Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газова уредба на Cayenne

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Газова уредба на Cayenne

    Малко се срамувам ама ще си призная
    Сложиха ми газова на колата. Изи газ. Много съжалявам за това.
    Не могат да ми я настроят. Не върви и гори.
    На ниски обороти се усеща придръпване.
    На бензин добре си гори (колкото трябва).
    На газ ......., е трагедия.
    Днес смениха ми свещите и резултата пак същия.
    И старите си бяха добре.
    Слагаха я газовата в Соф. Няма да говоря за "гаражчето", никога повече не искам да ги видя.
    Казаха ми че ще се "адаптира" уредбата
    Прибрах се в Шумен и наново ми я монтираха.
    Подобрение имаше......, температурата си е стабилна и топли изпарителите а преди като тръгне колата и се охлаждаше изпарителите.
    Къде могат да ми я настроят, че ми писна от визити в сервизи.
    Или да я махам

  • #2
    От: Газова уредба на Cayenne

    Осмак на газ....
    Престъпник.
    Изхвърли я веднага!
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #3
      От: Газова уредба на Cayenne

      Миналата седмица, пред мен завършваха монтаж на Ауди А8 4.2 в8, собственика остана доволен, така, че не е чак престъпление, въпрос на приоритет. Няма да кажа къде, ама то и в нет като прегледаш предложенията на компании внасящи и монтиращи, няма да са много сайтовете
      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • #4
        От: Газова уредба на Cayenne

        Един познат разказваше за телефона на сестра си:
        "Купи си телефон за 500 лева, хвали се с него насам-натам, а като иска да ми се обади-само ми пуска сигнал, и затваря. На въпросът ми защо така-тя каза-ами батко, нямам минути в картата..."

        Та Кайен и газова уредба

        По темата-добри газаджии са тези на "Софийско шосе"-военните блокове над 5 полк, и онзи на "Милан Борисов". Не се сещам за номерата, но ако не можеш да ги намериш-питай в квартала-всички ги знаят.
        Ако и тогава не можеш да се оправиш-звънни ми-телефона е в подписа.

        Според мен тези на "Софийско шосе" са по-добри. Лично мнение.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: Газова уредба на Cayenne

          Нещата вървят натам
          На режим "турбо" ми изгори извън града 38л на темпо мат 110км
          Ужас
          На режим "икономи" на темпо мат 110км извън градско с 45л газ 180км.
          А излишно казах, че искам поне 300км с едно презареждане да мина. Сега трябва на всяка газ станция да зареждам
          Последно редактирано от 887504600; 03-01-11, 22:16.

          Коментар


          • #6
            От: Газова уредба на Cayenne

            Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
            Миналата седмица, пред мен завършваха монтаж на Ауди А8 4.2 в8, собственика остана доволен, така, че не е чак престъпление, въпрос на приоритет. Няма да кажа къде, ама то и в нет като прегледаш предложенията на компании внасящи и монтиращи, няма да са много сайтовете
            Приоритет и Порше.Ха ха ха...
            Нещо сбъркан ми се вижда приоритета.Пък и двигателя след 12 000км ще е за правене.С икономисаните пари няма да успееш да го оправиш.
            Но иначе става газ и на АМГ и на Ауди и на Тундра, че дори и на Паджеро еволюшън.Стига да има кой да се върже.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • #7
              От: Газова уредба на Cayenne

              Извън явно ненаписаното домашно от страна на собственика, мога да кажа следното:

              Ако има придърпване в който и да е режим, НЯМА да се адаптира сама. Няма по какво.
              Тук има няколко газаджии - но не е сигурно, че някой от тях ще приеме да работи върху неизвестно как оплескан монтаж или дефектен газоинжекционен кит и да отнесе упреците за неуспеха в "настройката".
              Това, че все още на бензин работи нормално, е едно добро начало. Диагностика и настройка в движение (ако уредбата го позволява) може да реши загадката.

              п.п. Кольо, няма нищо лошо в Кайен на газ. Както писах някъде наоколо за Туарег, ако за 1-2 години изгориш още една кола във вид на бензин, това си е разход. От друга страна, както казва пък един мой приятел-газовик за колегите си: "Наш'то мърляшко племе..."

              Коментар


              • #8
                От: Газова уредба на Cayenne

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Един познат разказваше за телефона на сестра си:
                "Купи си телефон за 500 лева, хвали се с него насам-натам, а като иска да ми се обади-само ми пуска сигнал, и затваря. На въпросът ми защо така-тя каза-ами батко, нямам минути в картата..."
                Не е точно така.
                Не правя икономии за поддръжка и консумативи.
                Нито с Кайена само на кафе да го паля
                Сложих тази "манджа" защото ще се кара
                Аз дизел не карам, на всяка бензинова слагам газ.
                Авенсиса ми на газ направи 100,000км без болче да развия. Вече е на над 180,000км
                Що да се скапва двигателя на Поршето на 12,000км???
                -----------
                Едит:
                Настройваха я в движение вече няколко пъти.
                Резултат няма.
                Последно редактирано от 887504600; 03-01-11, 22:29.

