Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Стари големи радиокасетофони

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Стар голям радиокасетофон

    Е остава да се надяваме . Мерси какъвто и да е отговора де.
    висете отпуснато

    Коментар


    • #32
      От: Стар голям радиокасетофон

      Значи продължавам да си търся "моя гетобластер". Да споделя как се самонабутах оня ден. Мотах се по единй Елинпелински пазар случайно и гледам някакъв пич натрупал на капака на една кола всякакви стари електроники. И нали съм си риба и не се сдържах се набутах 100 кинта за тия два красавеца от началото на 80 тте (а пича колко се пазари и не искаше да сваля, усети ме че съм навит ). В ужасно състояние са по-скоро ама си бях обещал ей така за празниците да си купя стар касетофон каквото ще да става. Понякога правим глупави неща ама не съжалявам де. Човъркам ги с часове и се хиля като идиот . Sanyo M9880lu е по-големия (доста е грамаден) другия е Hitachi TRK7720E и е в доста по-запазен. Звука им е супер,направо бях забравил "мекотата" на говорителите от ония времена (иначе имам доста саунд вкъщи - 4 активни колони около 2 и половина киловата за начало, съвременни касетофони, съраунди и т.н....) ама звука от 80 тте си е друг. Откакто ги взех само тях слушам (радио де, касетите май са за ремъци поне, ще видя по-нататък). Може някой да се смеят,но съм сигурен че познавачите ще ме разберат . Та стига съм спамил ето ги и тях. И продължавам да търся. Даже вече ме хваща май някаква мания да ги събирам....
      п.с. и сорри за кутията от бира ма не набарах друго под ръка за сравнение на размера Между другото Хитачито е ужасно силно нищо,че е почти мъник....
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Tony33; 23-12-10, 23:47.
      висете отпуснато

      Коментар


      • #33
        От: Стар голям радиокасетофон

        Днес един колега от фолксваген форума ми писа че има Шарп, чакам снимки и започва пазарлъка
        Заръчал съм на един колега от ретро клуба да разпита колегите моряци, дали някой няма останал такъв касетофон, ако намеря нещо ще ти се обадя.
        Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 24-12-10, 00:14.
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #34
          От: Стар голям радиокасетофон

          Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
          тия два красавеца
          Честито! Добър подарък за Коледа.
          Ами, мога да помагам с евентуален ремонт.
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #35
            От: Стар голям радиокасетофон

            Мерси. Имам човек дето ще ми ги стегне ма след празниците. Лошото е,че ме обзема манията да имам още. Толкова са истински. Попаднах и на ей този сайт и ги гледам с часове. Тоя Шарп 6060 направо ми казва "требва да ме намериш" . (страницата е флаш и в десния край се зарежда бар откъдето си избираш,може и слайд да се пусне). Насладете се.
            http://www.owerko.com/#mi=2&pt=1&pi=...2&p=0&a=4&at=0
            висете отпуснато

            Коментар


            • #36
              От: Стар голям радиокасетофон

              Ей тоя SHARP GF777 ... ми беше мечтата едно време ...... то май и сега .....
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #37
                От: Стар голям радиокасетофон

                Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                Мерси. Имам човек дето ще ми ги стегне ма след празниците. Лошото е,че ме обзема манията да имам още. Толкова са истински. Попаднах и на ей този сайт и ги гледам с часове. Тоя Шарп 6060 направо ми казва "требва да ме намериш" . (страницата е флаш и в десния край се зарежда бар откъдето си избираш,може и слайд да се пусне). Насладете се.
                http://www.owerko.com/#mi=2&pt=1&pi=...2&p=0&a=4&at=0
                Погледни и този сайт, в менютата са представени доста интересни модели

                http://pocketcalculatorshow.com/boombox/faq.html

                Тези дни очаквам един такъв да ми изровят
                Panasonic RX-CT950

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:panasonic-rx-ct950.jpg
Прегледи:1
Размер:18.4 КБ
ID:5237759
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #38
                  От: Стар голям радиокасетофон

                  Аа знам го сайта наизуст. Екстра е Панасоника ма не е ли малко новичък. Требва да е Национал от ония години. Годините на последната златна ера. Сега докато цъках РСА входовете на Хитачито останах гръмнат, на толкова години са по-здрави от изходите на плеърите ми Пайниър. Немам думи .Май 80 тте са си последните години когато нещата са правени да служат дълго... Сега си ни обират. Например взех си миксер Маки (за мнооо пари) който по всеобщо мнение тогава би трябвало да е най-якия. На 4 тата година сдаде багажа. Без коментар.Активни колони със всички защити и цена от 1400 лева на парче - откъснаха се жиците на баса на първата година.....И това при много внимателна употреба. А тия пусти гетобластери са използвани толкова години и са мъчени как ли не и още се държат подобаващо. Истински бойци.Правени са като танкове .Кофти че поти не са функционални на днешно време само.Верно дето викаше Божич - ходи да намериш станция на радиото. Мъка.Ама па как се хиля сега като гледам пред мен как мигат лед индикаторите на Хитачито пред мене включено към лаптопа да си слушам уебрадио . И звука... Тоя звук..... .
                  висете отпуснато

