Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с преден диференциал на OPEL FRONTERA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с преден диференциал на OPEL FRONTERA

    Трябва си да погледне някой дето има идея за какво иде реч. Пиши в профила от къде си, поне да те упътим към някой местен.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с преден диференциал на OPEL FRONTERA

      Първоначално публикуван от Frontera1 Преглед на мнение
      А сега като се разтопи снегът и при тоя студ има едно тресене в купето,на сух асфалт , все едно съм гуми за кал, възможно ли е някой диференциал да е тръгнал да се чупи ?
      при мен е същото, на сух асфалт, равен път..включвам 4х4 и почва да тресе предницата, волана вибрира, гася го и заспива, иначе си зацепва, днес се заиграх в сняг до колене и няма грижи, върви на пушка...ма на равен участък тресе...нормално ли е това??

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с преден диференциал на OPEL FRONTERA

        Нормално е при някои нередности.
        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с преден диференциал на OPEL FRONTERA

          От Русе съм , как мога да разбера дали тоя проблем не е някой хъб който не изключва , защото има жужене и при натиска е на спирачки чатка и изключва

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с преден диференциал на OPEL FRONTERA

            Днес имах време да отворя и двата хъба, добре смазани са , пробвах как се включват и изключват, проблемът който имам , след използване на преден мост да има щракане и стъргане , разбрах как да го оправя, при изключване на моста, връща леко назад, и потеглям бавно , въпросът ми е следният , това нормално ли е да го прави ?

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с преден диференциал на OPEL FRONTERA

              Преди време ми се случи и на мен като включа 4х4,като тръгна и започваше да тресе.Оказа се разбито каре на предния диференциал.

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с преден диференциал на OPEL FRONTERA

                Здравейте колеги да използвам и аз темата да попитам при Фронтера Б вакумите които управляват предния диф постоянно ли работят ???Защото при мен само сивия (левия) работи ,а десния (синия) НЕ!!! без значение дали съм вкл/изкл копчето или съм им закачил/откачил буксите към модула за управление само през единия левия минава вакума .... Къде може да е проблема ?

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X