Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да усуча пръта :) на терановският крик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да усуча пръта :) на терановският крик

    Здравейте,
    Имам едно бързо въпросче. С какво се върти тази голямата сопа с квадрата. Кагато купих колата имаше само това. Никакви груги джаджи. Сега го правя с един гаечен ключ и е кофти работа. И къде се помещава тази сопа на късо терано със задни седалки. Моето беше с решетка и сопата стоеше на нея.

    Какви инструменти вървят по принцип с колата, че ми е любопитно? Аз нищо си нямах

  • #2
    От: Как да усуча пръта на терановският крик

    Оригиналния ключ за гуми си има квадратна дупка по средата на дръжката. Там се вкавра лоста на крика, и така въртиш.

    ...а ако питаш мен - вземи си малко тритонно хидравлично крикче. Побира се на щатното място, а е къде-къде по-удобно. Аз отдавна съм забравил за оригиналния крик.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Как да усуча пръта на терановският крик

      Парни си на квадрата една гайка с размер като на гайките на колелетата.Джантовият ключ ще го ползваш по съвместителство.

      Коментар


      • #4
        От: Как да усуча пръта на терановският крик

        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
        Парни си на квадрата една гайка с размер като на гайките на колелетата.Джантовият ключ ще го ползваш по съвместителство.
        Бе, тоя крик си е недоразумение, че и неудобен. Аз всеки път като го ползвам псувах лошо.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Как да усуча пръта на терановският крик

          Значи вече се търси оригинален ключ за джанти. Ако не успея да си намеря идеята на макса е много добра. Благодаря за идеята.

          За хидравличният крик обаче не съм съгласен. Не виждам какво може да стане, за да спре да работи щатният. Хидравличният обаче ...

          Коментар


          • #6
            От: Как да усуча пръта на терановският крик

            Първоначално публикуван от spirco Преглед на мнение
            ...Хидравличният обаче ...
            ...Какво? Това не е крик, дето ще ползваш през ден, а и го купуваш нов. Аз имам такива на по 30 години, и още си работят.

            Просто е по-удобен, поне според мен. Ама щом искаш оригинален - твоя работа. На Паджеро оригиналния си е хидравличен, до колкото знам.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Как да усуча пръта на терановският крик

              и на мойта тойота 73-ка беше хидравличен...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                От: Как да усуча пръта на терановският крик

                След като не си намерих оригиналната щанга-прът на крикчето, се напъхах в първата морга, светнаха ме, че от Тойота щангата била със същия накрайник, дадоха ми такава -предимството щангата се свива и има манивела която се закача в единия край, т.е. целия комплект се разглобява и прибира в същото отделение където и крика и ключа, а не както се оказа, че е при Тераното под седалките ми

                Коментар


                • #9
                  От: Как да усуча пръта на терановският крик

                  Сега остава да си вземеш и останалата част от Тойотата....
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Как да усуча пръта на терановският крик

                    Като ми порасне джобчето със сигурност ще се опитам да си купя и останалите части от Тойотката

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X