                  Коментар


                  • #39
                    От: Стар голям радиокасетофон

                    Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                    Аа знам го сайта наизуст. Екстра е Панасоника ма не е ли малко новичък. Требва да е Национал от ония години. Годините на последната златна ера. Сега докато цъках РСА входовете на Хитачито останах гръмнат, на толкова години са по-здрави от изходите на плеърите ми Пайниър. Немам думи .Май 80 тте са си последните години когато нещата са правени да служат дълго... Сега си ни обират. Например взех си миксер Маки (за мнооо пари) който по всеобщо мнение тогава би трябвало да е най-якия. На 4 тата година сдаде багажа. Без коментар.Активни колони със всички защити и цена от 1400 лева на парче - откъснаха се жиците на баса на първата година.....И това при много внимателна употреба. А тия пусти гетобластери са използвани толкова години и са мъчени как ли не и още се държат подобаващо. Истински бойци.Правени са като танкове .Кофти че поти не са функционални на днешно време само.Верно дето викаше Божич - ходи да намериш станция на радиото. Мъка.Ама па как се хиля сега като гледам пред мен как мигат лед индикаторите на Хитачито пред мене включено към лаптопа да си слушам уебрадио . И звука... Тоя звук..... .
                    Хахаха, сладур Амиии нов е ама, подарък от братовчеда, ако го намери
                    Имам инфо за два бр. GF-777, стискай палци и може да има за двама ни.Голям мерак ми е да намеря JVC Victor M95, Cionion CF-100 и Intersound Super Jumbo J 747, но не храня големи надежди за последните три, в България ще са екзотика.За профи колоните почти нямам забележка за JBL-те, един лентов кабел не беше закрепен добре, но го оправихме.Отностно пултовете на Маки, какво да ти кажа, един колега мин. година си закупи диджейски и за няколко месеца започна да се изтърква боята около потенциометрите.От моя Пайнер съм много доволен, не е мръднал вече 3-та година.
                    Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 25-12-10, 21:24.
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • #40
                      От: Стар голям радиокасетофон

                      Е, вие станахте професионалисти. Не моа се мера!
                      Не проявявах никакъв интерес досега, но щом сте такива ентусиасти, като се появи нещо ще викам.
                      Честита Коледа засега и късмет през Новата!
                      Ето малко от дойчовския еBay:

                      http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trks...All-Categories

                      А какви са цените...
                      Последно редактирано от bojitch; 25-12-10, 21:50.
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • #41
                        От: Стар голям радиокасетофон

                        Хаха чк пък професионалисти.... . Просто запалени,зарибени бедни лаици за наша жалост . Иначе и баба знае. Та си търсим леко "спонсорирани" с добри пожелания покупки. Че ония колекционерските цени навън....
                        висете отпуснато

                        Коментар


                        • #42
                          От: Стар голям радиокасетофон

                          Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                          Хаха чк пък професионалисти.... . Просто запалени,зарибени бедни лаици за наша жалост . Иначе и баба знае. Та си търсим леко "спонсорирани" с добри пожелания покупки. Че ония колекционерските цени навън....
                          Тони, я виж нещо соц с впечатляващ бас

                          Unitra - Condor RM 820 S
                          http://www.youtube.com/watch?v=U7tfO...eature=related

                          Ето го и оригинала

                          http://www.youtube.com/watch?v=YF1EZNQN5r4&feature=related
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #43
                            От: Стар голям радиокасетофон

                            Имаше едни руски радиокасетофони в изпълнение с разкачащи се тонколони - Вега. Мисля, че бяха с транзисторни НЧУ. За времето си много ме впечатлиха, но по отношение на амортизацията си не показаха добри характеристики...
                            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                            LZ1EMS

                            Коментар


                            • #44
                              От: Стар голям радиокасетофон

                              Да се похваля с какво се сдобих на скоро
                              Снимките са от нета понеже не съм в България.
                              Panasonic RX 5220 LS
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:panasonic-rx-5220ls.jpg
Прегледи:1
Размер:182.2 КБ
ID:5237883Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RX_-_5220_LS.jpg
Прегледи:1
Размер:72.5 КБ
ID:5237884Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1314218491_3.jpeg
Прегледи:1
Размер:104.7 КБ
ID:5237885Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1314218491.jpeg
Прегледи:1
Размер:126.3 КБ
ID:5237886
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Стар голям радиокасетофон

                                Истински красавец е Панасоника. Браво. А руските гетобластери Вега са си религия още . Уау Иване Унитрата ме разби.. Никога не съм знаел че има такава. Странно,че не я е имало у нас. Висях на последния етаж на Цум едно време с часове да се доредя за декове Респром и обикаляхме навсякъде по приятели да паравим какви ли не записи с кабели,а имам и спомени за записи с микрофони даже . Корекомски касетофони имах няколко и обикалях корекомите да видя какво има. Но никога не съм виждал тая Унитра. Странно не са ли я вкарвали у нас? Страхотна е.
                                висете отпуснато

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X