Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имали смисъл от 4-степенна СК на ГАЗ 69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имали смисъл от 4-степенна СК на ГАЗ 69

    Здравейте газкаджий, имали смисъл на текезесарката с двигател ГАЗ 21 да слагам скоростна кутия от ЖУК-ще имали промяна в разхода и катеренето по баири с голям товар

  • #2
    От: Имали смисъл от 4-степенна СК на ГАЗ 69

    Накратко отговорът ми е ДА!
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • #3
      От: Имали смисъл от 4-степенна СК на ГАЗ 69

      Предполагам че и при М20 важи същото нали ?

      П.П. Ако някой има наблюдения моля да сподели
      Газ 69 2.4i
      Густо майна, пътят свърши !!!
      GSM: О895 7О6О59

      Коментар


      • #4
        От: Имали смисъл от 4-степенна СК на ГАЗ 69

        карал съм ,жукова,уазкова,четворка,волгова и текезесарковата тройка.Най е здрава,тройката,най-проблеммна,жуковата,най-бавна уазковата,и горе долу най-сполучлива волговата.

        Коментар


        • #5
          От: Имали смисъл от 4-степенна СК на ГАЗ 69

          В детството ми колите бяха с три и четири скорости , когато бях в гимназията всички коли бяха с четири скорости , след казармата- с четири и пет скорости. Сега са с шест и повече. Повечето предавки дават възможност за по-голям избор , и по-голямо предимство при преодоляването на различни препятствия , и ситуации. Не коментирам здравината на отделните модели.
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • #6
            От: Имали смисъл от 4-степенна СК на ГАЗ 69

            Уазковата е толкова бавна,че ставаш трактор,сила има на всякъде но няма скорост,боксуваш на място на баири на които излиташ със тройката.Искам да кажа че 2-ра бавна на тройката е уникална,нито жукови,нито волгови или най-малко Уазковите могат да ти дадат засилка като на Витара ,освен 2-ра бавна на тройката.Волговите са най-добри за каране в гората но ако отидеш на една кариера,тези с тройката те прескачат,стига да имат добър мотор.

            Коментар


            • #7
              От: Имали смисъл от 4-степенна СК на ГАЗ 69

              Аз пък съм много по-доволен от жуковата четворка отколкото от тройката. И за 5 години не съм имал проблеми.
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • #8
                От: Имали смисъл от 4-степенна СК на ГАЗ 69

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                Аз пък съм много по-доволен от жуковата четворка отколкото от тройката. И за 5 години не съм имал проблеми.
                И аз съм доволен от по-бавната УАЗкова кутия(сега карам с такава),карам с гуми 235/85/16 регенерат високи над 81см!С тройката и тези гуми карах доста често на полу-съединител и карането беше неприятно,общо взето карах предимно на бавните.Колегата r_vardarov e карал предимно с 7,50х16 тракторки (по-ниски са от регенератите)и е прав за неговия случай,затова хвали толкоз тройката.Моето мнение е сложат ли се по-високи гуми джипката изпитва нужда от по-бавна кутия с по-голям избор от предавки!!!За работна кола с нормални гуми май няма нужда да се променя нещо,поне да има масло във възлите е достатъчно.
                Последно редактирано от Светозар Стеев; 12-01-11, 21:35. Причина: допълване
                ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                Коментар


                • #9
                  От: Имали смисъл от 4-степенна СК на ГАЗ 69

                  Еми и аз да изразя моето мнение а то е че троиката не я заменям за никоя друга
                  0885 297985,мтел-Радо
                  0876 556870,виваком като домашен

                  Коментар


                  • #10
                    От: Имали смисъл от 4-степенна СК на ГАЗ 69

                    И аз съм за тройката - при нормални гуми.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Имали смисъл от 4-степенна СК на ГАЗ 69

                      Добро уточнение- при нормални гуми!
                      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X