Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми INTERCO TIRE TrXus Mud Terrain

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми INTERCO TIRE TrXus Mud Terrain

    Фирма Ликон ЕООД, вече официално дистрибутира за територията на България гумите на INTERCO TIRE - абсолютният еталон за офроуд. Тъй като нямахме търпение да ги тестваме, след доста четене на много форуми и мнения и вземайки в предвид типичните условия в нашата страна избрахме модела TrXus Mud Terrain. Гумите бяха докарани със самолет, което позволи вече да са тук и да ги тестваме веднага докато има все още кал. Този модел по описания е мечтата на офроудера, на шосе е по тих от повечето АТ гуми, на кал е почти като TSL, а на лед и сняг няма равен. Това са описанията на гумата, които получихме от производителя и което е странно всичките се потвърждават от съвсем независими мнения по разните форуми и интернет дискусии. Модела на гумите е разработван 9 години и това е струвало много милиона долара. С удоволствие ще проверим всичко писано по въпроса...

    Засега първите 12 гуми бяха разпределени на двамата щастливи клиента, а последния комплект оставихме за тестове и сравнение с други гуми. Естествено всички впечатления ще бъдат публикувани своевременно.

    Пристигането:




    Модела:

    VPetrov.photography

  • #2
    Хм. И колко е скромната цена?
    Ама те кво, да не би да стават и за всеки ден?

    Коментар


    • #3
      Тъи като аз съм един от Щастливците Ще споделя какво видях до сега:
      Не шумят на асфалт и държат пътя както шосеините гуми!
      Колата се вдигна с 2-4см
      Направихме "бърза" разходка при която прекосихме няколко рекички, блатца и доста баири. Е такива гуми НЯМА - нито едно забуксуване на нито едно колело (май ще се отказвам от блокажите) усещането е като движение на лебедка - щом се върти - се движиш, като че ли нищо не може да ги спре (което ми намирисва на Грандиозно закъсване в бъдеще като си повярвам яко.
      С две думи - Най-доброто (което аз съм виждал)
      Горещо ги препоръчвам

      Коментар


      • #4
        честито за новите гуми, перфектен избор, може би най - доброто, което има на пазара. това са гуми, които стават за всеки ден и в същото време са перфектни за офроуд.

        ще има ли нещо с име super swamper /SS/ скоро, аз отдавна си мисля за едни богари
        drive alive

        Коментар


        • #5
          ще има ли нещо с име super swamper /SS/ скоро, аз отдавна си мисля за едни богари Twisted Evil

          Пълната гама продукция на INTERCO TIRE ще бъде продавана у нас. С въздушно карго гумите са тук за 3-4 дни но доста скъпи. По-правилния вариант е с контейнер но пък той пътува 40-50 дни. Планираме скоро контейнер с гуми а междувременно самолетите летят...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            Ето и снимки:
            TreXus M/T:


            Сравнение с предишните


            За да е вярно сравнението (да е равна колата) се налага вдигане с крик

            Горд Вносител позира

            И малко от разходката:






            Коментар


            • #7
              Добре де, ама някаква ценова листа за тези и за другите които ще дойдат няма ли да дадете ???
              Все пак ни "изтекоха лигите" по тях а Вие все още не ни казвата ...
              [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

              Коментар


              • #8
                гумите са трепач. абе има ли по-силна дума от 'трепач'?

                днес малко се разходихме (около 7 часа включване от моя страна) из планините. той алекс като се прибере ще пусне историйка.

                но гумите са трепач.

                след големите дъждове имаше много апетитни участъци за преминаване. аз едвам минавам с джипката, а алекс марков си водеше още трима човека със себе си. единия с кирка, втория с лопата а третия (третата) с мотика. аз като мина, те скачат и правят напречен ров на пътя метър ширина на метър дълбочина и тогава алекс минава. че иначе с тия гуми вече му се губела тръпката

                който може да си вземе, силно, ама много силно ги препоръчвам.

                абе той алекс ще разказва.

                Коментар


                • #9
                  какъв размер е сложил Алекс?
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от LJ73
                    какъв размер е сложил Алекс?
                    235/85R16

                    Дето се казва Дифендър-ов размер

                    Гумите наистина са впечатляващи!!! Всъщност нямам кой знае колко голям опит с офроуд гуми, карал съм само с Michelin XZL (щатните за Дифендър), които са си една (скъпа) класика, но и Алексовите не падат по-долу!

                    Коментар


                    • #11
                      ами те ще станат и на моята бабка само няма да се повдигне... сега съм с ма-алко по-големи гуми...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от LJ73
                        ами те ще станат и на моята бабка само няма да се повдигне... сега съм с ма-алко по-големи гуми...
                        тедо какво стана с твойте гуми.Нали беше доволен от тях?
                        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                        Коментар


                        • #13
                          гумите са си екстра... аз имам два комплекта... ако продам шосейните, може да взема едни М/Т...

                          даже пуснах една обява, че ги продавам щото вчера срязах едната отстрани, но гумаджиите ме увериха, че са я залепили много добре и няма проблем /като за 27лв лепене... /


                          напомням на всички колеги много да внимават при каране във трева или на тъмно, особено в близост до населените места... няма гума, която да издържи на арматурни железа, стърчащи от захвърлено парче бетон...! улиците с трамвайни линии също не са за подценяване...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            Потвърждавам! Истинския екстрийм си е в града.
                            На почитаемата публика мога да предложа два стила, с малко мислене могат да се довършат и правила за състезания. Кьорсокаци в градски център в час пик - свободен стил, победител е който изобщо стигне, по ЗДП, типична гонка на оцеляване. Досега не съм губил остави от Порше, от голфаджийчетата, и от трамвая даже! Кой по-бързо? Обаче вече не искам да бягам с тях, искам състезания с нормален награден фонд, щото като ме налеят с бира и ми идва много) Те са много, а цялата награда е за мене, възраст ...)
                            Панелен комплекс, строежи между блоковете - любители. Панелен комплекс, поляни между блоковете, криви хилави дръвчета от средата на 80-те, дневно и нощно кръгче - професионалисти, задължителна застраховка живот. Никой не иска да кара с мене, никва бира не съм спечелил((( Само на един стар другар животеца, през такова беше най-близо до окръжната болница ... После и коженото яке беше вир-вода, сигурно от кеф)) Поне жена му не би

                            Коментар


                            • #15
                              всяка гума може да се спука, въпрос на талант

                              аз съм спукал много, най - различни, но нали те са консуматив. истината е да се купуват по ефтини, зада не е толкова тежко, когато се сасипват.
                              drive alive

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X