Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ужас, хора! Няма зимни гуми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

    Нема го Мишоци! Явно го затрупа нейде снежко.

    Коментар


    • #32
      От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

      Аз бих му закарал 4 гумета ама да ми плати пътните !
      ... Смръщена, четириока, двуврата мръсница, с вечно недоволен изруд под капака, влачеща се по земята и проблясващи в тъмното 4 диска, тясна и неудобна вътре...[SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #33
        От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        И защо така? За 20г. опит( че преди това само Димитровки и Видинки) Мишлена за мен е най-добре. Особено като цена/качество. А при зимните съвсем.
        Фулда са доста по пластмасови. Дънлопа бързо се износва.
        Здраво! Понеже питаш -
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...41#post1261841 виж пост *12*
        Поздрави!
        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
        Само DIESEL !!!

        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

        Коментар


        • #34
          От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

          Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
          Здраво! Понеже питаш -
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...41#post1261841 виж пост *12*
          Поздрави!
          Странно! Да не би и във Франсето да има за износ и за вътрешно потребление?
          Иначе за жипките си прав. И аз целогодишно джиткам с БФГ АТ.

          Коментар


          • #35
            От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
            Аха ! Кой писа из форума "Зимата ми липсва ужасно ! "
            Най-после Господ се отзова на твоите желания - а ти се оказа неподготвен .

            Както се случва обикновено с всеки един от нас.
            Охоооо, многоуважаваният от мен Ник Николов, добра среща!
            Това за зимата е съвсем сериозно, ама аз никъде не казвам, че обичам да буксувам, да се завъртам и други такива .
            Ох, лошото е, че си продадох и 2-та джипа, иначе нямаше проблем, офроуд гуми е заринато, има колкото ти душа сака. Ама нищо - следва Унимог .
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #36
              От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Странно! Да не би и във Франсето да има за износ и за вътрешно потребление?
              Иначе за жипките си прав. И аз целогодишно джиткам с БФГ АТ.
              Не. Неискам да спамя, но това е нещо като случаите с чисто нови Рено Лагуна, които всяка седмица ходят на доктор. Лошо качество.
              Аз съм твърдо за Дънлоп, или Фулда. На предишната ми 124-ка 300д ми сложиха Фулда Кристал и зимата в големия сняг ходих почти до чешката граница в Германия при един приятел - не мръднаха пущините, нито веднъж колата не ми е поднесла с тях. Преди това слагах само Дънлоп - никакви проблеми, няма по-послушни гуми. Континентал и Нокиан са супер гут, обаче много скъпи, няма смисъл. Сигурно ще попиташ защо тогава сложих на 124-ката Фулда, а не Дънлоп. Ами просто него ден в сервиза нямаше Дънлоп. Предложиха ми Фулда. Светна ми, че в София живеех близо до МС на Дондуков и всичките им коли бяха с Фулда. Викам си - ами щом слагат Фулда сигурно има защо. Та и аз тогава тъй направих. И останах смаян колко е хубаво.
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #37
                От: Ужас, хора! Няма зимни гуми! И цените им растат... не ... хвърчат !!!

                Само малко спам по темата на колегата. Понеже леката си кола я купих с 2 зимни и 2 всесезонни гуми, та си ги сменям зиме/лете отпред/отзад. Знам че не е добра практика, та затова се оглеждах да купя още 1 чифт зимни като моите - от реномираната марка НАНКАНГ.

                Преди 10тина дни гледах тук:

                http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.p...g_pro_Seite=20

                и намерих такива по 50 евро. Докато се начудя в събота срещу неделя както си ровя в сайта им, изведнъж цените на всички зимни гуми с по 20-30% нагоре...

                Моите отидоха на 65 евро, след още 4-5 дни хвръкнаха на 100 евро ДУБЪЛ на първоначалната цена... и сега май ги няма та мирясах.

                Цените на летните гуми не са мърдали естествено.

                Какво стана с тия НАНКАНГ че ги сложиха в ценова група с Бриджстон... нямам идея, но търсенето определено превъзхожда предлагането на пазара на зимни гуми в момента.

                Редакция: В БГ секцията на същия сайт има НАНКАНГ и са по скъпи от Нокиан, Гудиър и 1 модел на Ханкук... дали пък не ги подценявам тези тайванци???
                Последно редактирано от allfriends; 14-12-10, 02:30.
                [COLOR=blue][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Arial Black]When you see DEATH staring in your eyes and you feel her cold breath on your face, don’t slam on the brakes – make a sharp turn…[/FONT] [/FONT][/COLOR]
                [/COLOR]

                Коментар


                • #38
                  От: Ужас, хора! Няма зимни гуми! И цените им растат... не ... хвърчат !!!

                  Точно по същото време когато е пусната тази тема си купих зимни гуми от Делтиком (известно под много различни интернет адреси, много пъти писано и в този форум за тях) доставят от Германия в цяла Европа, доставката е включена в цената. За два дена дойдоха в Холандия. Малко ме беше яд де, после намалиха цените, а след това изведнъж ги вдигнаха и след това свършиха Савите странна маркетингова политика имат, но ако уцелиш момента е много изгодно. Не виждам как може да не намери човек гуми...

                  Аз си взех едни Sava Adapto HP полски, бюджетен модел на GoodYear. Обаче те са всесезонни и имат шарка на орфоуд гума много са добри в снега, който вече държи почити месец. Страхотно пътно поведение на всякакъв сняг, дъжд, и лед. Онзи ден се опитах да боксувам на едно място, е не може, изровиха снега и ме изстреляха напред. На сухо се опасявах да не са шумни, но засега нямам оплаквания, но не съм ги видял още на температури над 10-20 градуса и скорости над 140...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                    Колега тука гледа ли - camskill.co.uk . Аз от там си купих граберите.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                      До седмица - две, твоят проблем Мишо, ще сполети и нас, поради приемането на закон в Румъния, задължаващ използването на зимни гуми, цената им там се е повишила доста. Тировете с гуми от България към Румъния вече се товарят. Това все пак ЕЖК, така че трябва да се провери.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • #41
                        От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                        Проблема от миналата година вече го оправиха и сега има зимни гуми на пощурия. Аз ползвам 195/65/15 за моя трактор - MB W124 300D, Dunlop са 61 евро парчето.
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                          Май ще трябва да пращаш насам. 14" започват от 72 Евра тук.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • #43
                            От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                            За какво са ви зимни гуми... то зима няма да има.......

                            Коментар


                            • #44
                              От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                              Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                              За какво са ви зимни гуми... то зима няма да има.......
                              За да ходим на Здравец-а.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X