Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за булсатком

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Въпрос за булсатком

    Аз нямам нищо против техния приемник,ако ми върше същата работа,а той не става-отделно че това с което работя сега си струва пари.Общо взето ме връщат 5години назад на вяко пускане на приемника и започваш на ръка да гласиш антената-Я ХВАНА СИГНАЛ,ще гледаме

    Коментар


    • #32
      От: Въпрос за булсатком

      Първоначално публикуван от caterpillar
      Със сигурност ако прочете и не намери това, което го интересува - ще му отговорят.... !!!
      Със сигурност няма да му отговорят, или най-много да кажат да се спасява.
      Този въпрос е широко коментиран в специализираните форуми от 2-3 дни. А за форума на Булсат трият мнения и теми. Поне така твърдят, аз не съм дискутирал там.

      Първоначално написано от ICO42, потребител
      За съжаление картата е при сестра ми в Гърция.И сега какво правим?Да ходя до Атина да я взема и после да и занеса цял приемник?Това не е сериозно.Знам че ще кажете че услугата е само за България,но нима не знаехте че има хора които гледат и в чужбина,и си вземаха само карти,без приемници?Айде другата ми карта е тука в България нея ще я сменя.Въпроса ми е какво да направя с картата която е в чужбина?Каква алтернатива да предложа на сестра ми?
      отговор на представител на Булсатком:
      Предлагаме услугата за територията на България.ОПРАВЯЙ СЕ!!!
      Последно редактирано от Rabin; 23-01-11, 20:02.

      Коментар


      • #33
        От: Въпрос за булсатком

        Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
        Със сигурност няма да му отговорят, или най-много да кажат да се спасява.
        Този въпрос е широко коментиран в специализираните форуми от 2-3 дни. А за форума на Булсат трият мнения и теми. Поне така твърдят, аз не съм дискутирал там.
        Чул си че така твърдят, но със сигурност няма да му отговорят ??
        Е аз имам регистрация и там, както и на други места и на коментари от рода на твоя навсякъде гледат с не добро око и съответно ги затриват !
        Колкото до форума на булсатком, колкото пъти ми е трябвала помощ са ми помагали, а не са ме пращали да търся "Михаля".....

        П.С.: Извинявам се за спама, но аман от разбирачи...

        Коментар


        • #34
          От: Въпрос за булсатком

          Погледни ми горното мнение, редактирах го с цитати. Питай в техния форум, ако ти отговорят нещо различно от на Гена - кажи какво да почерпя!
          Ето линк да не кажеш че си измислям:
          http://dtv-bg.com/showthread.php?t=1...t=%E2%E8%F2%EE
          това е най-големия БГ форум за сат. техника.

          Коментар


          • #35
            От: Въпрос за булсатком

            Въпросът е защо са кодирани каналите и дали ще работи картата на телевизора от линка ?
            Има ли други въпроси... ?
            За каналите съм отговорил с линк, ако не е достатъчно ще питам и за тях, но темата е с 29 мнения...

            Коментар


            • #36
              От: Въпрос за булсатком

              Първоначално публикуван от caterpilar Преглед на мнение
              ...
              За каналите съм отговорил с линк, ако не е достатъчно ще питам и за тях, но темата е с 29 мнения...
              Темата е 20 страници, къде гледаш? Дадох линк! ето пак:
              http://dtv-bg.com/showthread.php?t=1...t=%E2%E8%F2%EE
              Освен това каналите са кодирани с 3 кодировки, и Ирдето е само една от тях. Закупилият Ирдето карта е подписал договор да гледа на негово си оборудване. Не ми се задълбава, прочети малко, ако не е ясно - питай... Мисля, че ми дължиш извинение.