                Коментар


                • #9
                  Re: Газова уредба на Cayenne

                  Кайена по принцип си похарчва, еле па на газ. Иначе знам едни много добри газаджии, но са в София, ако идваш натук дрънни да те заведа. Скоро даже ходих при тях да проверявам за една нова Mazda CX-7.
                  Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                  http://www.facebook.com/JeepBG
                  LZ1GGC

                  Коментар


                  • #10
                    От: Газова уредба на Cayenne

                    Е, имаме разминаване в това какво търсиш от колата си.
                    Щом се купува кайен-това е за хвалене, и за сваляне на гаджета. Показва някакъв доста по-висок статус от обикновените цървули. А да караш машина която показва, че си доста над другите, а да търсиш икономичност и заради това да слагаш газ-не се вързва...

                    Аз бидейки обикновен цървуланко си карам на газ. И астрата и витарата. Но и двете машини са без никакви претенции, а и за мен разликата в парите дадени за гориво на месец е сериозна причина за слагането на газова уредба.
                    Ако можех да си позволя да си купя кайен-никога нямаше да ми дойде наум да му слагам газ. Не, че и да имам възможност ще си купя точно кайен де...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Газова уредба на Cayenne

                      Не мога да се съглася с теб. За което се извинявам ако ще засегна някого.
                      Това за което говориш е точно дрипава газария. Да нямаш никакъв социален статут и да се правиш ба баровец в кръчмите.
                      Това ми е харесало, това съм си купил. Така както Авенсиса ми е вършил работа така и тази кола ще върши.
                      Истината е че мен ме кефи и затова е купена.
                      А защо не си я карам на бензин ами "скрънза" съм
                      И Мазерати да си бях взел, пак на газ ще е
                      Между другото и то много ми харесва Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Мазерати 1_.jpg
Прегледи:1
Размер:138.5 КБ
ID:5241253

                      Коментар


                      • #12
                        От: Газова уредба на Cayenne

                        Кольо, остави човека на мира. Искал Кайен, купил Кайен. Искал газ, сложил газ. Парите са си (вероятно) негови - има право да ги даде за Кайен и има право да ги пести от бензин. Ако кара достатъчно, за 2 години може да спести още един Кайен - а това са си пари даже за някой, който си е купил Кайен.

                        Единственото, за което заслужава тежък упрек, е че не е подбрал внимателно гаражчето.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Газова уредба на Cayenne

                          Да колега, подведоха ме с "прекрасни" суперлативи за този сервиз и се доверих.
                          Но явно вече пред свършен факт няма какво да се направи.
                          Може би ще положа последни "усилия" някой да до оправи нещата и "ако" няма промяна ще се демонтира.
                          Относно парите ...., аз им знам цената и затова съм "стиснат". Никой не ми е дал и 10ст.
                          Имах добри приятели, но когато "паднах" бях сам.
                          От тогава предпочитам да съм сам
                          За съжаление работя много. Живея скромно. Исках да си купя "паркетно" джипче. Това ми хареса. Дори в Шумен много рядко го карам, не ми е приятно навсякъде от където мина да ме гледат.
                          Извинявам се за отклонението

                          Коментар


                          • #14
                            От: Газова уредба на Cayenne

                            Все пак от си избрал добра кола.В сравнение с подобния туарег , кайена е много по-добре.Ако е S е най-добре според мен.
                            Сега ще разбереш, че поршето си е порше и че ефтиното винаги излиза по-скъпо, а при порше много по-скъпо.
                            С газта ще се набуташ здраво.
                            Пожелавам ти скоро да си купиш новия кайен!

                            Апропо сега излизат кайени на малко километри и на 1/4 от цената като нови.Каквото и да се говори кайена си е най-добрия, луксозен ,тежък , мощен 4х4.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • #15
                              От: Газова уредба на Cayenne

                              Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
                              Не мога да се съглася с теб. За което се извинявам ако ще засегна някого.
                              Това за което говориш е точно дрипава газария. Да нямаш никакъв социален статут и да се правиш ба баровец в кръчмите.
                              Това ми е харесало, това съм си купил. Така както Авенсиса ми е вършил работа така и тази кола ще върши.
                              Истината е че мен ме кефи и затова е купена.
                              А защо не си я карам на бензин ами "скрънза" съм
                              И Мазерати да си бях взел, пак на газ ще е
                              Между другото и то много ми харесва [ATTACH=CONFIG]285868[/ATTACH]
                              Ти вече ни засегна - баровец . Не стига , че си купил Кайен, ами и ще го караш много и то икономично ... е... прекали !
                              Бива, бива .. ама твойто си е направо ...... голям кеф !
                              Да си жив и здрав и да си го караш с кеф !
                              Това, че на осмак и то Порше газ не става - ами кисело е гроздето. Става си . Дори и обикновена газова става, но ти трябва читав майстор.
                              Това, че след 12000 км ще правиш двигател - може, но не заради газовата.
                              Намери си майстор.
                              Ако идваш в Пловдив - обади се. Човека си е инжинер в тази специалност и за него ще е голям гъдел да се докаже на Порше.
                              И това си му е бизнеса, и е изпитан лично. За цени не говоря.
                              Успех !
                              П.С. Ако искаш може да го питам нещо . Кажи какво ?
                              Или мога да ти дам телефон, но като се върне синът ми , утре.
                              И аз и синовете ми от годииини караме само на газ - и пропан, и метан. Какво да се прави - кара ни се ....
                              Последно редактирано от bgbul; 04-01-11, 00:40.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X