Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Blizoo, Булсатком или Виваком?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

    Вятъра си вее, дъжд и сняг вали, облаци има, а аз вече две години не съм имал проблем с булсаткома.
    Нета е от Виваком и е мъкаааа. Ако стигне 4 Mb/s вдигам банкет. Изтървах 30-дневния срок за предизвестие и сега съм им роб още година. Мамка им.
    Впечатления от Макстелеком? Хареса ми идеята да ръгам флашката на който компютър ми трябва, остана до другата коледа да се докажат като солиден доставчик.

    Коментар


    • #32
      От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

      Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
      ...Какво е спасението от това бедствие?!

      Едвам написах мнението, защото тоя Близу ме върна във времето когато интернет беше "Голямото световно чакане - Уърлд уайт уейт .."
      Не съм чел цялата тема, но кратката версия е - от доста години не използвам интернет, а от няколко месеца и кабелна телевизия от близакис/евронящо и съм много доволен! Ще направя всичко което зависи от мен, за да продължа да бъда доволен...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #33
        От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

        Булсат си е много добра опция.
        Качествен сигнал,освен това такъв,като мене,който през половината от времето си живее в къща по средата на нищото,за 5 лв телевизия си е добра опция.
        Само си закупих още едно оборудване срещу колосалната сума от 36лв и готово.
        Сега предлагат оптичен нет.Тия дни мисля да си направя договор с тях,'щото сега като завее и затрещи сегашния ми доставчик изтръпва за по час два!
        А е дразнещо!

        Коментар


        • #34
          От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

          Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
          Аз съм абонат на Близуу от 15 дни, използвам телевизия и инетрнет, за телефончето йм казаха да си го държат за тях. В Добрич, интернетът който използват е на бившото(разбрах че са ги купили) ЛинкБГ и съм много доволен. И преди и сега нета е безупречен.
          Здравейте
          От м.септември никакви проблеми в Добрич с Близуу интернетът бе на ЛинкБг и остана със същите параметри като за интернет и телевизия 130 канала с един цифров приемник плащам 30 лв.
          ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

          Коментар


          • #35
            От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

            Здравейте и от мен. Аз ползвам и телевизия и интернет и телефон, всичко на Виваком. Качеството е перфектно на телевизията, нета понякога прави проблеми, защото все пак сме в гората, доволен съм.

            Коментар


            • #36
              От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

              Аз съм с Паурнет за интернета и Булсатком за тв-то! То при нас кой знае какъв избор няма!Доволен съм и от двете!
              Това ми е скоростта в момента през рутера и безжично на лаптопа! Ако е директно с кабела е по-бързо!

              Последно редактирано от Skorpion_BG; 06-01-11, 18:43.
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #37
                От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                Впечатления от Макстелеком?
                Променливо качество в София, напоследък са добре. Държа ги резервни.

                Имай предвид, че тая работа с флашката работи добре до прозореца, а за вътре - не е сигурно. По-добрият вариант е с отделен модем/рутер, който да се постави там, където сигналът е добър.

                Коментар


                • #38
                  От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                  Oще +1 глас за Net1.От една година съм с тях комбиниран договор за Интернет и ТВ.Оптика до мазето,от там се раделят два отделни кабела тв и нета.При забавяне на плащането ти резват нета,но тв остава.Телевизията е перфектна,нямам забележки.Нета е чуден,бърз и стабилен.Ако има проблем,се оправя до 2 часа.30лв на месец.
                  Пътят е целта.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!



                    В Монтана от "близо"
                    Какво значи Blizoo?
                    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                    Коментар


                    • #40
                      От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                      Аз съм на место където кабел има на най -малко 2км. и съм с булсат който си го преместих и настроих сам, и интернет на некском който не е спирал за секунда от 2 години.За Варна говоря.Интернета не перфектната бързина,но мисля че само скоростите на доунлоуд са орязани-които не ме бъркат особенно.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • #41
                        От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                        Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                        Вятъра си вее, дъжд и сняг вали, облаци има, а аз вече две години не съм имал проблем с булсаткома.
                        Нета е от Виваком и е мъкаааа. Ако стигне 4 Mb/s вдигам банкет. Изтървах 30-дневния срок за предизвестие и сега съм им роб още година. Мамка им.
                        Впечатления от Макстелеком? Хареса ми идеята да ръгам флашката на който компютър ми трябва, остана до другата коледа да се докажат като солиден доставчик.

                        Ей ги на изьедниците:

                        Коментар


                        • #42
                          От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                          Тракия Кабел Стара Загора
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • #43
                            От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                            Net 1 при това през WiFi рутер

                            Пътят е целта.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                              Недейте си ги мери когато са наред, ами кажете кой колко прекъсва.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Blizoo, Булсатком или Виваком?!

                                Не прекъсва
                                Пътят е целта.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X