Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума ;-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
    Да ти кажа,забелязъл съм,че доста хора,в това число и институции,спрециялно при КИА не правят разлика между дизел и турбодизел.Ама че едното е 2,2 а другото двулитрово...
    Ми 1998 кубика е. Има и турбо и интеркулер.

    Коментар


    • #32
      От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Ми 1998 кубика е. Има и турбо и интеркулер.
      Колега дай една снимка на твоя мотор.И по възможност и една на помпата.

      Коментар


      • #33
        От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:peltie 009.jpg
Прегледи:15
Размер:258.0 КБ
ID:5245542Натиснете снимката за да я уголемите

Име:peltie 010.jpg
Прегледи:2
Размер:305.4 КБ
ID:5245541Натиснете снимката за да я уголемите

Име:peltie 013.jpg
Прегледи:1
Размер:226.8 КБ
ID:5245540Натиснете снимката за да я уголемите

Име:peltie 011.jpg
Прегледи:1
Размер:286.9 КБ
ID:5245539Тъкмо се заплакнахме:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:peltie 012.jpg
Прегледи:1
Размер:261.4 КБ
ID:5245538

        Коментар


        • #34
          От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

          Колега Пенчо защо бях разбрал че твойта помпа нее електронна и нямаш комп.А тя е същата като мойта.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SL378627.JPG
Прегледи:1
Размер:421.8 КБ
ID:5245549Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SL378629.JPG
Прегледи:1
Размер:478.8 КБ
ID:5245550Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SL378628.JPG
Прегледи:1
Размер:480.6 КБ
ID:5245551

          Коментар


          • #35
            От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

            Първоначално публикуван от gopeto8104 Преглед на мнение
            Колега Пенчо защо бях разбрал че твойта помпа нее електронна и нямаш комп.А тя е същата като мойта.[ATTACH=CONFIG]291664[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]291665[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]291666[/ATTACH]
            Ами до скоро бях в това заблуждение. По причина на липсата на чек енжин. Оказа се, че имам някакъв контролер, който се чете в сервиз, но не и да се променят настройки някакви. Поне така ми казаха във Вили кар. За сега не дава грешки никакви.

            Коментар


            • #36
              От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

              Компа е отдясно в краката надигни мокета под жапката

              Коментар


              • #37
                От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                Първоначално публикуван от sportaga Преглед на мнение
                Компа е отдясно в краката надигни мокета под жапката
                Да де. Там си е бил.

                Коментар


                • #38
                  От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  [ATTACH=CONFIG]291632[/ATTACH]
                  Пенчо, каква е тази джаджа- в ляво над стопа?

                  ПС: Май се сетих, час по-късно... Стойка за мотора на лодката нали?!
                  Последно редактирано от komisar; 21-01-11, 21:35. Причина: Сетих се...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    [ATTACH=CONFIG]291633[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]291632[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]291631[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]291630[/ATTACH]Тъкмо се заплакнахме:[ATTACH=CONFIG]291629[/ATTACH]
                    Ма тя ногУ лачена,бре...пу-пу...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #40
                      От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                      Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                      Пенчо, каква е тази джаджа- в ляво над стопа?

                      ПС: Май се сетих, час по-късно... Стойка за мотора на лодката нали?!
                      Позна!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                        Честитка
                        Най ми е хубаво да ми е хубаво като ми е хубаво ми е наи хубаво:lol::lol:
                        Кирил Георгиев 0877570315

                        Коментар


                        • #42
                          От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                          Благодаря!
                          Днес за пореден път се възхитих от Киа-та. Живея на къща край Варна. Сутринта тръгвам да нося малката на занимания в 8 и малко. Навън леда е успешно прикрит от падналия сняг. Тръгваме и хоп една кола не слиза по баирите (За Варненци ще спомена, че това е баирчетата на Аладжа манастир), спряна отгоре, аз я погледнах и едва пускам колата надолу и хоп Киата стана неуправляема (БЕЗ СПИРАЧКА), хлъзнах се, стъпах камък, който ме стопира, след което задницата ми се приплазна и спрях на около 30 см от близкото дере. Бях с двама души в колата, които вземах, за да не вървят в снега и малката. Помолих ги да я вземат и излязат внимателно от колата, а аз останах в Киа-та да видя дали няма да тръгне към дерето. Оставих я на ръчна на място на заледения баир. Слизам от нея и след като стъпах на земята се стоварих по очи на леда и после три метра се пързалях надолу. После се катериа пак до джипа. Появиха се местни хора със сол и луга и опясъчихме. Пуснах по ледения баир Киата назад с включена задна, без спирачка и я спрях в шубрака. Всичко мина ок. Чак сега се огледах и видях на няколко метра една Киа Соренто блъсната с един Форд Пума. Питах собственика на Киа-та как е станало. Той ми отговори, че е щял да се хвърли в дерето. Киа-та му беше ударена от три страни, но не много. Това, което искам да кажа е, че тази кола ме очарова за втори път с проходимостта си. Гумите ми са Бриджстон Близак студлес. Често се майтапим с колегите за джипове, че там където Киа моторс гази, останалите си почиват ;D (това в кръга на майтапа:-)). Само ще спомена, че един пич с Ауди Кю7 спря да ме пита как съм слязъл по заледения баир. Е не само слязох, но се и качих. Та нали тук си живея :-) Киа-та си е супер. Това е, което исках да споделя с вас.
                          Последно редактирано от r1r1r1r1r1r1; 24-01-11, 16:06. Причина: пеавописни грешки допуснати от бързина и вълнение

                          Коментар


                          • #43
                            От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                            Привет на всички. Имам въпрос към Вас. Днес Киата ми се счупи. Какво имам в предвид. Педала на съединителя не работи. Постепенно отказа. Движи се нормално, но не отцепва. Може ли да ме насочите какъв може да е проблема, т.е. къде да го търся?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                              какво имаш предвид прегледай помпите за теч ако няма значи феродов диск

                              Коментар


                              • #45
                                От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                                Първоначално публикуван от sportaga Преглед на мнение
                                какво имаш предвид прегледай помпите за теч ако няма значи феродов диск
                                Благодаря за мнението,колега. Имам предвид, че постоянно съединителя ми започна да отказа и накрая съвсем отказа. Снощи се чух по мобилния с колегата Симо от Варна. След описването на ситуацията от мен той ми каза, че имам теч. Днес ще го видим джипа и най-верочтно ще бягам за помпа. Довечера ще пиша какво е станало.

                                Лек ден от мен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X