Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не си купувайте евтина HELLA!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не си купувайте евтина HELLA!!!

    Здравейте, искам да споделя едно мое разочарование от великата марка HELLА!
    преди около година реших да си купя и монтирам два халогена отпред на пикапа бях решил да не си взимам "китаиски боклук" и взех да търся нещо марково хубаво и евтино/няма такова/ след четене насам натам реших че това е HELLA модел 500 този на който светлината е разпръсната встрани като ветрило, демек функционални а не заплепяващи хората отсреща. Всичко дотук е наред платих близо 200лв. с транспорта от великата страна зад океана дойдоха в лъскава кутийка с реленца,жички,ключета,упътване, стойки, абе фирмена работа. Монтирах ги на пикапа отпед с едни хубави капаци направо красота, ползвах ги няколко пъти лятото като ми се налагало супер, светят точно както исках и беше описано. преди десетина дни при големия снеговалеж ми се наложи да пътувам извън София и си запалих халогените светят екстра на другия ден тръгвам да ги почистя и да им сложа капаците и какво да видя - аквариум и в двата
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0243.jpg
Прегледи:1
Размер:99.0 КБ
ID:5911043
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0244.jpg
Прегледи:1
Размер:55.2 КБ
ID:5911044
    държа да отбележа ,че по халогените няма никаква намеса монтирани са директно от кутията по описание не са сменяни крушки абе всичко е оригиналда и един голям боклук!
    Николай Гогов 0898676912

    НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

  • #2
    От: Не си купувайте евтина HELLA!!!

    Дупчи ги в най-ниската точка. 2мм стигат.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: Не си купувайте евтина HELLA!!!

      Аз отдавна съм стигнал до този извод, затова ползвам Полските допълнителни фарове на WESEM аналогични на тези които ти си монтирал струват 30лв. случва се да кондензират вътре, но не ми пука мога да си ги сменям когато реша.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X