              Коментар


              • #37
                От: Въпрос за булсатком

                Абе,аз ще намеря начин да се оправя,ама не е нормално начина по който се случва,предплатил си за нещо до месец септември,а не ти го предлагат сега,мислят се за велики ли,нали приходите им са от НАС клиентите,или те не ни броят за нищо.Един от първите им клиенти съм и имам 4карти,дали ще стоя при тях още-ама то на Булсатком явно не им пука.

                Коментар


                • #38
                  От: Въпрос за булсатком

                  Първоначално публикуван от caterpilar Преглед на мнение
                  Въпросът е защо са кодирани каналите и дали ще работи картата на телевизора от линка ?
                  Има ли други въпроси... ?
                  За каналите съм отговорил с линк, ако не е достатъчно ще питам и за тях, но темата е с 29 мнения...
                  Колега въобще не става дума за телевизора от линка,нрочети пост 23

                  Коментар


                  • #39
                    От: Въпрос за булсатком

                    Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
                    Абе,аз ще намеря начин да се оправя,ама не е нормално начина по който се случва,предплатил си за нещо до месец септември,а не ти го предлагат сега,мислят се за велики ли,нали приходите им са от НАС клиентите,или те не ни броят за нищо.Един от първите им клиенти съм и имам 4карти,дали ще стоя при тях още-ама то на Булсатком явно не им пука.
                    Виж мнение #351 от линка ми.
                    В случая caterpilar не е наясно с мащаба на скандала. Смятат да спират Ирдетото нацяло.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Въпрос за булсатком

                      Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                      Темата е 20 страници, къде гледаш? Дадох линк! ето пак:
                      http://dtv-bg.com/showthread.php?t=1...t=%E2%E8%F2%EE
                      Освен това каналите са кодирани с 3 кодировки, и Ирдето е само една от тях. Закупилият Ирдето карта е подписал договор да гледа на негово си оборудване. Не ми се задълбава, прочети малко, ако не е ясно - питай... Мисля, че ми дължиш извинение.
                      Темата е 2 страници(може и да не се вижда ако нямаш регистрация, не знам)....
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bulsatcom.jpg
Прегледи:1
Размер:127.2 КБ
ID:5246406
                      Линк към темата от снимката постнах като отговор на Гена няколко мнения по горе

                      Коментар


                      • #41
                        От: Въпрос за булсатком

                        Първоначално публикуван от caterpilar Преглед на мнение
                        Темата е 2 страници(може и да не се вижда ако нямаш регистрация, не знам)....
                        [ATTACH=CONFIG]293009[/ATTACH]
                        Линк към темата от снимката постнах като отговор на Гена няколко мнения по горе
                        Човек, погледни линка, който аз дадох 2 пъти и помисли какво разбра за проблема. Мани форума на Булсат. Няма лошо да питаш защо Ирдето е различно и проблемът е болезнен.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Въпрос за булсатком

                          Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                          Човек, погледни линка, който аз дадох 2 пъти и помисли какво разбра за проблема. Мани форума на Булсат. Няма лошо да питаш защо Ирдето е различно и проблемът е болезнен.
                          От това, което видях в пост 351 и 352.... не вярвам на очите си...и като така сега почвам да чета цялата тема отначало....
                          Ако съм те обидил извинявай, но коментара ти не ми прозвуча сериозно...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Въпрос за булсатком

                            Извинен си, и да, понякога истината е трудна за възприемане.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Въпрос за булсатком

                              Аз нямам против да я възприема
                              Просто момчетата във форума са много отзивчиви и предполагам могат да помогнат с нещо...да не кажа, че съм сигурен...
                              И не за да хваля въпросния оператор, но за сега техните услуги са най-добри(мое мнение)...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Въпрос за булсатком

                                Първоначално публикуван от caterpilar Преглед на мнение
                                И не за да хваля въпросния оператор, но за сега техните услуги са най-добри(мое мнение)...
                                Ами те и за мен бяха добри,ама до оня ден-сега сигурно ще ги сменям,ама да видим с кого,или минаваме на 23.5.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X