Здравейте,
темата е към финала си, защото въпросната газова уредба (газов инжекцион ФОБОС) е вече на друг автомобил.
Автомобила също е Кайен турбо С 521 коня 2006 година.
След монтажа колата работи безпроблемно, като вървежа е идентичен с бензиновия, но малко не му достига в максимална скорост.
На бензин 280км/ч, а на газ 265км/ч или там някъде.

Като цяло не съм доволен от уредбата, но това не я прави лоша в последната конфигурация.
Принципно е добра, топли добре, прехвърля на газ когато трябва, няма падане на налягане, пълни оборотомера без забавяне и колебания, ноооооооо .....
Разход:
до 110км/ч - 13.5л/100
200км/ч - 20л/100
В града - 21л/100
смесен - 16.5л/100

Здравей, тези разходи ако съм разбрал са на газ и ти не си доволен? Искам да попитам защо, тъй като от няколко месеца имам Cayenne S 4.5 340кс в началото карах на бензин, но сложих газ. Та въпроса ми е твоята газова колко пари е колко литра е бутилката и защо не си доволен при тези разходи на Турбо С. Сега зимата която е доста студена карам го само в града и ми излиза около 30+ литра на 100км. Зареждам на Газпром предимно с около 33-34 литра минавам 98-110 километра. Какво мислиш тъй като имаш опит с този модел от доста време. Благодаря предварително.