Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Един уникален въпрос...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Един уникален въпрос...

    Каква джипка?
    Ето, че и аз стигнах до този екзистенциален Въпрос. Триумя се между следните варианти на JEEP... Cherokee XJ 99-00', Grand ZJ до 96' и WJ? Най ми е на сърце XJ. Варианти за мотор 4.0 или 4.7, 5.2 ? Задължително искам автомат и full time 4x4. Изчетох доста неща във форума, но бих искал да ви помоля да коментирате точно тези три варианта и тяхното сравнение, защото върху тях съм се съсредоточил. Търся предимно в Германия, но и там за всеки един от моделите има доста голям ценови диапазон (примерно Гранд 2000г. 4.7 при сравнително еднакви екстри е от 6К до 10К Евро). Както и тенденцията ZJ да е по евтин от XJ при съизмерими години. Всяко мнение за тези модели и двигатели ще ми е от полза.

    Благодаря и поздрави.
    Последно редактирано от 7878; 03-01-11, 20:09.

  • #2
    От: Един уникален въпрос...

    Че какво му е уникалното на въпроса ти.Да не се чудиш че никой от колегите не ти отговаря.Те биха казали така:ползвай търсачката.Там са отговорите на уникалния ти въпрос.

    Коментар


    • #3
      От: Един уникален въпрос...

      WJ 4,7
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        От: Един уникален въпрос...

        Първоначално публикуван от petkof Преглед на мнение
        Че какво му е уникалното на въпроса ти.Да не се чудиш че никой от колегите не ти отговаря.Те биха казали така:ползвай търсачката.Там са отговорите на уникалния ти въпрос.
        Благодаря ти за безценния съвет... изчел съм доста неща... просто искам мнения какво да избера от горепосочните модели. Ако ти ми покажеш подобна тема, с подобна дилема за сътоветните модели, ще приема критиката ти, но ако не можеш да напишеш нещо конструктивно, ще те помоля просто да се въздържиш от коментари. Този подфорум е точно за такива теми, ако не се лъжа? И ако не си разбрал в заглавието има лека ирония, поради честотата на задаване на сътоветния въпрос.

        Поздрави

        Коментар


        • #5
          От: Един уникален въпрос...

          освен тоя подфорум, има и подфорум джип, където още на първа страница има 2 теми по въпроса....... "двигател 4,0 или 4,7" и " ZJ преди ли след 96-та"

          отговора на задачката съм ти я дал в по-горното си мнение, но ако искаш и описание на цялото решение - четене му е майката, трактат от 3 страници никой няма да ти напише за n-ти път
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #6
            От: Един уникален въпрос...

            На толкова уникален въпрос, Дамбазов е дал уникален отговор преди две години.
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • #7
              От: Един уникален въпрос...

              Не искам никой да ми пише по 3 страници. Просто исках мнение... с по една дума... Ок, моля модераторите да изтрият темата - първата и последна в този форум. Благодаря ви.
              Последно редактирано от 7878; 04-01-11, 17:07.

              Коментар


              • #8
                От: Един уникален въпрос...

                Колега зимай смело 5,2-ката, осмак е и няма база за сравнение с другите два модела ...
                4,7-цата и той е осмак, но има проблем в автоматичната скоростна кутия, ранна смяна на амортесьорите, лови ръжди - особенно канадските, има проблеми със задния диф и т.н.
                Аз така бих направил. Успех!

                Коментар


                • #9
                  От: Един уникален въпрос...

                  Ето това исках... по едно просто мнение по въпроса... много ти благодаря колега...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Един уникален въпрос...

                    Здравей колега. И аз като теб много време се чесах, четох по форумите, ходих да гледам и карам... Бях тръгнал за дизелов Нисан Терано 2.7 или дизелов Jeep 2.5. Накрая си взех бензинов Grand V8 5.2... Малко старичък, ама като се къта е 6+. Нали си чувал израза "Много глупава кола" е тази е такава. Даже май е по-глупава и от мен, защото минава без да се замисли от там където даже няма и да стъпя Ако питаш за мотора - гори 50 лв. на излет - толкова му сипвам

                    Във форума се върти един израз "Кеф цена няма". До скоро не го разбирах... ама вече знам за какво става въпрос.
                    Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X