Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витара, въпрос за втулка задна главина?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Витара, въпрос за втулка задна главина?

    Здравейте, някой от пишещите тук, дали си е купувал отнякъде /и ако да, то откъде/ само втулка и семеринг, без лагер, за задна главина на Витара 1.6 къса база. Навсякъде са или само лагери, или к-т с втулката. А на мен ми трябва точно обратното. За онагледяване прилагам и снимка с к-та:

    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

  • #2
    От: Витара, въпрос за втулка задна главина?

    Препоръчвам ти, втулката да си я поръчаш при някой добър стругар.Преди сменях лагери отзад и купената втулка беше плътна около полуоската ,колкото "кофа в геран".
    0888 364 731

    Коментар


    • #3
      От: Витара, въпрос за втулка задна главина?

      В Миркат втулката е 20-тина лв. толко е и семеринга. Понякога оригиналните части са по-ефтини. За коя Витара ти трябва ?

      П.С. Днес ти звъннах, но не вдигаш.
      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

      Коментар


      • #4
        От: Витара, въпрос за втулка задна главина?

        Здравейе, какъв е размера на семеринга. Благодаря.

        Коментар


        • #5
          От: Витара, въпрос за втулка задна главина?

          аз си купих лагер KOYO (фен съм им и на 555 също) ,а семеринга го намерих за 5лв на кръговото на Павлово!(там го има и комплект лагера със семеринка- 55лв някъде!Втулката си я избих и не съм я сменял,защото като знам какво чакане беше в Миркат за предните и не се и замислих да я режа!
          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

          Коментар


          • #6
            От: Витара, въпрос за втулка задна главина?

            Протече ми масло в главината от задния диференциал, изведнъж без да омаслява по малко,направо си прокапа. Мисля да се пробвам само със семеринга,ако някой може да даде размери ще съм благодарен.
            http://vbox7.com/play:398e8b82

            Коментар


            • #7
              От: Витара, въпрос за втулка задна главина?

              Няма да стане само със семеринга, доста е разбит лагера. Някой нещо да е измислил за пресаждане на по сносна цена?
              http://vbox7.com/play:398e8b82

              Коментар


              • #8
                От: Витара, въпрос за втулка задна главина?

                колега....за съжаление не съм записал никаде размера нито на семеринга...нито на лагера!По-горе съм написал-55лв ми излезе на мен с хубав лагер,което не е много впредвид раглобяването и блъскането,което те чака,според си вземи хубав лагер,а семеринги се намират и по 5лв(моя беше толкова)!...Успех с мисията!
                Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                Коментар


                • #9
                  От: Витара, въпрос за втулка задна главина?

                  Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                  Няма да стане само със семеринга, доста е разбит лагера. Някой нещо да е измислил за пресаждане на по сносна цена?
                  Тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=93385&page=2
                  Травелинг е правил подобно присаждане.
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • #10
                    От: Витара, въпрос за втулка задна главина?

                    Благодаря,изрових последните страници да намеря темата а тя била за преден лагер.
                    http://vbox7.com/play:398e8b82

                    Коментар


                    • #11
                      От: Витара, въпрос за втулка задна главина?

                      Отимаш в магазина за лагери и си купуваш най обикновен лагер и стурага после ти прави една дистанционна втулка и си щракаш.Лагерите ги зимахме по 20 лв парче като ако не ти се дават пари за въпросната втулка можеш като я набиеш да я точковаш на няколко места че имахме един неприятен случай както си караме по околовръстното и хоп полуоската се извади
                      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                      Коментар


                      • #12
                        От: Витара, въпрос за втулка задна главина?

                        От какво е втулката? Стомана ли е?
                        http://vbox7.com/play:398e8b82

                        Коментар


                        • #13
                          От: Витара, въпрос за втулка задна главина?

                          Да понеже ако скаш лагера да ти е същия като този който ще избиеш от полуоската ще трябва да платиш около 90лв. бройка поне при нас е толко
                          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                          Коментар


                          • #14
                            От: Витара, въпрос за втулка задна главина?

                            Онзи ден купувах оригиналдъ лагер,втулка,2 семеринга с отстъпката за 2 компекта излизаше 200 кинта, иначе май беше 130 единия комплект.И небиите с чуковете да изкарате полуоската че ще изкривите фланеца и .За тази цел вчера си направих обратен чук който се захваща за 4-те болта на фланеца на полуоската.За София който му трябва да си свърши работа да ми звъни да му го дам
                            Лудак

                            Коментар


                            • #15
                              От: Витара, въпрос за втулка задна главина?

                              То и няма как да се бие с чук,и аз започнах да си правя нещо подобно но само за 2-та болта.
                              http://vbox7.com/play:398e8b82

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X