Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се случва с Ники?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какво се случва с Ники?

    Не искам да те притеснявам, но били снимал "камерата" до нещо познато за добиване на представа колко е голяма
    Кураж и търпение ...

    Коментар


    • #32
      От: Какво се случва с Ники?

      Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
      Не искам да те притеснявам, но били снимал "камерата" до нещо познато за добиване на представа колко е голяма
      Кураж и търпение ...
      Както се вижда, размерът е колкото по-голямо бобено зърно (примерно) или колкото една фаланга на детско пръстче.

      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • #33
        От: Какво се случва с Ники?

        Докато вървеше операцията на Ники, която продължи около 1 час и 30 мин. снимаха от Нова ТВ.
        Ще излъчат материала утре в предаването "На кафе" с Гала, което започва в 9,15 часа.
        Който има интерес и възможност може да гледа!
        Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
        Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

        Коментар


        • #34
          Re: Какво се случва с Ники?

          Ами на мен ми се струва не толкова малка
          извинявам се за лошата снимка.
          това е до батерия ААА
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1130743.jpg
Прегледи:1
Размер:75.1 КБ
ID:5242052

          Коментар


          • #35
            От: Какво се случва с Ники?

            Това е моя малък Ники на операционната маса!
            Снимките са на телевизора докато течеше предаването по Нова ТВ!
            Извинете лошото качество.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1130766.jpg
Прегледи:1
Размер:92.3 КБ
ID:5242199Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1130767.jpg
Прегледи:1
Размер:80.6 КБ
ID:5242200
            Последно редактирано от Daniel; 10-01-11, 09:23.
            Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
            Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

            Коментар


            • #36
              От: Какво се случва с Ники?

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1130765.jpg
Прегледи:1
Размер:69.8 КБ
ID:5242202
              Ето и снимки от вземането на биопсия на Ники.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1130762.jpg
Прегледи:1
Размер:89.3 КБ
ID:5242201
              Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
              Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

              Коментар


              • #37
                От: Какво се случва с Ники?

                Ето го моя сладур сниман от Нова ТВ по време на учебни занятия в център за деца аутисти Тацитус.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1130798.jpg
Прегледи:1
Размер:81.3 КБ
ID:5242213

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1130794.jpg
Прегледи:1
Размер:100.9 КБ
ID:5242214


                Благодаря на приятелите ни, които ни подкрепят!
                Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                Коментар


                • #38
                  От: Какво се случва с Ники?

                  Първоначално публикуван от Жулиета Преглед на мнение
                  ..................Ако видим зор обаче ще ви потърсим отново за помощ, колкото и да ми е неудобно.............
                  Здравейте отново! Благодарим ,че споделяте с нас усилията за малкия сладур!Мисля , че на много хора тук /и не само / ще ни бъде адски неудобно , ако не ни споделите необходимостта от още средства нататък....Радваме се , че сме частица от всичко това да е възможно.Желаем Ви успех от все сърце!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Какво се случва с Ники?

                    В сайта на Нова телевизия има запис на цялото предаване. Ако в следващите дни, посоченият от мен адрес не работи, ползвайте тази инфорция за намиране на епизода: Епизод 84 - Сезон 2; Дължина: 115:10; Излъчено на: 2011-01-10 09:15

                    Към предаването - "На кафе"!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Какво се случва с Ники?

                      Нали знаете,че това което не ни убива ни прави по-силни.Аз съм сигурен,че малкият ще се оправи просто е въпрос на време.Занимавайте се с него колкото се може повече и нещата ще се подредят.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Какво се случва с Ники?

                        Тази тема за сина ми Ники е пусната в раздел Медицина в настоящия форум, за да информираме нашите приятели и съфорумници какво се случва с детето.
                        Моля да спрат майки, регистрирани в БГмама да копират моите постове и да ги пускат в техния форум с цел сплетни, клевети и неморални коментари.
                        Аз съм позитивен човек, който не може да си обясни вашата злоба.
                        Ние имаме един и същ враг - Аутизма!
                        Любовта, която аз давам на детето си и благодарността към моите колеги от Офроуд България е безгранична!
                        Аз имам подкрепата на най-добронамерените хора на света, а вие какво имате?

                        Този текст явно ви е убягнал:

                        Copyright ©2003 - 2011, Ликон ЕООД, Всички права запазени! Снимки и текстове оттук не могат да бъдат копирани или препредавани под каквато и да форма, освен чрез хипервръзка (линк) към съответната публикация.
                        Последно редактирано от Жулиета; 15-01-11, 23:44.
                        Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                        Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                        Коментар


                        • #42
                          От: Какво се случва с Ники?

                          Първоначално публикуван от Жулиета
                          Тази тема за сина ми Ники е пусната в раздел Медицина в настоящия форум, за да информираме нашите приятели и съфорумници какво се случва с детето.
                          Моля да спрат майки, регистрирани в БГмама да копират моите постове и да ги пускат в техния форум с цел сплетни, клевети и неморални коментари.
                          Просто нямям думи то какво да се коментира е..... абсурда.
                          Не може ле неща да се направи по въпроса?
                          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                          0878 79 20 61 Борис

                          Коментар


                          • #43
                            От: Какво се случва с Ники?

