Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съдействие!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Моля за съдействие!

    Безкрайно БЛАГОДАРЯ на Любо(gologlav),че ми даде своите седалки,а и на всичко отгоре ми ги монтира и отдели от времето си.Радвам се,че човещината не е изчезнала.Джипа вече е регистриран и започвам да усещам тръпката.Благодаря Любо!

    Коментар


    • #17
      От: Моля за съдействие!

      Аз също се радвам за теб tozzidozzi ! Желая ти много безаварийни!
      [B]MITSUBISHI PAJERO 2800 GLS [/B]
      [I]Super Select 1995г. дълга база[/I]
      тел.0888718566-Любо

      Коментар


      • #18
        От: Моля за съдействие!

        Първоначално публикуван от tozzidozzi Преглед на мнение
        Радостта ми от прясно закупения джип бързо премина след като отидох да регистрирам така мечтаното си Паджеро.1995,2800TDI дълга база.Още с влизането в халето на Кат ми зададоха въпроса къде са задните двес допълнителни седалки.Онемях след като разбрах,че не мога да го регистрирам на мое име поради липса на въпросните ДДС седалки.Измами ме предишния собственик като ме увери,че няма проблем.Сега не вдига телефона и се крие.Половинката ми цяла сутрин ронеше сълзи.Обръщам се към вас с надежда и молба ,че някой ще ми помогне като ме осветли какво да правя или да ми услужи за 1-2 часа с подобни задни седалки,просто за да мина пред кат.Ще се реванширам с почерпка и билет за представление ,в което можете да ме гледате.Безкрайно благодаря на всички и се надявам да има изход от тази " -бай Ганьовска постъпка"
        За връзка 0899984420-Тодор - София
        Боже човече, колко ме е яд, че чак сега виждам темата. Тъкмо по два начина можех да ти помогна. Първо имам такива седалки и второ работя в КАТ. Ама поне да ти честитя придобивката. Със здраве да си я караш.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #19
          От: Моля за съдействие!

          Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
          Боже човече, колко ме е яд, че чак сега виждам темата. Тъкмо по два начина можех да ти помогна. Първо имам такива седалки и второ работя в КАТ.
          Ако ще помагаш - помогни да намертя джамбазина да даде седалките.....
          Черно, мирише и разваля характера!

          Коментар


          • #20
            От: Моля за съдействие!

            Е джамбазина надали ще даде седалките защото най-вероятно просто ги няма. Дори може да не знае, че автомобила е 6+1 места.
            Местата ги пише в чуждия талон, но повечето не знаят къде да гледат. Има случаи, при които (най-често автомобили от Италия) обикновен лек автомобил е регистриран в чужбина, като товарен. Тук му слагат съответния брой седалки и после купувачът отива до Технотест за протокол за преустройство. Просто наредбата е такава, че автомобилите се регистрират във вида, в който идват по талон и чак след това се прави всичко друго. Е това разбира се е заради фирмите прибиращи неправомерно ДДС, ама както се казва "Покрай сухото гори и мокрото". Демек патят обикновените граждани.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #21
              От: Моля за съдействие!

              Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
              Боже човече, колко ме е яд, че чак сега виждам темата. Тъкмо по два начина можех да ти помогна. Първо имам такива седалки и второ работя в КАТ. Ама поне да ти честитя придобивката. Със здраве да си я караш.
              Благодаря за желанието за помощ.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X