Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за булсатком

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за булсатком

    От известно време имам булсатком, но още не мога да свикна с допълнителното дистанционно и много ме нервира. Телевизора има слот за карта, но като я сложа, нищо не се получава. Трябва ли нещо по-специално да се прави? Един приятел е на cabletel и е на този принцип и няма никакви проблеми.
    Извинявам се предварително ако има такава тема, търсих но не намерих

  • #2
    От: Въпрос за булсатком

    Ще свикнеш,аз дистанционното на телевизора го ползвам са да го включа и изключа

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за булсатком

      Колега, опиши стъпките, който си направил. Единственото, което ми хрумва че CA модула не работи с твоя телевизор... Някои изискват пълен рестарт.
      По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за булсатком

        Телевизора има ли сателитен (DVB-S) тунер? Ако има такъв тунер ти трябва Irdeto Модул и съответно нова карта Irdeto, която ще си вземеш от Булсатком за да работи. Трябва да се нагласят и транспондерите.
        0877 83 30 90 - Жоро

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за булсатком

          Човекът "има Булсатком" - вероятно са му дали приемник. Картата вероятно не е Ирдето. Няма начин, само с техния си приемник ще се гледа! Сори!
          Аз свикнах с 3 дистанционни - изброените и още едно за позиционера, дето върти чинията.
          Има едни универсални дистанционни - на който му се занимава.
          Последно редактирано от Rabin; 23-12-10, 17:14.

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за булсатком

            Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
            Ще свикнеш,аз дистанционното на телевизора го ползвам са да го включа и изключа
            И аз така!Даже на телевизора повече ме дразни
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за булсатком

              Сервизните менюта на някои ТВ позволяват директно да тръгва в режим AV (монитор).
              Обаче е опасно да се пипа там от незапознати с модела.

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за булсатком

                карта от булсатком работи само със съответния и декодер .даже пъхната в друг декодер на булсатком не работи
                емил златков
                паджеро 2.5тд
                ве стром 650

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за булсатком

                  Първоначално публикуван от zemo Преглед на мнение
                  карта от булсатком работи само със съответния и декодер .даже пъхната в друг декодер на булсатком не работи
                  Ако е Ирдето работи-Георги Стоилов го е описал в пост 4

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за булсатком

                    Много отдавна булсатком изтеглиха приемниците работещи със свободна карта.Сега всеки приемник е обвързан със своята карта и работи само и единствено в комплект.Кодировката в момента е грифин и булкрипт.
                    Румен Николов

                    0888 358 572

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за булсатком

                      Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
                      Много отдавна булсатком изтеглиха приемниците работещи със свободна карта.Сега всеки приемник е обвързан със своята карта и работи само и единствено в комплект.Кодировката в момента е грифин и булкрипт.
                      Септември месец си взех карта Ирдето от Булсатком и си работя с нея и в Кемпера и в къщи с различни приемници-така,че още дават.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпрос за булсатком

                        Изненадан съм.Благодаря за инфото.
                        Румен Николов

                        0888 358 572

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпрос за булсатком

                          Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
                          Много отдавна булсатком изтеглиха приемниците работещи със свободна карта.Сега всеки приемник е обвързан със своята карта и работи само и единствено в комплект.Кодировката в момента е грифин и булкрипт.
                          Ирдето 2 е валидна кодировка за Булсат. Тук-там по офисите се продават и "свободни" карти за такива телевизори. Някои клиенти държат да гледат на свое оборудване (особено за HD), ако и да им е по-скъпо като цена. Към 80 лева само картата, договорът отделно, но инфото ми не е актуално, знам само, че са скъпи.
                          Поларис-медия http://www.polarismedia.rs/ (Булсатком-Сърбия) - също имат Ирдето2 кодировка.
                          Последно редактирано от Rabin; 24-12-10, 07:50.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпрос за булсатком

                            Само в Ирдето става и да си купиш свободна карта ,повечето телевизори ги продават без картата за PCMCIA с изключение на Сони.
                            Аз ползвам приемници Dreambox DM500S заради това че има операциоанна с-ма , мрежова карта и т.н което ми позволява шеринг през интернет . Отделно можеш да браузваш от у-вото в домашния си комп и да гледаш филми през него директно на ТВ-то което е много удобно .Шеринга на картата му през интернет е много приятен защото можеш да я шернеш навсякъде !
                            Лудак

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпрос за булсатком

                              За много години колеги, извинявам се за късния отговор, но по празниците знаете как е
                              Значи първо-телевизора е сони kdl-32s2520/ако на някой му говори нещо/ има DV3, hdmi, hdready.
                              http://www.sony.lv/product/t32-s-ser...eType=Overview
                              дадоха ми приемник, пише stb-s1000. Монтажистите не бяха от най-любезните, даже хич, измрънкаха
                              ми нещо и си тръгнаха, все едно не си плащам !@№@№@№%^%№$
                              @Георги Стоилов с този телевизор има ли шанс за това, което си написал?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X