме 4Х4 Копривщица те очаква!
        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
        тел.088четири 9едно9 4нула4
        -------------------------------------------------------

        Коментар


        • #5
          От: Да се похваля и аз ...

          Честито!Отдавна следях продажбата и!
          Направи и и някоя снимка на бойното поле!
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • #6
            От: Да се похваля и аз ...

            Благодаря на всички за пожеланията,Тойотката наистина много ме радва и тепърва и предстоят тестове и снимки на бойното поле а като си помисля ,че и Копривщица ме очаква.......не ми се мисли !
            Последно редактирано от vankata_fly; 19-01-11, 18:29.
            LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
            Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X