Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чека за грешка премигва на Terracan.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Чека за грешка премигва на Terracan.

    Питам учтиво, а не ровя Форумът не е пясък или почва. Това, че искам да видя сайта и прочета не го намирам за израз на лошо възпитание, колега Кастро
    Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

    Коментар


    • #62
      От: Чека за грешка премигва на Terracan.

      Колега,извинявай не съм искал да те обидя по никакъв начин или пък да те мисля за невъзпитан. В нета има страшно много инфо
      за масло в нафтата както в български така и в английски, немски и каквито се сетиш още сайтове. Аз съм добре с английския и за това съм прочел немска публикация с английски превод. Просто исках да споделя какъв е ефекта от маслото но не и да карам някой да си слага нито пък да рекламирам някое масло за моторетки. Ако говорим технически дизеловия двигател може да работи и с трансформаторно масло с употребявано олио с новичко олио и с много други. На Теракана двигатела е като чистия дизел без подгряващи свещи с голяма компресия и много добро изгаряне в цилиндрите само че комън рейл. Така че за него горе изброените горива ако не са разредени с голям процент нафта отпадат. Така че спокойно можеш да си налееш половин литър масло в един резервоар без да се притесняваш. Ще ти хареса, много тихо работи.
      Последно редактирано от kastro; 06-04-11, 16:08.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X