Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво да не правим с Фронтерата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво да не правим с Фронтерата

    Днес,след като свърших работа се видях с кума и той вика-я да видиме какво може тая Фронтера и стана тя каквато стана.Първо стана това:



    и като я изцапахме добре,тръгнахме към реката да я измием,обаче трябваше да проверим още нещо,



    направихме път,



    та направо магистрала.



    После продължихме към същинската автомивка/колегите от разходките я знаят,а някой даже си цепна гумата там/,а там стана белята:



    абе удавих се,







    та се наложи бързо да ползвам жокер "обади се на приятел".Звъннах първо на колегата REGULATOR и той вика "е сега свалям една кола от подемника и идвам",звъннах и на Димитър Желязков,а той звъннал на Nasko Vitara и човека тръгнал веднага.Обаче хората викат "Роди ме мамо с късмет...."и през това време минават едни юнаци с един Патрол и веднага се притекоха на помощ.



    След като я извадихме,веднага звъннах на колегите,че съм вече вън от реката.Искам от сърце да благодаря на всички за бързата реакция и готовност за помощ-имате едно яко черпене от мен.
    А иначе това място от реката съм го минавал поне 50 пъти и беше съвсем полегато и се минаваше без проблеми,но явно от дъждовете реката бая го е подкопала.И да не правите като мене.

    Още веднъж Благодаря колеги.

    Хем удъртех и ъкъл не ми дойде в главата.
    Последно редактирано от gimax; 17-12-10, 22:20.

  • #2
    От: Какво да не правим с Фронтерата

    Какво каза за Паджерото,че било като Титаник ли.....?? Мале,как сте се изкъпали!!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #3
      От: Какво да не правим с Фронтерата

      Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
      Какво каза за Паджерото,че било като Титаник ли.....?? Мале,как сте се изкъпали!!
      Чакай сега,Титаник си е само един,виж мойто може да е Митаник,а верно забравихме си сапуна.А ако искаш ела утре да го удавиме и твойто.

      Коментар


      • #4
        От: Какво да не правим с Фронтерата

        А така звъниш на всички освен на мен , това ще го запомня и другия път като закъсам и аз няма да ти звънна. ХИХИХИХИ...... Е поне си си изпрал стелките , и като замръзнат няма да можеш да си оцелиш педалите.
        Николай Георгиев 0+
        тел.0887357722

        Коментар


        • #5
          От: Какво да не правим с Фронтерата

          Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
          А така звъниш на всички освен на мен .
          Като знам,че си по покривите....съвестно ми беше,а ако искаш да пробваш кораба Радецки /новата придобивка/ дали плува-на линия съм.

          Коментар


          • #6
            От: Какво да не правим с Фронтерата

            Е тои няма вадене от там, ще трябва трактор. Идва ми много дълга тая маршрутка.
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • #7
              От: Какво да не правим с Фронтерата

              Вчерашното газене в реката ми излезна златно,днес смених принудително всички масла навсякъде-беше глътнала вода и в скоростите,и в диференциалите и мотора.

              Коментар


              • #8
                От: Какво да не правим с Фронтерата

                А поне запали ли я?
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • #9
                  От: Какво да не правим с Фронтерата



                  Следващия път пробвай такава автомивка....
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво да не правим с Фронтерата

                    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение

                    Следващия път пробвай такава автомивка....
                    Ти я пробвай тая мивка на твойта кола,иначе пали и върви без грешка.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво да не правим с Фронтерата

                      Аааа, мойта не е Фронтера, не смея
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво да не правим с Фронтерата

                        Е то бива,ама чак пък толкоз.Друг път на природата вяра не,особено с непрежалена джипка.Иначе се справя добре,само на онова баирче се поизложи.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво да не правим с Фронтерата

                          Първоначално публикуван от kole6anski Преглед на мнение
                          ...особено с непрежалена джипка...
                          Тя тази джипка е прежалена .

                          Илко, май трябва да ускориш стартирането на мисията "тунинг".
                          Не е нормално да е влязла вода по всички места дето си описал, не ти ли бяха изведени отдушниците нависоко?
                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво да не правим с Фронтерата

                            Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                            не ти ли бяха изведени отдушниците нависоко?
                            Те отдавна са изведени,ама от голямата разлика в температурите,къде от семеринг,от конденз-и айде маслата на боза.Абе ако не е наложително-зимата не трябва да се газят реки,особенно на минус 10 гр.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X