Обява

Свий
Няма добавени обяви.

айде и аз с KIA SPORTAGE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: айде и аз с KIA SPORTAGE

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Нови оригинални може да се намерят за по 50-60лв. бройката.
    Може ли някаква информация откъде оригинални мога да намеря? Сори за въпроса но съм взимал уж оригинални и като минах колата на тест за амортисьори техника отсече- " изпуснали са"...естесвено преди това не съм споменал че са сменени.

    Коментар


    • От: айде и аз с KIA SPORTAGE

      Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
      Колеги, да ви питам! Колко винтелатора на радиатора на климатика имат вашите машини?
      Моята е 2000 ТДИ 2001 год. и има един от дясно, но забелязах, че има и букса от лявата страна и там спокойно може да се пъхне още един.Питам защото климатика е пълнен и профилактиран преди месец, но спотед мен не духа достатъчно студено.Може и да греша, но тази втората букса ме кара да мисля, че е имало два винтелатора и единия е бил премахнат (по някакви причини) преди колата да дойде при мен...
      и моя Тръцко е с един а на Ситроена са два?

      Коментар


      • От: айде и аз с KIA SPORTAGE

        Първоначално публикуван от radev76 Преглед на мнение
        От джипа ми останаха някои неща, които така или иначе вече не ми трябват. Радиатор с много малки наранявания - цена 60лв; задни пружини от Омега комби - 50 лв; алуминиевата шайба с трите зъбчета във хъба, която включва и изключва предното, здрава, понеже моите бяха постоянно зацепени - 40лв. Някой ако има интерес да пише тук или да звъни на 0887919144, 0878919244.
        пружините са продадени, другите неща си стоят. Поздрави!
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от radev76; 14-09-12, 20:15.
        Honda HR-V 4WD D16W1

        Коментар


        • От: айде и аз с KIA SPORTAGE

          напомням, че радиатора и шайбата стоят още. Някой ако търси са свирка. Поздрави!
          Honda HR-V 4WD D16W1

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X