Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чека за грешка премигва на Terracan.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Чека за грешка премигва на Terracan.

    Здр, слагам по 3-5гр. на литър синтетично двутактово масло, бездимно. Моето е Репсол но има и много други марки. Ефекта се усеща след 500км.
    Успех.

    Коментар


    • #47
      От: Чека за грешка премигва на Terracan.

      Колега, за Комън рейл не е ли малко страшно да се добавя масълце? Добавката на Кастрол ТДА не върши ли подобна работа? Иначе звучи прекрасно по думите ти, та чак се изкушавам и аз
      Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

      Коментар


      • #48
        От: Чека за грешка премигва на Terracan.

        Няма страшно вече съм минал 3000км. и освен към по добро друго не се случва. Имам познати които си слагат от години на много по нови дизели.
        Все пак 3-5гр на литър не са никак много.

        Коментар


        • #49
          От: Чека за грешка премигва на Terracan.

          Здравейте колеги. След смяна на филтъра проблема си остана , но подавах по плавно газ и почти не светваше. Но за сметка на това се вдигна разхода на гориво, а преди няколко дена не поиска да запали. Не съм я дирпал да я пробвам и така на буксир отиде при майстора . След един ден оглед стигна до заключение че две дюзи не работят . До тук добре , обаче почнаха едни цени 600 - 800 лева за дюза , ако се отреремонтират 400 лева на дюза. Така и влюзох във форума отдавна не бях влизал и съм много благодарен че го има . От единия пост на lusan нещата изглеждат по съвсем различен начин . Майстора го питам инжектора ли е прецакан той ми казва " да де дузата " не мога да излезем на глзва дайте мако инфо от носно това кое заминава дюзата , инжектора или и двете щото ме заболя главата от яетери цифрените суми които се получават накрая като умножа по четри. Предварително благодаря.
          "Никога не е късно да постъпиш правилно."

          Коментар


          • #50
            От: Чека за грешка премигва на Terracan.

            Колега Baza 2005, заминава инжектора. Не се занимавай с глупости а ги смени ! Оригинални инжектори на Делфи заедно със смяната излизат по 220 лв. на дюза. Влез в сайта на Косер и разгледай. Имат сервиз в Пловдив и в София . Аз също бях с два слабо работещи, но ги смених и четирите. Имай предвид че след смяната им дюзите се обучават. Симптомите ти са 100 процента както бяха моите. И един съвет Колеги, ВНИМАВАЙТЕ с евтината нафта )))))))))))))
            Последно редактирано от lusan; 14-03-11, 07:41.
            GW Steed5

            Коментар


            • #51
              От: Чека за грешка премигва на Terracan.

              Вече 10 дена проблема ми не е решен. Това което намирам е за оригинални (нови) инжектори около 570 лв. на инжектор с труд и обучение на дюзите става някъде към 640 лв. на инжектор. За отремонтирване ми искат около 300лв. на инжектор. Никъде я няма тази цена от 220 лв.Ако може дай някакъв телефон, че ме боли главата от майстори и цени.
              "Никога не е късно да постъпиш правилно."

              Коментар


              • #52
                От: Чека за грешка премигва на Terracan.

                Baza, телефона ми е 0889809383 Людмил Лаков. Обади ми се да ти обясня .
                GW Steed5

                Коментар


                • #53
                  От: Чека за грешка премигва на Terracan.

                  Kolega Baza, ами то в нашия край имало сервиз в село Ясенково за Делфи, пиши ми на лични ще ти дам телефона.
                  Не си правя майтап и аз не вярвах отначало, били кадърни и имали най модерни стендове.
                  Говорих с тях защото и аз имах проблем с една дюза и ми казаха да сипвам по 1 литър двутактово масло на резервоар защото нашата нафта била трагична.
                  След стотина километра всичко се оправи. Аз до сега си сипвах по 3-4 гр. на литър но това било много малко и нямало ефект.
                  Последно редактирано от kastro; 22-03-11, 22:41.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Чека за грешка премигва на Terracan.

                    Абе колеги, нещо се гъбаркате с това масло. То че нафтата е боклук няма две мнения, обаче това че сте минали 2000 - 3000 км според мен не е показателно за това какво влияние оказва добавянето на нафта в по-дългосрочен аспект. Няма ли някой специалист който да се занимава с химията по горивата, който да даде по-професионално мнение.
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар


                    • #55
                      От: Чека за грешка премигва на Terracan.

                      Не знам дали има спец но това го чета в немски сайтове и го чувам от два сервиза за Делфи. Всеки си преценява.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Чека за грешка премигва на Terracan.

                        Здравейте , проблема с моите дюзи е решен, след много мъки при некадърни майстори. Но последния който всъшност я отремонтира е много кадърно момче. Сервиза му е в с. Ясенково област Шумен. Останах много доволен от обслужването ,а и от цената за сега за качество не смея да говоря да не предизвикам съдбата. Така че всички които се обърнат към него мисля ,че ще останат доволни.
                        Също искам да благодаря на lusan i kastro за оказаното съдействие.
                        P.S. За маслото в нафтата няма да сгрешите майстора ми каза че ме задължава да го слагам един литър двутактово масло на резервоар.
                        "Никога не е късно да постъпиш правилно."

                        Коментар


                        • #57
                          От: Чека за грешка премигва на Terracan.

                          Първоначално публикуван от kastro Преглед на мнение
                          Не знам дали има спец но това го чета в немски сайтове и го чувам от два сервиза за Делфи. Всеки си преценява.
                          Колега, мога ли да те помоля да ми посочиш немски сайтове да прочета и аз? Благодаря предварително!
                          Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Чека за грешка премигва на Terracan.

                            Ето в тази тема 91 отговор е написано от немския сайт и що гиде преведено.http://offroad-bulgaria.com/showthre...F4%F2%E0%F2%E0
                            "Никога не е късно да постъпиш правилно."

                            Коментар


                            • #59
                              От: Чека за грешка премигва на Terracan.

                              Първоначално публикуван от baza2005 Преглед на мнение
                              Ето в тази тема 91 отговор е написано от немския сайт и що гиде преведено.http://offroad-bulgaria.com/showthre...F4%F2%E0%F2%E0
                              Благодаря! Но там пише на английски в немски сайт, без да е посочен източника. Знам добре езика и затова исках да го прочета сам
                              Поздрави
                              Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Чека за грешка премигва на Terracan.

                                Колега Христов, нали ти казах че всеки си преценява защо продължаваш да ровиш?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X