Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nissan terrano 2.4i или 2.7td

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Nissan terrano 2.4i или 2.7td

    9. Бензиновото добиче има ли проблем със загряването, ако е с климатик ?
    10. Бензиново + климатик с ел. вентилатор ли е или виско ?

    Коментар


    • #17
      От: Nissan terrano 2.4i или 2.7td

      Моето е бензин с климатик и няма проблем с загряването.
      С виско-перка е.
      Разхода ми на бензин е 8-11 извънградско. Карам бавно.
      Има място за малка бутилка отдясно.
      Мразя дизела, така че не знам какви са разликите при поддръжка.
      Късото, бензиново има ЛСД диференциал.
      Счупена антена е толкова проблем, колкото и при всички други коли. Ако ходиш по моловете, пак ще я счупиш :-)
      На какви пари са ако не е тайна? Нещо ми отесня моето и ще търся дълго.

      Коментар


      • #18
        От: Nissan terrano 2.4i или 2.7td

        Всичко е субективно има от 5000-10000 к. левчета. Зависи какво търсиш и кавко те устройва.Благодаря !

        Коментар


        • #19
          От: Nissan terrano 2.4i или 2.7td

          Здравейте, колеги! Спрял съм се на Терано или Маверик къса база 2.4 мотор.Искам да попитам кой от трите двигатели бихте ми препорчали 116к.с,118к.с или 124к.с и на кой може да се сложи газов инж. ! Също така ме интересува дали може да сме сменят фаровете и стоповете от новото Терано след 2000г с целия фар на по старото от 1996-1999 Благодаря ви предварително!

          Коментар


          • #20
            От: Nissan terrano 2.4i или 2.7td

            От двигателите - който си избереш. До колкото знам на всички се слага газ безгрижно. Те не са и толкова различни.

            Фаровете от новото не стават на старото. Стоповете - също. Единствено задните светлини в бронята са съвместими.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: Nissan terrano 2.4i или 2.7td

              Дизел, батьо, дизел!
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #22
                От: Nissan terrano 2.4i или 2.7td

                А спря годините кой е по-добър този от 1994-1996 или 1996-1999. Или е само до екстри и визия разликата !

                Коментар


                • #23
                  От: Nissan terrano 2.4i или 2.7td

                  Защо така категорично и лаконично колега?
                  Кажи по няколко думи за двата двигателя (за поддръжката например)

                  Коментар


                  • #24
                    От: Nissan terrano 2.4i или 2.7td

                    Първоначално публикуван от nightboy Преглед на мнение
                    А спря годините кой е по-добър този от 1994-1996 или 1996-1999. Или е само до екстри и визия разликата !
                    По-новия, естествено. То другото им е в голяма степен еднакво. Разликите в двигателя са несъществени. Разликата в управлението му - нищожна, без отношение към надеждността. Ама по-новия при еднакви други условия е по-малко ръждив и по-малко износен. Естествено, никой не е казал че няма по-стари в по-добро състояние от по-нови, нот това е въпрос на късмет.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Nissan terrano 2.4i или 2.7td

                      Без проблемно му се слага и обикновена газова уредба на бензина.
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • #26
                        От: Nissan terrano 2.4i или 2.7td

                        Каква е разликата между ТЕРАНО на които на предния капак имат дупка за охлаждане,и на които нямат?
                        Има ли нещо по-специфично?Преимущества?

                        Или разлика няма?

                        поздрави

                        Коментар


                        • #27
                          От: Nissan terrano 2.4i или 2.7td

                          Дупката е за интеркулера на 2.7ТДИ след 1996-та. 15 коня нагоре.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Nissan terrano 2.4i или 2.7td

                            И аз да взема отношение относно разликите между Тераното и Кия Спортидж.Коренно различни автомобили,но не трябва да се подценява Спортиджа.Като взех Кията беше висока колкото голфче,много ми бъркаше в очите.Тераното си е фабрично по високо и по лесно може да се вдигне спрямо Кията.Разхода на Кията 2.0 бензин 16v 118к.с.(автомат!) -в града между 14-16л.газ/100км(Софийско);извън града е между 10-11л.газ/100км с 100-110-120км/ч.Тераното 2.7 тди дълга база в града е около 11-13л.нафта(софийско) извън града е между 7,5-13л в зависимост от скорота и гумите.За мен Нисана е направен по добре от кията ,но бензиновия двигател на кията е доста здрав и безпроблемен.За жалост скоро ще трябва да се заделям с Нисана,но още го обмислям...трудна задача

                            Коментар


                            • #29
                              От: Nissan terrano 2.4i или 2.7td

                              Първоначално публикуван от masagero Преглед на мнение
                              ...но бензиновия двигател на кията е доста здрав и безпроблемен
                              Защо "но"??? Ако кажеш че 2.7 дизела на тераното е проблемен, явно караме различни автомобили.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Nissan terrano 2.4i или 2.7td

                                АААА ядове с този мотор няма не ме разбирай погрешно.Даже си е много здрав.Имам предвид че ще се получи недоразомение за двигателя на Кията много хора ще го оплюват.Примерно че не става с обикновенна газова,че е капризеан от към консумативи

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X