Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Долна помпа за съединител Трупер 2.8 тд 88г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Долна помпа за съединител Трупер 2.8 тд 88г.

    Здравейте, протече ми долната помпа на съединителя. От къде мога да си купя, а ако някой има да предлага и горе-долу колко струва. Благодаря Ви !!!!

  • #2
    От: Долна помпа за съединител Трупер 2.8 тд 88г.

    Колега сваляте помпата и я занасяте да и сменят гумичките Успех

    Коментар


    • #3
      От: Долна помпа за съединител Трупер 2.8 тд 88г.

      мисля че мога да ти помогна само ако може да ми я снимаш.скайп: ghost_rider22,телефон:0899391892

      Коментар


      • #4
        От: Долна помпа за съединител Трупер 2.8 тд 88г.

        Колеги а сега помогнете и на мен И аз търся долна помпа за съединителя.....Кажете от къде и колко пари е

        Коментар


        • #5
          От: Долна помпа за съединител Трупер 2.8 тд 88г.

          Мойта също протече.
          И сложих буталото с гумичката от 2.6.
          Стават едно към едно са вътрешния диаметър,но външния захват е различен.
          JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

          Коментар


          • #6
            От: Долна помпа за съединител Трупер 2.8 тд 88г.

            Ами аз не написах,че моя е 2,6 от каде взе гумичка и бутало ?

            Коментар


            • #7
              От: Долна помпа за съединител Трупер 2.8 тд 88г.

              Първоначално публикуван от Zimbilev Преглед на мнение
              Ами аз не написах,че моя е 2,6 от каде взе гумичка и бутало ?
              И аз не писах за 2.6 а за 2.8. Но няма значение,става въпрос,че вътрешния диаметър и буталото са им еднакви на двата модела.Така,че от който и да намериш гумичката ще стане.
              А аз я взех от склада, тоез от другите ми трупъри-доста са на брой.
              JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

              Коментар


              • #8
                От: Долна помпа за съединител Трупер 2.8 тд 88г.

                Размера на гумичката коята ти трябва за 2.6 и 2.8 е 22.2/10/7.2.
                JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                Коментар


                • #9
                  От: Долна помпа за съединител Трупер 2.8 тд 88г.

                  Писах и в една друга тема - произвеждат се и се продават ремонтни комплекти гумички за почти всичко. Потърсете, намират се. В Стара Загора магазина го знам къде е и знам, че поръчват от някакъв склад в София, следователно и там трябва да има, а вероятно и в другите градове. Цената на тези, които съм купувал е между 8 и 15 кинта.
                  Е, ако има надирания по цилиндъра ... там ясно, друг, но далеч не винаги има смисъл човек да се набута 200 кинта за нова помпа или цилиндър, като може да мине с 10 за гумички.
                  Успех!
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Долна помпа за съединител Трупер 2.8 тд 88г.

                    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                    Писах и в една друга тема - произвеждат се и се продават ремонтни комплекти гумички за почти всичко. Потърсете, намират се. В Стара Загора магазина го знам къде е и знам, че поръчват от някакъв склад в София, следователно и там трябва да има, а вероятно и в другите градове. Цената на тези, които съм купувал е между 8 и 15 кинта.
                    Е, ако има надирания по цилиндъра ... там ясно, друг, но далеч не винаги има смисъл човек да се набута 200 кинта за нова помпа или цилиндър, като може да мине с 10 за гумички.
                    Успех!
                    Колега а каква им е цената? Че тук в Благоевград немога да намеря....а положението става напечено едва влизат предавките

                    Коментар


                    • #11
                      От: Долна помпа за съединител Трупер 2.8 тд 88г.

                      Първоначално публикуван от Zimbilev Преглед на мнение
                      Колега а каква им е цената? Че тук в Благоевград немога да намеря....а положението става напечено едва влизат предавките
                      На тези, които съм купувал досега (Мицубиши, Субару и електрокар) - между 8 ти 15 кинта, точно за Трупер не знам. Ако нямаш друг вариант, мога да проверя в понеделник.
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X