Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада нива или Сузуки Витара

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лада нива или Сузуки Витара

    Първоначално публикуван от Ivanka Dimova Преглед на мнение
    Ма то като си вземе Сузуки,та голяма работа ще стане.Както и да е.Дано човека случи на джип без значение коя марка ще е.
    Г-це Димова, колко Витари и колко Ниви си карала че, даваш толкова компетентни мнения?
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • От: Лада нива или Сузуки Витара

      Колеги, не мога да разбера защо вече почти 10 страници продължава този глупав спор. Колко от нас като са си избирали джипките не са се ръководили главно от "дълбочината" на джоба си? Главната насоченост на този форум е офроуда във всичките му варианти, а там и Нивата и Витарата в заводския си вид са един дол дренки. Нивата няма пластмаси за трошене в гората, а пък Витарата е с по-мощен двигател...По асфалта и двете са далеч от комфорта на среден клас лек автомобил и служат просто за придвижване. Който е финансово по-освободен си взима Витара и почва да прави подобрения, а който е финансово по-ограничен си взима Нива и също малко по малко започва да я тунингова за нуждите си.

      Коментар


      • От: Лада нива или Сузуки Витара

        Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
        Г-це Димова, колко Витари и колко Ниви си карала че, даваш толкова компетентни мнения?
        Не,далеч съм от мисълта да обидя някой колега.Просто и двете общо взето са с гадна и дървена возия и почти нулев комфорт.Та затова и казах,че не е необходимо да има някакви големи спорове,но това си е мое мнение де.Лека вечер.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X