Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ужас, хора! Няма зимни гуми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ужас, хора! Няма зимни гуми!

    Направо бедствено положение - никъде във Франция няма зимни гуми . Даже и в сайтовете в нета - пишеш мейл, или се обаждаш по телефона, а оттам ти отговарят ''нямаме на склад, може чак след Нова година'' .
    Съвсем се сринах, когато получих абсолютно същия отговор във всички възможни гумаджийски сервизи в града - ''....... зимни гуми чак след Нова година''. Оправдават се с многото поръчки изобщо в цяла Европа, поради което заводите просто не смогвали с количествата.

    Е такова чудо още не бях виждал.
    А лошото е, че от 3 дена тук е направо сибирска зима. Незнам ..............
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

  • #2
    От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

    Стига,бе..в света на развития капитализъм..да няма кой да ти вземе парите !? Не е за вярване.

    Коментар


    • #3
      От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

      Самата истина, брат ................ Ела гледай какви шумни скандали са по сервизите. Най-близкия завод е на 60 км, и въпреки това - зимни гуми НЯМА . Днес се обаждах по всички морги и обещах люти бакшиши, ако ми запазят 2 чифта, като изпадне нещо. Просто незнам какво става ................
      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
      Само DIESEL !!!

      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

      Коментар


      • #4
        От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

        Гледам по TV-то,зимата крачи сериозно по вашия край, не е като при нас-днес си беше за късо ръкавче...

        Коментар


        • #5
          От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

          Едно време ето тези доставяха из цяла Европа и държаха читави цени.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

            Мишо , да те попитам аз , ти си умен човек ,а защо изчака да дойде сибирския студ
            Днес си монтирах зимните гуми на буса и шефа на гумаджийното ми се оплака целия склад е пълен със зимни гуми , още един човек назначих , а виж какво става ...
            Така че събирайте опит от БГ По-напред сме от вас.
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • #7
              От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

              Колега,поръчай си от гуми от България тук е криза хората нямат пари за нови гуми,и има зимни гуми в излишък.
              0885719173-Красимир

              Коментар


              • #8
                От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                Направо невероятно,и то във Франция където Мишелин и техните производни са големите играчи на пазара. Освен да си поръчаш онлайн от съседна държава, друго не ми идва наум.Успех с преобуването и дано да е по-скоро. Поздрави!
                Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                Коментар


                • #9
                  От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                  Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                  Мишо , да те попитам аз , ти си умен човек ,а защо изчака да дойде сибирския студ
                  Днес си монтирах зимните гуми на буса и шефа на гумаджийното ми се оплака целия склад е пълен със зимни гуми , още един човек назначих , а виж какво става ...
                  Така че събирайте опит от БГ По-напред сме от вас.
                  Защото дойде внезапно, а последното нещо, което правя е да следя прогнозата, иначе такава издънка за първи път правя - зимата да ме изпревари. Но съгласи се, че проблема не е в това - производителите си водят статистика и горе-долу знаят колко и какви гуми ще се продадат и толкова произвеждат. Обаче явно тази година разумните са повече и всичко живо се е юрнало да си слага зимни гуми. Добре, това е чудесно. Обаче в крайна сметка аритметиката не излиза и сега глей кво става.
                  А дето викаш ''ти си умен'' ............ не съм умен аз, братко, препатил съм, препатил съм много в тоя живот и имам да разказвам. На добър път!
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Едно време ето тези доставяха из цяла Европа и държаха читави цени.
                    Гоблин, абе извинявай, ама ти сигурен ли си, че това е сайта? Питам, щото на мен ми се отвори страница с голи мадами, честна дума lol:.
                    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                    Само DIESEL !!!

                    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                      Абе аз да питам - ти къде си във Франция?!! Че то моя роднина в Париж ми казваше едно време, че сняг там пада, ама мнооого рядко и се топи бързо! Та може би си има обяснение - не държат на склад зимни гуми защото не се купуват! Или се лъжа?
                      П.С. Глобално затопляне, а?!!
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                        Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
                        Колега,поръчай си от гуми от България тук е криза хората нямат пари за нови гуми,и има зимни гуми в излишък.
                        Добре, само трябва да уточним как ще стигнат дотук и колко пари ша ми струва тоя кеф.
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                          Абе аз да питам - ти къде си във Франция?!! Че то моя роднина в Париж ми казваше едно време, че сняг там пада, ама мнооого рядко и се топи бързо! Та може би си има обяснение - не държат на склад зимни гуми защото не се купуват! Или се лъжа?
                          П.С. Глобално затопляне, а?!!
                          F-41000 Blois, на 200 км. южно от Париж. Иначе ето виж тези снимки са от завчера
                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=97732&page=5 в пост 99.
                          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                          Само DIESEL !!!

                          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                            Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
                            Направо невероятно,и то във Франция където Мишелин и техните производни са големите играчи на пазара. Освен да си поръчаш онлайн от съседна държава, друго не ми идва наум.Успех с преобуването и дано да е по-скоро. Поздрави!
                            Да де, нали това казвам, и в нета отговарят, че няма. Ето сайтовете, които ползвам по принцип - има всичко и на много добри цени
                            http://www.123pneus.com/start.html
                            http://www.az-pneus.fr/recherche/pne...FZFi4wodARyLQA

                            Има си и телефон за директна връзка, каките са много мили, ама като нямат гуми?
                            Последно редактирано от мишоци; 30-11-10, 20:01. Причина: допълнение
                            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                            Само DIESEL !!!

                            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                              Тая история ми напомня за моите премеждия през 2008 година, месец февруари. Реших да се прибирам с колата от Канарските острови към България. Джипката се качва на ферибот и пристига в Барселона, където си я взимам и газ към нашенско. Поспретнах я и за накрая оставих да сменя акумулатор и антифриз .С батерията всичко стана за минути но като стигнах до антифриза се видях в чудо. Влизам в първия магазин и искам антифриз, който да замръзва на -30 градуса. Целия магазин - Един продавач-шегобиец ме пита да не ми е изтекъл фреона от хладилника и да искам да си го допълня .След 3 дни обикаляне, гордо се сдобих с антифриз замръзващ на -5 градуса за скромната сума от 15 евро на литър
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X