Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Свещи

    Виждам, че се срамувате да пишете в този раздел, но я да питам, някой, който притежава Хюндай Теракан, да му е виждал подгревните свещи? Приемам всякакви отговори, дори и на майтап нося
    Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

  • #2
    От: Свещи

    Те тези Хюндаи не се развалят,затова е и така ! Какво по точно ти трябва макар и точно за теракан да не съм виждал !
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      От: Свещи

      Не съм сменял но от любопитство съм се интересувал -от трудно развиващите са демек от дългите.
      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

      Коментар


      • #4
        От: Свещи

        Търсих един ден подгревните свещи на колата, но не ги намерих. Идеята ми е, ако някой ги е виждал да сподели
        Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

        Коментар


        • #5
          От: Свещи

          За смях станахме колеги, май още никой не е сменял свещи а......
          http://becost.ru/en/catalogue/hyunda...2.9+crdi/18031
          GW Steed5

          Коментар


          • #6
            От: Свещи

            Сега сменям гарнитурата на капака на клапаните, като стигна до тях ще снимам и покажа.
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • #7
              От: Свещи

              Не знам, днес цял ден гледам разни книги и свещи не виДОх. Той колегата Кастро тРЕБе да знае, нали прави ремонт на мотора
              GW Steed5

              Коментар


              • #8
                От: Свещи

                Колеги, ей в тоя си пост съм дал линкове към каталозите на по-известните производители на свещи, присъства и Теракана, та явно има. Остава някой да ги найде де са
                Galloper II Exceed, 2001, 2.5 TDI, къса база

                Коментар


                • #9
                  От: Свещи

                  Ммда-а, има ги в каталозите, има ги и по магазините, но що ги няма под предния капак
                  Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Свещи

                    Тия корейци нещо се ебават с нас !
                    GW Steed5

                    Коментар


                    • #11
                      От: Свещи

                      Виждал съм свещи, завряни под всмукателния колектор. Тоест, в него влиза един кабел, а те се мъдрят отдолу, и за да ги смениш трябва да махнеш всмукателния колектор.

                      Няма ли някакво ръководство с картинки за това чудо?
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Свещи

                        Я някой да пробва да свали този файл: http://www.4shared.com/file/8X-HVe3g/DizTerracan.html, че съм в офиса и не мога да видя какво е, а е 50 МВ и май е сервизно ръководство, че го изрових от един форум.
                        Galloper II Exceed, 2001, 2.5 TDI, къса база

                        Коментар


                        • #13
                          От: Свещи

                          Имам го свален, нищо няма на него от което да се виждат къде са свещите. Мисля и че в темата Теракан съм го пускал.
                          GW Steed5

                          Коментар


                          • #14
                            От: Свещи

                            Ето една част
                            Прикачени файлове
                            GW Steed5

                            Коментар


                            • #15
                              От: Свещи

                              От това, което изчетох, CRDi май няма подгревателни свещи, а се нагрява с подгревател на горивопровода. В каталога на Delphi се предлагат подгревателни свещи само за CDTD и CRTD (каквито и да са тия двигатели). За CRDi дават каталожен № на някакъв Fuel heater (9305-117B), който го търся сега из нета да видя какво представлява.

                              Намерих подобна тема на terracanovod.ru, ако някой има регистрация там да дръпне снимката и схемата. Общо-взето подгревателя е някаква черна кутийка до филтъра. Представлява проточен подгревател, до колкото разбрах.
                              Последно редактирано от VoyagerX; 28-12-10, 11:51.
                              Galloper II Exceed, 2001, 2.5 TDI, къса база

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X