Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3.2 did защо чупи бутало?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 3.2 did защо чупи бутало?

    Първоначално публикуван от getano Преглед на мнение
    Дай да видим и други дефектирали.
    Здравейте колеги, аз купих лятото такова Паджеро със спукано бутало дори имаше малка дупчица не помня на кой цилиндър беше защото беше разглобен двигателя. Та мисълта ми е , че минах само с 200 лв. за бутало комплект със сигментите бтора употреба.Сглобих двигателя и си запали като че ли е изгасено преди секунда без шумове и тракания. Колата си работи перфектно и аз немога да разбера от къде идва този проблем със спуканото бутало като след ремонта няма да пуши нито да прекъсва.Несъм тествал дюзите но ще ги проверя. Според мен този проблем идва от проблемна дюза която не впръсква нафтата под налягане на мъгла и нафтата не се запалва правилно и в точния момент и се получава детонация и се пука буталото.
    Audi A6 Avant 4G S-line 313 k.c.
    Ford Ranger Wildtrak 3.0 TDCI 2008

    Коментар


    • #17
      От: 3.2 did защо чупи бутало?

      Колеги, мой приятел има Паджеро с такъв двигател.
      Колата пали без проблем, варви много добре но е по шумна отколкото преди 3 год когато я купи и миризмата от ауспуха е като на неизгоряла нафта!!!
      Въпроса е:
      Къде има хубав стенд с кадърен майстор който да работи на него, за да проверят дюзите и евентуално да се сменят преди да е станало по-сериозно?

      Ако може да е в Пловдив, още по-добре!!!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X