Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магазини за части за Daihatsu?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Магазини за части за Daihatsu?

    Колеги понеже предполагам,че на всеки се е случвало да обикаля като луд и да търси части под дърво и камък за любимите ни "екзотики",предлагам всеки да напише от къде пазарува ( магазини/морги) където знае,че зареждат части и хората разбират за какво им говориш,а не като почнеш да обикаляш по магазините и като кажеш даихацу и да те гледат кати изтребител.
    Мисля,че ще е полезно за всички! Ако модератора одобри темата,ще е хубаво всеки който пише да сподели следното: Град-точен адрес-име на магазина/моргата-телефон.работно време и лице за контакт ще е чудесен бонус.Ако се одобри предложението,предлагам темата да се качи и да седи горе.

    П.П.: Държа да уточня,че нито имам магазин,нито морга и не искам да правя евтина реклама на никой.Просто ми писна да обикалям като луд.Ако мине темата мисля да пусна и за сервизи и маистори,че и това е болна тема.

  • #2
    От: Магазини за части за Daihatsu?

    Колега, не е приятно да те мъмрят когато си нов, но ползвайте търсачката (горе в дясно)!
    Ако напишеш заглавието на темата в търсачката, ще ти излязат една камара теми. в които можеш да намериш адреси на магазини, телефони и всякаква информация от колегите, които са пазарували.
    Писано е доста.
    Освен това, не е лощо да напишеш в профила си, откъде си. Така, все някой колега ще те насочи.
    Не се сърди, но няма смисъл да пишем неща , дето са писани много пъти досега.
    Поздрави и успех!
    Чети повече, преди да питаш нещо!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #3
      От: Магазини за части за Daihatsu?

      Ето адресите и телефоните на някои магазини в София, които съм намерил из темите. Няма го магазина на Козлодуй. Ако някой иска, може да го добави, както и други.

      Roadster ЕООД
      ул "Одрин"142
      тел: 02/9310545
      мейл: roadster_sofia@abv.bg

      ИНТЕРПАРТС
      бул "Хр.Ботев"117
      тел: 02/9311228

      STB
      бул "Евлоги Георгиев"74
      тел: 02/9430050
      02/9433192

      Еuro07
      бул "К.Величков" бл.203
      тел: 02/9208261
      02/9208271

      Овърмайнд Ауто
      бул "Черни връх"74
      тел: 02/9627902


      Всички магазини за авточасти за японски автомобили (пък и не само), могат да ти поръчат части за Фероза.
      Дори съм си поръчвал от тук (Дупница) от един най-обикновен магазин за авточасти. Поръчките пристигат на следващия ден след обяд...
      Последно редактирано от TigerHunter; 23-12-10, 09:35.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X