Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преобразувател 12 към 220 Волта ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Преобразувател 12 към 220 Волта ...

    Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
    Е на това, което ви казвам на Фрилендъра има знак плюс, минус, ако не се лъжа и е направено специално за да се взема ток от него, но явно най-добрия вариант ще е с отделен кабел. Все пак ако някой е запознат с тоя извод при Фрилендъра ще съм благодарен да пише дали ще издържа да се включват там консуматори до 200-250 вата макс, за да не се занимавам да изкарвам отделно. Благодаря още веднъж на всички.

    Колега valkov.val, ти откъде си купи джаджата? Аз имам вече насоки, но може да е полезно на някой друг от форума и дано е качествено, защото цената, която си писал е доста ниска.
    Бургас Булевард Москва срещу автомивките.

    Коментар


    • #17
      До: Преобразувател 12 към 220 Волта ...

      Аз съм сложил в колата 150W(300max) и за лаптоп, покет , навигация и други такива ми върши перфектна работа. Пуснал съм му директен + директно от акумулатора през бушон с по-дебел кабел(ако реша да слагам по-мощен), но за подобна електроника мисля че няма смисъл от по-мощен.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #18
        До: Преобразувател 12 към 220 Волта ...

        аз пък си купих полутягов акумулатор и си ми стои отзад в багажника, 60 АН на монбат за 86 лв, имам и инвертор 150 W и така като отида на пикник изкарвам с телевизор и лаптоп към 6-8 часа
        Discovery I, 300 TDI

        Коментар


        • #19
          До: Преобразувател 12 към 220 Волта ...

          има инвертори и във магазина на меи-то
          виш к'фо нешто е.......

          Коментар


          • #20
            До: Преобразувател 12 към 220 Волта ...

            Ако е само за лап-топ, купих си евтина джаджа, подобна на зареждащо устройство за мобилен телефон. Директно запалка-лаптоп.

            Коментар


            • #21
              До: Преобразувател 12 към 220 Волта ...

              Най-добри цени на инвертори в момента има в конрад. 1000 ватов инвертор го взех за 115лв. Монтирах го в един крмпер и без проблеми захранва микровълнова печка , прахосмукачка , флексче, бормашина и др. домакински уреди!

              Коментар


              • #22
                До: Преобразувател 12 към 220 Волта ...

                Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
                ...1000 ватов инвертор го взех за 115лв. ....
                Пише ли изрично, че с СИНУС изхода 220V?
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • #23
                  До: Преобразувател 12 към 220 Волта ...

                  Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                  Пише ли изрично, че с СИНУС изхода 220V?
                  Всички инвертори са със синусоида ама синусоидата не е с дъгички а с квадратчета. Тези който са абсолютно като домашното напрежение са от порядъка на хиляди левове

                  Коментар


                  • #24
                    До: Преобразувател 12 към 220 Волта ...

                    За да е в стил се пише "крадватчета".
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #25
                      До: Преобразувател 12 към 220 Волта ...

                      Ровя се в DealExtreme и попаднах на Инверторчета. http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.21979

                      Има и по-мощни. Едно такова какво може да захрни? Някой сеща ли се нещо на 220в, което да му е било нужно в колата? Освен РС,жипиеси, щото това го има и за 12в.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Преобразувател 12 към 220 Волта ...

                        За китайските показателите се делят на две в най-добрия случай
                        Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

                        Коментар


                        • #27
                          До: Преобразувател 12 към 220 Волта ...

                          Първоначално публикуван от BAlexandrov Преглед на мнение
                          За китайските показателите се делят на две в най-добрия случай
                          Тогава има 1000w-ови. Абе шоу да става. То деалекстрим си е яко шоу.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Преобразувател 12 към 220 Волта ...

                            Флекс,дрелка ............. а заварките на 24Волта стават чудесно !
                            Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                            Коментар


                            • #29
                              До: Преобразувател 12 към 220 Волта ...

                              Първоначално публикуван от Suzuki_Sj410 Преглед на мнение
                              Тогава има 1000w-ови. Абе шоу да става. То деалекстрим си е яко шоу.
                              Конвертор 1000W за 80лв. няма читав. Моя го платих 450лв 1000Вт. Синус. Подчертавам синус. Има голяма разлика. Ако имаш инвертор в колата, не си купуваш зарядно за лаптопа което хич не е ефтино. Има и много други неща които по лесно стават на 220В. Талевизор, примерно. Но основно това е една екстра от която не трябва да очакваш печалби.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • #30
                                До: Преобразувател 12 към 220 Волта ...

                                Другият вариант е да се вземе платката от UPS.Там предполагам синусуидата ще е както трябва.Замислил съм на буса под едната седалка да си монтирам такава платка и да си сложа една тройка разклонител
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X