Обява

Свий
Няма добавени обяви.

G-class от Френския KFOR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • G-class от Френския KFOR

    Първо се извинявам ако темата не е на правилното място!.Добър вечер,колеги след доста дълго търсене на автомобил си харесах на Драгичево едни Г-клас,практически нови са около 20-30км.Искам да попитам дали някой от вас,който е по компетентен ги е оглеждал.На мен ми направи впечатление,че това е военно изпълнение.На кратко,това са Г-клас с мотор от Пежо,нямат турбо(искам да отбележа,че не ми трябва кой знае каква мощност)също така нямат и хидравлика.Интересува ме дали си струва да се вземе за цена от около 5000-7000лв.Не искам да задавам излишни въпроси от порядака на-как са с диференциали,скорости и прочие.

  • #2
    От: G-class от Френския KFOR

    Я дай снимки, ВИН, модел. Какво значи нямат хидравлика? Гелендия без хидравлика е неуправляема.
    Произвеждат се някакви французки извращения но ако купето и шасито са здрави (без ръжди) може да си заслужава.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #3
      От: G-class от Френския KFOR

      За съжаление снимки не направих.Г-то всичко е,като на Немският вариант,само дето е с Пежо мотор.Така останах с впечатление,че нямат хидравлик.Джипките нямат никакви ражди,нито по купе,нито по рама.Консервирани са,както беше консервиран Уралът ми.Сферите завити с марля,обилно намазана с грес,двигателите също консервирани с марли намазани с грес.Както казах практически нови,много се замислям за такава машин.Оборудвана е с 2 ръчни блокажа има си и бавни скорости.Бавните и предният мост се оправляват само от 1 ръчка.

      Коментар


      • #4
        От: G-class от Френския KFOR

        Сериозно ли за тази цена става въпрос?
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • #5
          От: G-class от Френския KFOR

          Да колега,незнам дали е виска или ниска за тази машина,но аз почти се реших да отида да си взема един брой.Единствените забележки са,че имат леки удари по ламарините-явно,като са строявани.Просто тук-там ламарините са "хлътнали",но това въобще не е фатално,поне аз мисля така

          Коментар


          • #6
            От: G-class от Френския KFOR

            Къде са в Драгичево, колко са? Ще съм благодарен за всяка информация, че да не минавам утре 500км ако не си заслужават.
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • #7
              От: G-class от Френския KFOR

              Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
              Да колега,незнам дали е виска или ниска за тази машина,но аз почти се реших да отида да си взема един брой.Единствените забележки са,че имат леки удари по ламарините-явно,като са строявани.Просто тук-там ламарините са "хлътнали",но това въобще не е фатално,поне аз мисля така
              Колега, пали нещо и отивай купувай, че пусна мухата в неправилния подфорум, и докато се усетиш, ще са останали само марлите с греста - всичко ще е изкупено... Тука са само болни мозъци на тема Г...

              Като знам аз какво взех за 5800, тия приказки с марлите с греста... Май и аз ще припалвам, и няма и да питам къде са в Драгичево.

              Надявам се, ясно е че се шегувам, ама само малко.
              Последно редактирано от The Bear; 25-12-10, 22:30.
              Без блокажи си за никъде. :D
              Без лебедка, хептен...

              0887 731062 - Цецо

              Коментар


              • #8
                От: G-class от Френския KFOR

                Леле мале...кво става!
                Днес тамън се приказвах с един приятел дето му остана едно двигателче от Мерцедес 3200кубика бензин!
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • #9
                  От: G-class от Френския KFOR

                  Предложи им да си вземат мотора и да си го бинтоват още по-добре. Читава г-класа под 10 000 лв е находка.
                  Седалки имат ли? А кормило?
                  п.п. Дали са със сменени консумативи.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #10
                    От: G-class от Френския KFOR

                    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                    Предложи им да си вземат мотора и да си го бинтоват още по-добре. Читава г-класа под 10 000 лв е находка.
                    Седалки имат ли? А кормило?
                    п.п. Дали са със сменени консумативи.
                    Той баща ми ме врънка от няколко седмици да ходим да гледаме, ма така и не стигнах до там.

                    Взети са на куп. Пазар в момента все още няма. Цените съвсем спокойно може да са толкова. Ся чак ме е яд че днес не отидох. На 300м бях от автокъщите.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      От: G-class от Френския KFOR

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Той баща ми ме врънка от няколко седмици да ходим да гледаме, ма така и не стигнах до там.

                      Взети са на куп. Пазар в момента все още няма. Цените съвсем спокойно може да са толкова. Ся чак ме е яд че днес не отидох. На 300м бях от автокъщите.
                      Все ме съмнява да са нови... Тия дето ги продават да не са малоумни?! А военните може да са ги наплескали с грес та не можеш и да разбереш колко е изгнило, или ако преди това са ги наръсили с боя навсякъде - те ти ново. Не знам, де.
                      Без блокажи си за никъде. :D
                      Без лебедка, хептен...

                      0887 731062 - Цецо

                      Коментар


                      • #12
                        От: G-class от Френския KFOR

                        Колеги,оглеждах ги лично,както вече казах по джипките няма нито гнило нито каквото и да било друго износване,имат леки външни удари по купето.Готови са за експлотация.

                        Коментар


                        • #13
                          От: G-class от Френския KFOR

                          Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                          Колеги,оглеждах ги лично,както вече казах по джипките няма нито гнило нито каквото и да било друго износване,имат леки външни удари по купето.Готови са за експлотация.
                          Предлагам да си спретнем утре в 8:00ч една бърза сбирка на Геленде клуба... Нека да е в... Драгичево! Тъкмо ще си направим обща снимка с новите придобивки.

                          Rocco, утре ще продават ли?
                          Без блокажи си за никъде. :D
                          Без лебедка, хептен...

                          0887 731062 - Цецо

                          Коментар


                          • #14
                            От: G-class от Френския KFOR

                            Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                            Все ме съмнява да са нови... Тия дето ги продават да не са малоумни?! А военните може да са ги наплескали с грес та не можеш и да разбереш колко е изгнило, или ако преди това са ги наръсили с боя навсякъде - те ти ново. Не знам, де.
                            Бе нови със сигурност не са. Ама като знам какви УАЗ-ки се продаваха някога от армията, поне по гнилоч може и да са наистина читави. Виж какво ще изтече от дифове и прочие - нямам идея.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: G-class от Френския KFOR

                              Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                              Колеги,оглеждах ги лично,както вече казах по джипките няма нито гнило нито каквото и да било друго износване,имат леки външни удари по купето.Готови са за експлотация.
                              Колега,що тука писа бе???Те тия хора луди,ей още сега ще тръгнат да ги пазарят

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X