Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мото новини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мото новинки

    Наистина в последно време доста се пише за Triumph Tiger 800 XC Enduro и се спряга като най-успешния досега конкурент на BMW F 800GS (ами то с тази визия, си е чисто крадене на клиенти ). MOTORRAD смята да направи сравнителен тест. Какъв ще бъде резултата ли? Ами най-вероятно да живее крал (BMW F 800GS) !
    http://www.motorradonline.de/de/motorraeder/tests/vergleichstests/fahrbericht-triumph-tiger-800800-xc/343878
    Мото Морини Granpasso 1200 машината заради която миналата пролет бях се приготвил да тръгвам към Италия, за съжаление по това време Мото Морини фалираха, жалко че двигател като Corsa Corta отиде в историята .
    BMW F 800 GS Cum sapiente loquens perpaucis utere verbis! - Когато говориш с умни хора, употребявай колкото се може по-малко думи!

    Коментар


    • #17
      От: Мото новинки

      На мен Тигърчето с 1050сс, по ми харесва, въпрос на вкус.



      Uploaded with ImageShack.us
      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

      Коментар


      • #18
        От: Мото новинки

        Това последното изглежда много добре с тая 17"-ка отпред!
        You'll never find out - I got no key hole....

        Коментар


        • #19
          От: Мото новинки

          Ето новини "изтекли от канала" през Русия. http://www.moto.ru/news/motonews.php?id=6794 КТМ ще пусне 1200 кубиков Адвенчър най-вероятно с нов V двигател
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар


          • #20
            От: Мото новинки

            Първоначално публикуван от TRACARH Преглед на мнение
            Мото Морини Granpasso 1200 машината заради която миналата пролет бях се приготвил да тръгвам към Италия, за съжаление по това време Мото Морини фалираха, жалко че двигател като Corsa Corta отиде в историята .
            Аз също бях тръгнал да взимам Granpasso-то. На мен лично страшно много ми харесва. Незнам дали си го виждал на живо, изглежда доста малък и компактен за сравнение с някои свои конкуренти.... Лично мен ме спре това че трудно ще го подържам в БГ този мотор, не че е невъзможно, просто няма да е толкова лесно, за сравнение с BMW или Ducati.
            Ето един от новите хубавци....

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:146_1002_01+2010_ducati_multistrada_1200_02+.jpg
Прегледи:1
Размер:113.5 КБ
ID:5245438
            Gilera Nexus 500

            Коментар


            • #21
              От: Мото новинки

              Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
              Мото Морини Гранпасо 1200 ( Moto Morini Granpasso 1200), толкова грозен, та чак красив.

              Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
              Това с удоволствие бих го покарал
              А явно и става за каране - гледам гумите му изтрити до край.


              Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
              На мен Тигърчето с 1050сс, по ми харесва, въпрос на вкус.



              Uploaded with ImageShack.us
              На някой прилича ли му на V-Strom?

              Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
              ...КТМ ще пусне 1200 кубиков Адвенчър най-вероятно с нов V двигател
              Новата "Africa" (жалко, че не е от Honda)... Кралят умря! Да живее Кралят!!!
              Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

              Коментар


              • #22
                Система за вибриране в каските, ако не сме видяли автомобила зад нас

                Съвременната технология се развива с главоломна сила. Знаем, че новите автомобили имат система, която сигнализира при превишена скорост. Е, такава предупредителна система може би ще се наложи като стандарт в идните две години, сочат проучванията.
                До момента тестовете са проведени с Yamaha Tenere и Triumph Sprint от Асоциацията на индустриалните проучвания.
                Детайлите от пробите бяха съобщени още преди година, когато се каза, че прототипът ще използва GPS и дигитална карта, която ще дава на моториста препоръчителна скорост за завоите, които следват на пътя.
                Системи, тествани от „Mira” изпозлват и вибриращи части в седалките, а дори и във вътрешната част на каската до бузите, за да предупредят байкърите за опасности като превозни средства близо до тях в сляпото петно.
                Инженерният консултант на Mira Джонатан Мур казва: „Поставихме мотор в каската, така че, ако не заблежите обект, той ще извибрира като по този начин ви даде тактично предупреждение, че има нещо отляво или отдясно.”
                Мур сподели с BBC, че очаква производителите да вградят технологията в мотоциклетите си в следващите 18 месеца до 2 години.
                Проектът наречен „Saferider” (Сигурен ездач) е финансиран от Европейската комисия, която иска да види системата вградена в шосейните мотори до 5 години. Той е подкрепен и от асоциациите на Федерацията на европейските мотористи.

