Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Blizoo, Булсатком или Виваком?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Blizoo, Булсатком или Виваком?!

    Допреди два месеца бях скромен ползвател на интеренет с доставка по кабел от Пауърнет и кабелна телевизия от бившето Евротурсат.
    Десетина години не съм се сетил, как точно ползвам и двете, но си работеха без никакви ядове.

    До момента в който ми звънна на вратата един младеж, предложи ми да се включа в това Близууу, аз да спестя някой лев подписах договор и адът се отвори!

    Дойдоха, докараха някакви телефончета и кутийки, след което в продължение на 5 дни останах без никаква телевизия. Не ми се връща в детайли, но такова животно като тия няма!

    Наложи се да ритам врати и да налитам на бой, спирания,обърквания, грешки в сметките, за два месеца разбрах, колко всъщност е важно да имаш телевизия! За интернета да не говорим - като пусна камерите - спира сигнала в телевизора или започва да прескача..

    Спасете моята душа, за да не влезна в новините или в затвора!

    Какво е спасението от това бедствие?!

    Едвам написах мнението, защото тоя Близу ме върна във времето когато интернет беше "Голямото световно чакане - Уърлд уайт уейт .."

    За щастие се задейства резервният вариант за мобилен нет през Мтел и за момент нещата стават човешки!
    Последно редактирано от Volk; 05-01-11, 18:45.

  • #2
    От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

    най-вероятно си подписал промоционален договор и ако го прекратиш предсрочно, ще искат неустойки......... гони ги за качеството
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

      Аз съм абонат на Близуу от 15 дни, използвам телевизия и инетрнет, за телефончето йм казаха да си го държат за тях. В Добрич, интернетът който използват е на бившото(разбрах че са ги купили) ЛинкБГ и съм много доволен. И преди и сега нета е безупречен.
      TT-Tuning Team
      АСК Добрич

      Коментар


      • #4
        От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

        Договора е гола вода, единственният начин да контактуваш с тях е през колцентър, където тинейджъри ти отговарят че ще предадат за твоето обаждане!

        След като три дни предаваха обаждане, че нямам телевизия, защото са объркали номера на апартамента, се наложи да отида в офиса където прибират паричките и да се върна в 95 година, с много екшън! Полиция не викнаха но телевизията се появи.. За малко.. Не ми се връща назад, че отново вдигам кръвното!

        Дайте алтернатива! Булсатком как е?

        Коментар


        • #5
          От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

          Нищо не помага, пращаха техници два пъти и нищо, в един момент спират да вдигат телефона. За една година съм имал общо 5 дни цифрова телевизия. Февруари ги изхвърлям, изтича договора. Нета им го изхвърлих отдавна , бяха още Евронещо си..

          Коментар


          • #6
            От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

            Върни се при стария доставчик. Никой няма да ти се разсърди. Излъганите като теб са хиляди. Там ще ти кажат и как да разтрогнеш договора с тези измамници .
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • #7
              От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
              Върни се при стария доставчик. Никой няма да ти се разсърди. Излъганите като теб са хиляди. Там ще ти кажат и как да разтрогнеш договора с тези измамници .
              За нета нямам абсолютно никакви колебания, защото бяха стабилни..

              Но телевизията ми е идвала от тия същите смотаняци, само че преди е била аналогова.. Да им навра цифрите в задника на тия ли? Следващото ходене в офиса им ще ме вкара в беля, усещам..

              Какво представлява тоя пакет със Снежанка - "4 в едно"? дето го рекламираха по коледа ?

              Даже и забавно име са му измислили, приятно звучи! Между другото имам 5-6 антени на тия и няма абсолютно никакъв пролем, ако ще да са на Снежанка в.... Как им е интернета?

              А дотовора им ще го ползвам по предназначение утре сутринта! Само да хапна кюфтетата..

              Коментар


              • #8
                От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                За Пловдив се говори, че Близууто е наследник на Евроком и постепенно ще "налази" всички абонати. Преди 5-6 месеца бяха идвали у нас, в резултат на което имаме един телевизор с цифрова телевизия- основен пакет. Баща ми е много доволен- гледа повече мачове... Таксата за телевизия стана 20лв. (с един лев повече от преди). Интернета ми остана към Еврокома- пак 20лв. на месец. Имат много изкусителни оферти за пакет телевизия+ интернет, но нещо не ми се влиза в приключенията на Volk. И си я карам "както баба знае". До кога ли...?!

                Коментар


                • #9
                  От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                  булсата е добре като телевизия, сега имат една оферта 4 телевизора на цената на един, но пък има смущения по време на буря и се чака няколко месеца за монтаж.............. или намираш някой монтажник да те вмъкне директно в графика..... за нет и телефон от тях не знам.

                  аз затова не сменям доставчици, от които съм доволен, независимо че ми излиза 20-30 лв. по-скъпо (общо на месец за 3-те)
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #10
                    От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                    Интернет и телевизия на едно, все още е компромисно решение в България.
                    Причини, главно законови неуредици.
                    Така, че за интернет се върни към старата схема, а за цифрова телевизия, според мен сателитна, поне още 3 години.
                    Булсатком или някои други, без значение.

                    Инак всяка телевизия, ще ти разтяга "врели некипели" , и постфактум ще те нерви.
                    Както куненски робот - 100 в 1, та ни едно .
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • #11
                      От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                      Нета ми беше 25 лева, телевизията 25, всичко стана заради този телефон.. Как се нахендрих ! Сега е 60 лева на месец, пращам тъщата да го плати, тя се връща с бележка за 9 лв - имало промоция и категорично не искали да вземат повече пари!
                      Изкарах жената едва ли не първият клониран организъм, а след 2 дни дойде фактура за 80 лева за декември и ми спряха сигнала! Пълни идиоти!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                        Vivacom.....the best of the best....

                        Коментар


                        • #13
                          От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                          Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                          За Пловдив се говори, че Близууто е наследник на Евроком .....!
                          Не помня как се казваше компанията купила Евроком и КейбълТел.Но първата и работа беше да броят едни много,ама много пари и до стотинка грешни на английска фирма да им измисли име и лого.Които са най-малоумното нещо което съм виждал в тази сфера от години.Та Близу-то е наследник на Евроком и КейбълТел.
                          "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                          Mark Twain
                          СтоЕнчA

                          Коментар


                          • #14
                            От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                            Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                            Vivacom.....the best of the best....
                            За телевизия и нет нямам преки впечатления.За мобилни съм на мнение че за сега определено са най-изгодни,но я си вкарай стационарен телефон,да се видиш в приключение.
                            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                            Mark Twain
                            СтоЕнчA

                            Коментар


                            • #15
                              От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                              Мене Надежденския интернет ми е през тех 35 лева интернет и телевизията но подаръкът телефон не смея да го включа

                              А Вакарелският по 40 лева на месец през М Тел едно юесби неограничен достъп и второ юесби 750 мега байта само да се ровиш и четеш на втори лап топ

                              Абе супер е за моите условия
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X