Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мутанти от руска техника

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Мутанти от руска техника

    Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
    Тук малко излизаме от темата, но понеже не съм виждал нито Луаз, нито Volvo (онова дето мяса на пинц, забравих номерацията) та се чудя въжможно ли е човек да ги сбърка ако не е много запознат Тук един ми разправя, че някой негов селски продавал такова Волво (аз му го показах на снимка)

    Дима, и от скъсеното камьонче с виетнамската къбина при повече работа би се получило нещо интересно А тези лади и москвичи съвпадат с описанието, на Гопето
    ЛуАз-а не можеш да го сбъркаш с нищо друго, това си е баси странното нещо...С независимо торсионно окачване на всички колелета и агрегати от ЗАЗ, и същите габърити.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #17
      Re: Мутанти от руска техника

      Верно ли е с агрегати от ЗАЗ Бях чувал че е много голям буклоук, който не може и един ден да изкара читав, знаех и че е амфибия, но това вече ме заинтересува Сядам и почвам да чета Само един, сигурно, лаладжийски въпрос - 4х4 ли е?
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #18
        Re: Мутанти от руска техника

        един тука кара луаз.не е боклук ако има сила тва нещо върви навсякъде.двигателя само е от заз.нищо друго нестава от заза виждал съм луаз със двигател от лада ама нямам впечатления от него.

        Коментар


        • #19
          Re: Мутанти от руска техника

          Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
          Верно ли е с агрегати от ЗАЗ Бях чувал че е много голям буклоук, който не може и един ден да изкара читав, знаех и че е амфибия, но това вече ме заинтересува Сядам и почвам да чета Само един, сигурно, лаладжийски въпрос - 4х4 ли е?
          Амфибиите са само военните варианти, не е вярно че само двигателя е от ЗАЗ, скоростната купия е на базата на ЗАЗ-ковата но модифицирана, както и части от окачването. Че се троши - троши се свирепо...4Х4 е но е парттайм - постоянно е предното, задно при нужда. И много неприятна особенност, на спускане има навика да се търкулва през глава...
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #20
            Re: Мутанти от руска техника

            Ето тук има прототипи и експериментални разработки. Потресаващо грозни са... става ми ясно защо са им такива колите...
            http://www.fishki.net/comment.php?id=20363
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #21
              Re: Мутанти от руска техника

              Двувратия Москвич е доста хубав, а между другото в много от колите има опит за копиране на Американците
              99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
              It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

              Коментар


              • #22
                Re: Мутанти от руска техника

                Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                Ето тук има прототипи и експериментални разработки. Потресаващо грозни са... става ми ясно защо са им такива колите...
                http://www.fishki.net/comment.php?id=20363
                Да ама има и супер готини екземпляри! ....за времето си

                Коментар


                • #23
                  Re: Мутанти от руска техника

                  ми те повечето коли от 70те са грозни. особено руските.ама някои от тях още вървят и то добре .уаз.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Re: Мутанти от руска техника

                    Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
                    Двувратия Москвич е доста хубав, а между другото в много от колите има опит за копиране на Американците
                    Определено москвето и на мен ми хвана окото
                    Имаше една Волга М21 с БМВ двигател,ходова част и салон....Мммм красота
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • #25
                      До: Мутанти от руска техника

                      Правят и такива самоделки
                      Прикачени файлове
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #26
                        До: Мутанти от руска техника

                        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                        Правят и такива самоделки
                        Нещо в него много ми напомня на Порше 924-944, мисля че базата е от него.Останалото е оптичен тунинг.
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • #27
                          До: Мутанти от руска техника

                          Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                          Нещо в него много ми напомня на Порше 924-944, мисля че базата е от него.Останалото е оптичен тунинг.
                          Изцяло самоделки от 85 г насам. С части от всичко. Първата е била с двг Лада и скорости ЗАЗ и забележи с предно предаване
                          Ето повече: http://zhurnal.lib.ru/k/kostin_k_a/i...wkombaty.shtml

                          "В России могут создавать лучшие в мире автомобили!" - сказал М.С. Горбачев в конце 1980х годов. Американцы отнесли эту фразу на счет всемирно известного русского юмора.
                          Последно редактирано от Scrapheap; 13-01-08, 01:19.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #28
                            До: Мутанти от руска техника

                            1985 год имах разговор с преподавател от Института и го питам защо все усъвършенства неговота ВАЗ 2105, след като от завода са я направили достатъчно добре. Отговорът беше -"аз съм инженер, а задачата на инженера е постоянно да усъвършенства нещата които ползва" - вследствие на тези подобрения тя беше заприличала на самолет. Това на тези снимки е от това мислене ,но все пак интересни неща се получават понякога.Може би Симеон помни колко неща като аксесоари се продаваха в руските магазини за авточасти. Все неща за усъвършенстване на автомобила и пребиваването в него.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Мутанти от руска техника

                              В случая не става въпрос за усъвършенстване и доработване а за изцяло нова (за СССР) концепция и изцяло нов автомобил.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #30
                                До: Мутанти от руска техника

                                Това са все преработки на съществуващи модели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X