                Коментар


                • #23
                  Zero Motorcycles

                  Американската компания Zero Motorcycles, популярна със своите електрически мотоциклети, обяви, че през 2011 година ще удвои производствения си капацитет, като за целта ще разшири завода си в град Скотс Вали.

                  Причината за тази голяма стъпка е силно нарасналото потребителско търсене на нейните модели, както и плановете на компанията да се разширява извън пределите на САЩ.

                  Според представители на Zero Motorcycles, фактът, че те удвояват производството си, породен от силния интерес към моделите им, е достатъчно доказателство, че компанията прави най-добрите електрически мотоциклети в света.

                  Ето и малко снимки!!

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:thumb_zero-motorcycles-udvoiava-proizvodstveniia-si-kapacitet_2.jpg
Прегледи:1
Размер:24.3 КБ
ID:5247178Натиснете снимката за да я уголемите

Име:thumb_zero-motorcycles-udvoiava-proizvodstveniia-si-kapacitet_5.jpg
Прегледи:1
Размер:22.2 КБ
ID:5247179Натиснете снимката за да я уголемите

Име:thumb_zero-motorcycles-udvoiava-proizvodstveniia-si-kapacitet_1.jpg
Прегледи:1
Размер:26.3 КБ
ID:5247180Натиснете снимката за да я уголемите

Име:thumb_zero-motorcycles-udvoiava-proizvodstveniia-si-kapacitet_4.jpg
Прегледи:1
Размер:27.4 КБ
ID:5247177

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мото новинки

                    http://youtu.be/d8etqcBSwms
                    ...време е да сръчкаме темата.
                    Последно редактирано от f500; 15-12-11, 15:43.
                    I am just a simple man.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мото новинки

                      http://youtu.be/2AYosdtkjgk
                      и още малко...
                      http://youtu.be/O6-EXw8sA0Q
                      Последно редактирано от f500; 15-12-11, 17:24.
                      I am just a simple man.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мото новинки

                        Любима марка ми е Хонда , и мотора добре изглежда на първо четене, ама да ме прощават с тоя ВФР. Някой сеща ли се за свестен агрегат от този тип произведен от тях.
                        0888932647

                        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мото новинки

                          Ето тук е спецификацията на Crosstourer-a.
                          280 кила, ами не, мерси!
                          Човекът е човек, когато е на път...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Мото новинки

                            http://www.youtube.com/watch?v=EsXZV...layer_embedded
                            Май пак това ще бъдат водещите в този сегмент на пазара, вече с нов двигател с водно охлаждане...
                            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                            Златомир Попов - Forry

                            Коментар


                            • #29
                              От: Мото новинки

                              KTM 1190 Adventure R
                              Еи с това се разминах преди 2 седмици в Австрия. За съжаление карах с около 100 км/ч, но веднага го познах.. Може да се каже че вече съм го виждал на живо, а ще излезне следваща година..хахах.. Стори ми се много грозен, дано като го видя следващия път спрял, да се окаже че само така ми се е сторило...

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:KTM_1190_Adventure_Enduro_040.jpg
Прегледи:1
Размер:73.4 КБ
ID:5407945
                              Gilera Nexus 500

                              Коментар


                              • #30
                                От: Мото новинки

                                Първоначално публикуван от Goshi Преглед на мнение
                                KTM 1190 Adventure R
                                Еи с това се разминах преди 2 седмици в Австрия.

                                [ATTACH=CONFIG]492804[/ATTACH]
                                Това изчадие го дават да е 148 к.с. на 235 кг. Още подробности....

                                http://hellforleathermagazine.com/20...s-with-148-hp/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X