Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проходим ли е пътя Етрополе - Стъргел с лека кола?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проходим ли е пътя Етрополе - Стъргел с лека кола?

    помагайте, моля.
    знае ли някой, дали този път е проходим с лека кола?
    в ОФР мап-а е unpaved, тука е показан като асфалтов.....
    истината е някъде там....
    ако някой е минавал, МОООООЛЯ да каже каква е.
    Прикачени файлове

  • #2
    Re: работи ли този път??

    Ау ти доста смел маршрут си предприел за да си с кола. Аз съм от района на Златица и Пирдоп, т.е. от този район и честно да ти кажа никой не минава от там с кола. Защо не пробваш през златишкия проход - той е добре поддържан и от там поемаш пътя за София и от там към стъргел
    Нищо не ти пречи да пробваш и този път и ако видиш, че не става да се върнеш - въпреки че се съмнявам че ще успееш да минеш с кола - то на някои карти има път между Пирдоп и Тетевен - който минава през билото на Ст. Планина - Но без добре подготвен джип или пеша трудно ще го минеш
    Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

    [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

    Коментар


    • #3
      Re: работи ли този път??

      ако бях смел нямаше да питам тука
      просто ми беше любопитно, щото обичам III-класните пътища и местата, през които минават.

      Коментар


      • #4
        Re: работи ли този път??

        Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
        щото обичам III-класните пътища и местата, през които минават.
        Ами подкарвай джипка, а не лека кола. Защото някои от 3-класните пътища са си жив офроуд.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          Re: работи ли този път??

          Първоначално публикуван от Lachezar_p Преглед на мнение
          . Защо не пробваш през златишкия проход - той е добре поддържан и от там поемаш пътя за София и от там към стъргел
          Златишкия проход е много готин път и е абсолютно проходим. Но да е добре поддържан.....Той е офицялно затворен от няколко години....
          Technical Rescue Direct - life lies in courage
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

          Коментар


          • #6
            Re: работи ли този път??

            Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
            Ами подкарвай джипка, а не лека кола. Защото някои от 3-класните пътища са си жив офроуд.
            ...работя усилено по въпроса
            ама засега съм теоретик

            Коментар


            • #7
              Re: работи ли този път??

              Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
              ...работя усилено по въпроса
              ама засега съм теоретик

              Няма страшно колега и аз така бях теоретик повече от година ама то нали мерака по силен от тока
              Николай Папазов

              Коментар


              • #8
                Re: работи ли този път??

                Ako няма навявания с джип се минава има дълбоки коловози на спускане за Етрополе.

                Коментар


                • #9
                  Re: работи ли този път??

                  да обобщиме:
                  най-добре да не пробвам, а...

                  Коментар


                  • #10
                    Re: работи ли този път??

                    Минавах от там преди 1 година с Рено 5 но на места беше трудно
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Проходим ли е пътя Етрополе - Стъргел с лека кола?

                      минавал съм оттам.от стъргел се качваш горе на разклона за х.чавдар
                      и х.звездец.като хванеш за звездец стигаш бариера.ако моеш да я минеш
                      продължаваш до оградата на поделението.само че преди тази ограда има
                      черен път в лево и заобикаляш поделението.долу слизаш в село
                      бойковец май беше.оттам си в етрополе.от бойковец мое да се качиш на
                      х.рудината и оттам в ботевград.купончето си го бива.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Проходим ли е пътя Етрополе - Стъргел с лека кола?

                        Iceruner - златишкия проход се поддържа от Елаците - има техника за изчистване от сняг и напълно нов асфалт допреди 1-2 години - този проход е необходим на елаците - нали до рудника им в Балкана се стига единствено по този път - даже има слухове, че се е подновила работата по тунела - има тунел който излиза от другата страна на Планината - най-прекия Балкански проход!!
                        Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

                        [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Проходим ли е пътя Етрополе - Стъргел с лека кола?

                          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                          Минавах от там преди 1 година с Рено 5 но на места беше трудно
                          Първоначално публикуван от Константин Коцев Преглед на мнение
                          минавал съм оттам.от стъргел се качваш горе на разклона за х.чавдар
                          и х.звездец.като хванеш за звездец стигаш бариера.ако моеш да я минеш
                          продължаваш до оградата на поделението.само че преди тази ограда има
                          черен път в лево и заобикаляш поделението.долу слизаш в село
                          бойковец май беше.оттам си в етрополе.от бойковец мое да се качиш на
                          х.рудината и оттам в ботевград.купончето си го бива.
                          кат' си строша колата, вие ше сте виновни
                          благодаря на всички за информацията.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Проходим ли е пътя Етрополе - Стъргел с лека кола?

                            Първоначално публикуван от Lachezar_p Преглед на мнение
                            Iceruner - златишкия проход се поддържа от Елаците - има техника за изчистване от сняг и напълно нов асфалт допреди 1-2 години - този проход е необходим на елаците - нали до рудника им в Балкана се стига единствено по този път - даже има слухове, че се е подновила работата по тунела - има тунел който излиза от другата страна на Планината - най-прекия Балкански проход!!
                            Съгласен съм че е проходим, но аз съм минавал поне 4 пъти последните 2 години и определено е далеч от представите ми за нов асфалт. Иначе е супер, горе продават жесток мармалад от шипки! А и официално е затворен, но никога не съм виждал куки да висят и да дебнат като на други места.
                            Technical Rescue Direct - life lies in courage
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X