Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за KIA SPORTAGE 2.0 16V 95г.??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за KIA SPORTAGE 2.0 16V 95г.??

    Колеги изчетох всички коментари за конкретния модел и съм раздвоен. Ако има още някои, който има впечатления от този модел с този мотор и тази година нека да пише ,много ще съм благодарен. Също така гледам че се препоръчва да е след 98г, а тази която съм набелязал е 95г.
    .... линкове към mobile.bg, НЕ!
    Тази е колата която ми хвана око,някои случайно да има някакви наблюдения върху нея???
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 13-01-11, 19:50.

  • #2
    От: Мнения за KIA SPORTAGE 2.0 16V 95г.??

    За тез пари изглежда добре. Само дето не е дълга база. За из града става. А и пазарлък става.
    Гледай за ръжди. Аз съм с дизелак на 10г. и съм доволен.

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за KIA SPORTAGE 2.0 16V 95г.??

      Мнение не мога да ти дам тъй като от скоро съм собственик на Киа, но определено се пазари за поне 4000лв.

      Коментар


      • #4
        Колега кията е хубава и до колкото видях е доста запазеана от това което се вижда на снимките

        Този автомобил е доста здрав и устойчив на безрасъдно каране.
        КИА "SPORTAGE"2000 16V
        КАЛОЯН ТРИФОНОВ

        Коментар


        • #5
          От: Мнения за KIA SPORTAGE 2.0 16V 95г.??

          здр колеги отново а намират ли се лесно части за тези модели ,и скъпи ли им са частите и обслужването?

          Коментар


          • #6
            От: Мнения за KIA SPORTAGE 2.0 16V 95г.??

            До сега какво съм имал за смяна и съм го потърсил винаги е имало.В някой случай с поръчка най много до ден.Цените като на другите коли нищо фрапиращо.

            Коментар


            • #7
              От: Мнения за KIA SPORTAGE 2.0 16V 95г.??

              Първоначално публикуван от fireblade1000rr Преглед на мнение
              здр колеги отново а намират ли се лесно части за тези модели ,и скъпи ли им са частите и обслужването?
              Всички части ги има ама не всички части са на приемливи цени.
              КИА "SPORTAGE"2000 16V
              КАЛОЯН ТРИФОНОВ

              Коментар


              • #8
                От: Мнения за KIA SPORTAGE 2.0 16V 95г.??

                Сравнение с други 4х4 поносими са

                Коментар


                • #9
                  От: Мнения за KIA SPORTAGE 2.0 16V 95г.??

                  Аз съм с 2000г. частите са повече от евтини.
                  По спомен кабели с бобина оригинални ми излезнаха под 200 лева, само бубината на фиатчето браво на жената менте ми излезе 220 лева.
                  Скъпите части са съединител, амортисьори, гуми и други едрогабаритни.

                  П.П. щом е 1995 мисля, че е 8 винтила. Да ме поправят колегите ако бъркам

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнения за KIA SPORTAGE 2.0 16V 95г.??

                    Съединителя изобщо не е скъп. На Полото ми беше 300 лева, а виж на Кия колко е японския http://kanex.bg/shop/avtochasti/p/sa...08%4004)&ln=bg
                    95 може и да е с 8, може и да е с 16 винтила.
                    Honda HR-V 4WD D16W1

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнения за KIA SPORTAGE 2.0 16V 95г.??

                      Аз сменях съединител - феродов диск и лагел миналата година, марка "Валео" - прозведено в завод в Южна Кореа и цената му беше около 140.00 лева коплекта. За сега съм доволен от него. Според мен цена е много примлива.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнения за KIA SPORTAGE 2.0 16V 95г.??

                        Първоначално публикуван от fireblade1000rr Преглед на мнение
                        здр колеги отново а намират ли се лесно части за тези модели ,и скъпи ли им са частите и обслужването?
                        Каквото и да съм търсил, намира се за половин час, най-много. То не че много се е налагало да се търси де.
                        Цените са съвсем приемливи.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнения за KIA SPORTAGE 2.0 16V 95г.??

                          Здравейте колеги. Нов съм в форума и аз съм се ориентирал към кйя спортич. 2,и 16.в 128 дългата база. Но ми е интересно гледам чета за две неща. Еди приемлив лифт колко би ми излезнал. И дали има 100 процентови блокажи за кията. Защото аз намерих само компресорни.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнения за KIA SPORTAGE 2.0 16V 95г.??

                            Явно не ти трябва точно тоя модел.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнения за KIA SPORTAGE 2.0 16V 95г.??

                              Първоначално публикуван от obzorskia Преглед на мнение
                              Здравейте колеги. Нов съм в форума и аз съм се ориентирал към кйя спортич. 2,и 16.в 128 дългата база. Но ми е интересно гледам чета за две неща. Еди приемлив лифт колко би ми излезнал. И дали има 100 процентови блокажи за кията. Защото аз намерих само компресорни.
                              Купи я,обслужи я,свикни да я караш!
                              Подбери и гуми,според това къде предимно ще я експлоатираш.
                              Блокажите са ти последния дерт...

                              Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X