Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Стари големи радиокасетофони

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Стар голям радиокасетофон

    Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
    Разходи се до магазинчетата за стара аудио техника на "Поп Богомил",
    Мани ги тия! Обирджии!
    За магнет "Мамбо" ми поискаха 350 лева.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #17
      От: Стар голям радиокасетофон

      Мда. Не са от най-сговорчивите. Затова напоследък гледам да не влизам, че много боли после - финансово.

      А на битака не съм виждал, макар че доста го обикалях през последната година за други всякакви джаджи.

      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
      Мани ги тия! Обирджии!
      За магнет "Мамбо" ми поискаха 350 лева.
      Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

      TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

      Коментар


      • #18
        От: Стар голям радиокасетофон

        Божич ше вида кога може да ти докарам Кащана,че съм си на вилата почти постоянно. Ще се обадя другата седмица и ще го донеса като си идвам към София. Мерси за инфото Бадефф, ще го проверя с едно наум за каквото ме предупредихте .
        висете отпуснато

        Коментар


        • #19
          От: Стар голям радиокасетофон

          Опредено Интерсаунд-а ме грабна най-много като звук.Малко циганиика светещите диоди, нооо като ще е гарга да е рошава
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #20
            От: Стар голям радиокасетофон

            Ще видим какво ще им докарат другата седмица, днес нямаше нищо интересно ............
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #21
              От: Стар голям радиокасетофон

              Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
              Ще видим какво ще им докарат другата седмица, днес нямаше нищо интересно ............
              Ахаммм, ами не е спешно ще почакаме
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • #22
                От: Стар голям радиокасетофон

                Аз имам уредба ЕУРОФОН отгоре грамофон под него касетофона радио усилвател и какво още там не му разбирамДонесъл съм го от Италия като пътувах.Там ми я подари едно приятелче изровил я на некво бунищеОще свири идеално може и свадба да озвучиш с нея.

                Пазя си я за спомен от ония хубави години кога Господ одеше по земята.
                К мирной жизни не пригоден.
                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                Коментар


                • #23
                  От: Стар голям радиокасетофон

                  Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                  Аз имам уредба ЕУРОФОН отгоре грамофон под него касетофона радио усилвател и какво още там не му разбирамДонесъл съм го от Италия като пътувах.Там ми я подари едно приятелче изровил я на некво бунищеОще свири идеално може и свадба да озвучиш с нея.

                  Пазя си я за спомен от ония хубави години кога Господ одеше по земята.
                  Чак такива чудеса на техниката не търсим, ще съм доволен и на показания касетофон
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #24
                    От: Стар голям радиокасетофон

                    Продължавам да се надявам..... .
                    висете отпуснато

                    Коментар


                    • #25
                      От: Стар голям радиокасетофон

                      И аз и аз, ама Мишо явно е зает
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #26
                        От: Стар голям радиокасетофон

                        Добре бе, не съм спирал да разпитвам. Няма.
                        Мога само да издъня Божич, той ти замисля нещо, ама още не е готово. Подозирам че на него ще целуваш ръка.
                        А ти ми намери нещо строшено, само да е с вертикална механика, и ако може тя да е здрава.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Стар голям радиокасетофон

                          Не лъжи човека, бре!
                          Ако стане нещо и аз ще се радвам, ама...Това Хитачи стои от три години и няма, и няма подходяща механика.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • #28
                            От: Стар голям радиокасетофон

                            Днес в Пловдив на руския пазар се намери това:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01682.jpg
Прегледи:1
Размер:148.3 КБ
ID:5236767
                            Искаше му 70 лв и всичко си му работело. Ако искаш следващата неделя ....човека (...)нямаше телефон, за това няма как да те свържа.
                            Ако си в Пловдив в неделя - ще го намериш.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Стар голям радиокасетофон

                              Мерси за помоща. Т'ва си е уредба направо. Сега съм по следите на едно Саньо иначе. А ония психопати на Богомил му искат на Шарпа 320 лева. Напълно са откачили. А Божич и Стефан ако не намислите нещо лудо кой друг... Ааа Стефане тука ми изпадна един оборотомер и измервателен комбиниран уред от руски самолет и съм си ги нарекъл за бакшиш (задето подръчкваш нещата) за тебе за "битовата ти стичка" . Свиркай къде и кога да ти ги метна. (ако ги искаш де)Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF8359.JPG
Прегледи:1
Размер:118.0 КБ
ID:5236787Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF8361.JPG
Прегледи:1
Размер:119.5 КБ
ID:5236788
                              висете отпуснато

                              Коментар


                              • #30
                                От: Стар голям радиокасетофон

                                Имам точно такъв Шарп, но трябва да попитам баща ми, дали е склонен да се раздели с него.
                                Купува го преди повече от 20 години от кореком. Какво е видял тоя касетофон... Мъкнех го навсякъде. Има проблем по механиката на дясното гнездо, но иначе си работи. Главите са му поизносени.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X