Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Машина за лов и градско, какво ще ми препоръчате?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Машина за лов и градско, какво ще ми препоръчате?

    Здравейте момчета, трябва ми съвет за това каква машина 4х4 да избера предимно за лов и по-малка за в града. В предвид, че съм над 100кг не върви САМОРАЯ а и нивата идва малко тесничка (няма да има място за пушката). Търся нещо до 10000 лв да е с минимална подръжка, ловуваме около Варна и в Добруджата така че няма кой знае какви баири, е ако се наложи да се минат 200-300 км извън градско все пак трябва да предлага и някакъв комфорт, така че помагайте. Приемам всякакви съвети.

  • #2
    Re: Машина за лов и градско, какво ще ми препоръчате?

    Като първа препоръка сядайте, настанявайте се удобно и почвайте да четете. Това което питате го има дискутирано стотици пъти тук и има много материал който да прочетете. След това питайте...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Re: Машина за лов и градско, какво ще ми препоръчате?

      От известно време мисля да си сменя Дискавърито за по-ново , ако искаш обади се да го видиш , щом си от Варна : 0888626856.
      Колата е поддържана и оборудвана като за разходки.

      Коментар


      • #4
        Re: Машина за лов и градско, какво ще ми препоръчате?

        Мога да продам на човека и моята Витара , ако иска .............. Дълга база , автоматик , климатик....................
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X