                            Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                            Просто нямям думи то какво да се коментира е..... абсурда.
                            Не може ле неща да се направи по въпроса?
                            Явно, ние тук в Офроуд България сме свикнали на отлично модериране на постовете и много прилична култура в изказването на мнения от участниците.
                            Нека не падаме до тяхното ниво.
                            Молбата ми е да не замесват мен и сина ми в техните коментари.
                            Истината е, че не съм попитала модераторите в нашия форум до каква степен са защитени постовете ни тук.
                            В кръга на шегата, страшна ПР реклама ни направиха тия мамчета, цяла България знае за Ники и майка му.
                            А сега почвам с добрите новини. Ники вчера на няколко пъти ми каза МАМА, дори повтори след мен. Много по-наблюдателен е. На разходката с шейната си изтърва ръкавиците, погледна след тях, върна се , донеси ми ги и с поглед и жестове ми подсказа да му ги сложа/ това допреди месец беше само мечтана реакция от негова страна/. Днес яде салата от зеле и моркови, преди това само пасирани храни и бисквитки. Избира си дрехи, мъчи се да си оправя леглото, помага ми като изхвърля обелките в кофата, когато разтоварваме миялната той слага приборите в чекмеджетата, сам си пуска печката в банята да се стопли за къпането, като заедно с печката влачи един голям разклонител. Помага ми да месим хляб, носи брашната, хартията за печене, мъчи се да я намести във формата. Ще ви го снимам на видео и ще ви го пусна да се порадвате!
                            Благодаря ви членове на Офроуд България! Незнам дали го осъзнавате, но куража, който усещам от вашата реакция е по-ценен за мен от всичко, благодаря!
                            Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                            Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                            Коментар


                            • #44
                              От: Какво се случва с Ники?

                              Първоначално публикуван от Жулиета Преглед на мнение
                              Явно, ние тук в Офроуд България сме свикнали на отлично модериране на постовете и много прилична култура в изказването на мнения от участниците.
                              Нека не падаме до тяхното ниво.
                              Молбата ми е да не замесват мен и сина ми в техните коментари.
                              Истината е, че не съм попитала модераторите в нашия форум до каква степен са защитени постовете ни тук.
                              В кръга на шегата, страшна ПР реклама ни направиха тия мамчета, цяла България знае за Ники и майка му.
                              А сега почвам с добрите новини. Ники вчера на няколко пъти ми каза МАМА, дори повтори след мен. Много по-наблюдателен е. На разходката с шейната си изтърва ръкавиците, погледна след тях, върна се , донеси ми ги и с поглед и жестове ми подсказа да му ги сложа/ това допреди месец беше само мечтана реакция от негова страна/. Днес яде салата от зеле и моркови, преди това само пасирани храни и бисквитки. Избира си дрехи, мъчи се да си оправя леглото, помага ми като изхвърля обелките в кофата, когато разтоварваме миялната той слага приборите в чекмеджетата, сам си пуска печката в банята да се стопли за къпането, като заедно с печката влачи един голям разклонител. Помага ми да месим хляб, носи брашната, хартията за печене, мъчи се да я намести във формата. Ще ви го снимам на видео и ще ви го пусна да се порадвате!
                              Благодаря ви членове на Офроуд България! Незнам дали го осъзнавате, но куража, който усещам от вашата реакция е по-ценен за мен от всичко, благодаря!
                              Браво!!Добре напредва, надявам се и за напред всичко да е по вода, на цялото семейство!! А за тези от Бг мама, нямам думи просто...
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • #45
                                От: Какво се случва с Ники?

                                Първоначално публикуван от Жулиета Преглед на мнение
                                ......
                                А сега почвам с добрите новини. Ники вчера на няколко пъти ми каза МАМА, дори повтори след мен. Много по-наблюдателен е. На разходката с шейната си изтърва ръкавиците, погледна след тях, върна се , донеси ми ги и с поглед и жестове ми подсказа да му ги сложа/ това допреди месец беше само мечтана реакция от негова страна/. Днес яде салата от зеле и моркови, преди това само пасирани храни и бисквитки. Избира си дрехи, мъчи се да си оправя леглото, помага ми като изхвърля обелките в кофата, когато разтоварваме миялната той слага приборите в чекмеджетата, сам си пуска печката в банята да се стопли за къпането, като заедно с печката влачи един голям разклонител. Помага ми да месим хляб, носи брашната, хартията за печене, мъчи се да я намести във формата. Ще ви го снимам на видео и ще ви го пусна да се порадвате!
                                Благодаря ви членове на Офроуд България! Незнам дали го осъзнавате, но куража, който усещам от вашата реакция е по-ценен за мен от всичко, благодаря!
                                Сълзи ми потекоха от КЕФ докато го четях.
                                Търпение и всичко ще се оправи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X