Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с раздатката на Land Rover Discovery 2 TD5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с раздатката на Land Rover Discovery 2 TD5

    Здравейте колеги,
    Първо за Много Години да сте живи и здрави и много успехи.
    Сега към проблема ми, който е свързан с изронени зъби на бързите предавки на последното колело и на бавните на малката зъбчатка.
    Въпросите ми са следните, може ли някой да каже някоя морга или нещо такова да си купя нужните ми части, и друг вариант дали карантиите от раздатка на Discovery 1 ще паснат на мойта, като диаметрите и ширините на колелата са същите на 99.9%, тъй като те са с по-големи зъби, което пък ме навява на мисълта, че са по-здрави....
    Моля ако някой е правил такава интервенция, или е имал такъв проблем, да каже какво може да се направи, че СНЯГ ИМА, джип няма

  • #2
    От: Land Rover Discovery 2 2.5 td5, Раздатка

    Колега виж тука в Царева ливада моргата е само за джипове. Лятото минавах оттам и имаше богат избор. Тел. за връзка -0878171631.

    Коментар


    • #3
      От: Land Rover Discovery 2 2.5 td5, Раздатка

      Здравей колега, вместо да сменяш зъбни колела, по-добре си намери раздатка 2-ра употреба /личен опит/. От Диско 1 става без проблеми. Тези зъбни колела, които цитираш, може и да са от раздатка с по-голямо предавателно число, иначе другите са същите. За морга не знам
      [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

      Коментар


      • #4
        От: Land Rover Discovery 2 2.5 td5, Раздатка

        Първоначално публикуван от Ionko87 Преглед на мнение
        Здравейте колеги,
        Първо за Много Години да сте живи и здрави и много успехи.
        Сега към проблема ми, който е свързан с изронени зъби на бързите предавки на последното колело и на бавните на малката зъбчатка.
        Въпросите ми са следните, може ли някой да каже някоя морга или нещо такова да си купя нужните ми части, и друг вариант дали карантиите от раздатка на Discovery 1 ще паснат на мойта, като диаметрите и ширините на колелата са същите на 99.9%, тъй като те са с по-големи зъби, което пък ме навява на мисълта, че са по-здрави....
        Моля ако някой е правил такава интервенция, или е имал такъв проблем, да каже какво може да се направи, че СНЯГ ИМА, джип няма

        Имам за продаване раздатка от дискавъри 1 ако те интересува. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=107225
        sigpic

        Коментар


        • #5
          От: Land Rover Discovery 2 2.5 td5, Раздатка

          Слагане сваляне и това няколко пъти, и го сметнах че е по-изгодно финансово и по-добре от Ашкрофт раздатка. Ако ги имаш парите това е вариянта.

          Коментар


          • #6
            От: Land Rover Discovery 2 2.5 td5, Раздатка

            Аз като смятах миналата година от Ашкрофт излизаше около 800 лв. рециклирана, ама искат и старата раздатка + транспортни 150 е. по две посоки и става почти като за нова 1800 лв. При положение , че тук се намират по 400-500 лв. къде е сметката.
            [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X