Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двигател от Лада 1600 за газ 69, добра идея ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Двигател от Лада 1600 за газ 69, добра идея ли е?

    Леле във какви филми сте се вкарали,не разбрахте ли че колегата иска да му тръгне джипа със наи малко парични средства и пита за мнението ви защото има ладов двигател
    0885 297985,мтел-Радо
    0876 556870,виваком като домашен

    Коментар


    • #32
      От: Двигател от Лада 1600 за газ 69, добра идея ли е?

      благодаря,така е искам да тръгне най безболезнено,Радо е прав

      Коментар


      • #33
        От: Двигател от Лада 1600 за газ 69, добра идея ли е?

        другия,вариянт е да помогните да намеря блок 88мм(здрав) и едно бутало 88мм благодаря предварително

        Коментар


        • #34
          От: Двигател от Лада 1600 за газ 69, добра идея ли е?

          Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
          Спарки можеш ли да ми намериш такава диаграма за мотор М103 на мерцедес. Ако успееш и на 2-те модификации 2.6 и 3.0. Мерси предварително.

          http://en.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_M103_engine
          За съжаление нещо не намирам. Интернета ми в момента е бавен и е пълна мъка. Търси през google например по фраза "mercedes M103 dyno graph", и после търпеливо попрегледай да речем първите 3 страници с резултати. Току виж изскочило това, дето ти трябва.

          По темата - предложих омеговия двигател именно заради цената му. Ладовия, въпреки цената си, не би предложил нищо съществено. Още повече че явно вече е правено, та ще има и откъде да се обмени опит съответно.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #35
            От: Двигател от Лада 1600 за газ 69, добра идея ли е?

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            За съжаление нещо не намирам. Интернета ми в момента е бавен и е пълна мъка. Търси през google например по фраза "mercedes M103 dyno graph", и после търпеливо попрегледай да речем първите 3 страници с резултати. Току виж изскочило това, дето ти трябва.
            Мерси все пак
            Луд умора нема,само се поти!!!

            Коментар


            • #36
              От: Двигател от Лада 1600 за газ 69, добра идея ли е?

              Първоначално публикуван от m.peev Преглед на мнение
              [ATTACH=CONFIG]277871[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]277872[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]277873[/ATTACH],ще чакам компетентни мнения.Благодаря предварително.
              Добра идея е !
              Малки разлики като мощност и идея при създаването му. Поиграй си с напасването и ГАЗ в гората.
              Успех !
              А да се вкараш във филм с някаква мощна резачка - ВИНАГИ има време за това .
              Нали си ни познаваш - ние винаги намираме други варианти освен този за който ни питаш в темата.

              Коментар


              • #37
                От: Двигател от Лада 1600 за газ 69, добра идея ли е?

                Какво ти трябваше за да направиш оригиналният мотор
                0885 297985,мтел-Радо
                0876 556870,виваком като домашен

                Коментар


                • #38
                  От: Двигател от Лада 1600 за газ 69, добра идея ли е?

                  Незнам какво слагате в тези газки но в Бургас има една с двигател на Форд коуъд w6 . на състезанието летеше ниско над тревата.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Двигател от Лада 1600 за газ 69, добра идея ли е?

                    едно бутало 88мм и не шлайфан блок,не шлайфан за да мога да си ползвам моите бутала.другото ни е доста здраво.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Двигател от Лада 1600 за газ 69, добра идея ли е?

                      Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
                      Незнам какво слагате в тези газки но в Бургас има една с двигател на Форд коуъд w6 . на състезанието летеше ниско над тревата.
                      За тази ли говориш? http://www.offroad-bulgaria.com/show...=83260&page=13
                      Тя е от клуба
                      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Двигател от Лада 1600 за газ 69, добра идея ли е?

                        Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                        За тази ли говориш? http://www.offroad-bulgaria.com/show...=83260&page=13
                        Тя е от клуба
                        Вярно е , и съм много горд от този факт.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Двигател от Лада 1600 за газ 69, добра идея ли е?

                          Много добре си се движи с ладовския двигател. Сравнително лесно се монтира и трябва да е с жигулска кутия защото са по-близко предавките.Натоварен с дърва(около кубик) и с двама айдуци си върви срещу баира на 2-3 бавна.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Двигател от Лада 1600 за газ 69, добра идея ли е?

                            благодаря на всички,за сега успях да съживя оригиналния мотор,и съм много доволен че пак съм на пистата(калдъръма де),ладовия ще почива още малко.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Двигател от Лада 1600 за газ 69, добра идея ли е?

                              Колега слагаи спокоино моя е с двигател от Лада 1600 и няма никакви проблеми! С тоя двигател съм от 10 години и нито мостове съм пипал нито нещо по двигатела само консумативи сменям,да 4укам на дърво ..

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X