Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко струва моето Мицубиши?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Колко струва моето Мицубиши?

    Pajero или по-точно Shogun 2.8 GLS 12.98 Super Select къса база, с раздутите калници, от една дума до тук се разбира че волана е от дясно, колата я купихме преди две години, или пък три бях, намери ни я познат в Англия, доста запазенка, без някой от базовите екстри за Паджеро (ръжда), общо взето нищо не му се е чупило, като взехме го обслужихме в рубин (масло, филтри, амортисьори...), през другото време сме сменили подгревните свещи, нафтовата помпа все малки неща.
    Преди две месеца май беше го пуснахме за продажба, имаше и тема в форума, цената беше 6 500лв, като още първата вечер се обадиха трима,двама искаха бартери, на втория ден имаше двама които искаха да идват да го взимат, единия от Варна другия Дупница. Нощта след като пуснахме обявата и следващата нощ и двамата с баща ми не сме спали, на третия ден вместо добро утро си казахме "не мога да го продам" и изтрихме веднага обявите.

    Всеки който се колебае дали да си вземе Паджеро и има възможността да не се замисля!
    '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
    '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
    И разни BMW-та...

    Коментар


    • #32
      От: Колко струва моето Мицубиши?

      PAJERO II 2.5TDI GLS ДЪЛГА БАЗА 6700+500 РЕГИСТРАЦИЍ+600 МАСЛА РЕМАЦИ+400 ДЖАНТИ+250 МУЗИКА...ТОТАЛ 8450 ПРЕДИ 1.5ГОДИНИ СЪМ ГО ЗАКУПИЛ

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X