Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Замръзва скоростния лост?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Замръзва скоростния лост?

    Извинявам че се намесвам в темата,но аз пък имам друг проблем мен пък ми замръзва жилото за съединитела и после като постопли двигателя се оправя някакъв лек да препоръчате
    Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
    Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

    Коментар


    • #32
      От: Замръзва скоростния лост?

      Сваляш,промиваш с нафта,ако не можеш да вкараш грес,мажеш с масло и монтираш. Всички мои опити да го смажа без да го сваля бяха неуспешни,за това пък доста си попсувах.
      http://vbox7.com/play:398e8b82

      Коментар


      • #33
        От: Замръзва скоростния лост?

        Ти я кажи-наистина ли натиска лоста надолу?
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #34
          От: Замръзва скоростния лост?

          Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
          След това извади лоста. Ваденето става с натискане надолу и завъртане в посока обратно на часовниковата. Не се отвива болтчето от страни.
          Аз работя по инструкции бе,от къде да знам че не са едно цяло
          http://vbox7.com/play:398e8b82

          Коментар


          • #35
            От: Замръзва скоростния лост?

            Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
            Аз работя по инструкции бе,от къде да знам че не са едно цяло
            Наистина голямо натискане е било. Сега като разбра, че трябва да натискаш и завърташ чашката получи ли се?
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • #36
              От: Замръзва скоростния лост?

              Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
              Аз работя по инструкции бе,от къде да знам че не са едно цяло

              Извинявам се за подвеждането. Пропуснал съм да напиша, че след като махнеш маншона се натиска това под него . Може с два пръста срещуположно или с две отверки. Ако се вадеше само с натискане нямаше да е нужно първо да си маха маншона!
              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

              Коментар


              • #37
                От: Замръзва скоростния лост?

                Утре ще Взема маншоните и я подмятам,несъм пробвал,защото съм уверен че ще се получи. Благодаря че помогнахте да си я направя сам.
                http://vbox7.com/play:398e8b82

                Коментар


                • #38
                  От: Замръзва скоростния лост?

                  Проблема е отстранен,още веднъж благодаря че ми отворихте очите ''кое как'' щото съм сигурен че щях да развия болтовете ако не знаех за пружината. Свалих го много лесно все едно го правя по 20 пъти всеки ден. По важното е ако някой стигне до там да вади вода от това място,предварително да си приготви по голяма спринцовка и 30-тина см. маркуче. Опитите ми да попия водата с парцали се оказаха неефикасни. Парцалче може да се ползва след изсмукването за да се подсуши.Мислих да снимам но нямаше нищо върху което да се акцентира,така че снимки няма.
                  http://vbox7.com/play:398e8b82

                  Коментар


                  • #39
                    От: Замръзва скоростния лост?

                    Здравейте колеги, съжалявам че по-рано не видях темата за да кажа аз как си реших проблема.
                    При сваляне на кутията за смяна на съединител видях че малкото маншонче, което покрива планката закрепваща лоста на ск. кутия, е скъсано и като поумувахме малко какво ще правим в почивен ден като няма отворени магазини за авточасти се стигна до една ск.кутия от Лада, на която машона е същия като размери!!!
                    А относно мазането на този механизъм там, като нямаше и кого да питам в момента си му налях малко 40-50гр. диф. масло и сега разбирам че не е грешка!
                    Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                    0899 00 2221 Николай Динков
                    skype: kokonp

                    Коментар


                    • #40
                      От: Замръзва скоростния лост?

                      пФУ....ХУБАВА ТЕМА...слизам да правя и моята ,че е закъсах и аз така
                      Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                      Коментар


                      • #41
                        От: Замръзва скоростния лост?

                        Това изглежда хроничен проблем....важното е, че вече всички знаем решението!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Замръзва скоростния лост?

                          Първоначално публикуван от Петър Минчев - MaxBass Преглед на мнение
                          пФУ....ХУБАВА ТЕМА...слизам да правя и моята ,че е закъсах и аз така
                          И аз, ама като ми скочи кръвното знаеш ли как блъсках лоста днес.. 3 минути хамалогия..

                          Коментар


                          • #43
                            От: Замръзва скоростния лост?

                            Недей го блъска ,че аз от блъскане счупих избирача и сменях цялата кутийка отгоре дето седи над скоростната кутия...Тогава Иван Попов ме спаси...Сега пак с насочване към темата...Да е жив и здрав!
                            Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X