Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с УАЗа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с УАЗа

    Здравейте колеги,
    имам проблез с моя УАЗ 469Б /командирски/.Неще да запали!?!?Правих какво ли не:смених плочката на делкото с нова,нови свещи,нов палец,нова капачка,правих центровка по книга и неще и неще.Та питането ми е ако знаете някой майстор в района на Перник да ме насочите щото Аз се предавам

  • #2
    От: Проблем с УАЗа

    Не се предавай,отиди в стария сервиз на мототехника до магистралата

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с УАЗа

      и кого да търся там?

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с УАЗа

        Делкото правилно ли го зацепи?Служебните уаз-ки ни ги ремонтират в Перник в миив но не вервам да е евтино.Ти къде си.
        иво димитров-0898 472 158

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с УАЗа

          Търси Ники на диагностиката не взима скъпо.Моята втора година не съм я пипал

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с УАЗа

            Първоначално публикуван от em4eto_9180 Преглед на мнение
            Търси Ники на диагностиката не взима скъпо.Моята втора година не съм я пипал
            там дето правеха прегледите ли?как се казваше...............?

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с УАЗа

              Първоначално публикуван от ivelin22 Преглед на мнение
              Делкото правилно ли го зацепи?Служебните уаз-ки ни ги ремонтират в Перник в миив но не вервам да е евтино.Ти къде си.
              джипа е в Горна Диканя

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с УАЗа

                Да там е май беше Мототехника,

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с УАЗа

                  Това прочете ли го: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=108270
                  Дано откриеш проблема и да не забравиш да пишеш

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с УАЗа

                    От прочетеното в темата само ауспуха не съм сменил,може и това да е проблема!?!?Но историята е по дълга,това се случи след като "удавих" УАЗа в една река/съжалявам,че не мога да кача клипчетата/Значи и картера,и скоростите,и диференциялите бяха пълни с вода и речна баластра.Всичко източих и смених с ново масло.И за щастие завъртях и джипа запали,даже и на газ поработи малко.Загасих я за малко и после пак запали,и след пет метра загасна и до там.след това се започна с делкото,свещите и т.нАа мотора не е затегнал!!?

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Проблем с УАЗа

                      Вода в карбуратора .
                      ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем с УАЗа

                        май не е от това, ИЗДУХАХ ГО перфектно

                        Коментар


                        • #13
                          От: Проблем с УАЗа

                          Чичо с чукче ли е делкото ? Виж да няма пъпки на контактите или дане замасява . Разтоянието на контактите 0.4.
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • #14
                            От: Проблем с УАЗа

                            Ти карбуратора си го продухал, а филтъра източи ли? Пробвай направо без него.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Проблем с УАЗа

                              Е,все пак имам някакъв успех,макар и частичен.Взе че запали пущинята,Обаче:работи на колкото цилиндри си пожелае в момента и неще да се изфорсира?все едно няма карбуратор.Реших,че е от карбуратора и сложих стария/щото този е чисто нов/но файда никаква.Странното е,че работи по един и същи начин и на бензин и газ.Явно някъде е по токовете и ще продържа да чопля.А,и бубината смених с нова.Но много грее и това не ми харесва.Друго което ми направи впечатление е,че искрата на чукчето е лабава и разпиляна???по памет,като си ремонтирах москвичите и жигулито,искрата беше "синя"и концентрирана в средата м/у чукччето и наковалнята,а тук не е такаа.До тук стигнах,но се поуморих и ще го оставя за другата седмица ако е хубаво времето

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X