Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ужас, хора! Няма зимни гуми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

    Сайтчето е немско, наистина наблягат на мадамите но са си съвсем сериозни иначе.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #17
      От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

      Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
      Тая история ми напомня за моите премеждия през 2008 година, месец февруари. Реших да се прибирам с колата от Канарските острови към България. Джипката се качва на ферибот и пристига в Барселона, където си я взимам и газ към нашенско. Поспретнах я и за накрая оставих да сменя акумулатор и антифриз .С батерията всичко стана за минути но като стигнах до антифриза се видях в чудо. Влизам в първия магазин и искам антифриз, който да замръзва на -30 градуса. Целия магазин - Един продавач-шегобиец ме пита да не ми е изтекъл фреона от хладилника и да искам да си го допълня .След 3 дни обикаляне, гордо се сдобих с антифриз замръзващ на -5 градуса за скромната сума от 15 евро на литър
      Ами добре,че не си решил да го сменяш в Африка защото нямаше и на -5 да намериш))
      0885719173-Красимир

      Коментар


      • #18
        От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

        Абе то сайтове много, ама ГУМИ НЯМА пущината. То е същото - и едните и другите се снабдяват от производителите и точно в тях е контрата. В крайна сметка всички по веригата губят.
        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
        Само DIESEL !!!

        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

        Коментар


        • #19
          От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

          Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
          F-41000 Blois, на 200 км. южно от Париж. Иначе ето виж тези снимки са от завчера
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=97732&page=5 в пост 99.
          Видях ги бе братче и ти завиждам!!
          Ама въпроса ми беше - това всяка година ли е или е екстремална ситуация?
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #20
            От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
            Видях ги бе братче и ти завиждам!!
            Ама въпроса ми беше - това всяка година ли е или е екстремална ситуация?
            Ами последните 4-5 години си е най-редовно. Вярно е, че тази година просто снеговете дойдоха по-рано. Ма не бе, братче, то голяма веселба като цяло, аз обожавам зимата, ама само дето този път гумаджийте развалиха пейзажа, иначе ела да видиш какви разходки в гората от по 5-6 часа си правим и какви игри в снега падат .
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #21
              От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

              Какво беше това "зимни гуми"?

              Добре де, нещо от Ebay и да пращат до Франция няма ли?
              И сте много изостанали, ние тука около палмите и антифриз имаме, и зимни гуми, и вериги ... Да ти пратя един чифт гуми?
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #22
                От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                Ами ела си до България тук дефицит са само кеш парите гуми има всякъкви включително и Мишелин.
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #23
                  От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  Ами ела си до България тук дефицит са само кеш парите гуми има всякъкви включително и Мишелин.
                  Ааааааа, не, Мишелин да не видя! Само Фулда, или Дънлоп.
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                    Аз пък си купих Firestone зимни MADE in FRANCE ,при нас ги има братле, ама пара няма, глад мори добитъка...
                    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                      Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                      Ааааааа, не, Мишелин да не видя! Само Фулда, или Дънлоп.
                      И защо така? За 20г. опит( че преди това само Димитровки и Видинки) Мишлена за мен е най-добре. Особено като цена/качество. А при зимните съвсем.
                      Фулда са доста по пластмасови. Дънлопа бързо се износва.
                      Последно редактирано от Пенчо; 01-12-10, 14:06. Причина: грешка

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                        Бе нещо и аз не съм фен на Мишлен. Гудиър някак по ми допадат ... макар, че в момента пак съм с Ласа

                        Мишо, то тука има и други гуменетки, не само Мишленски. Баш за Дънлоп не съм гледал, че нещо ми идват скъпави. какъв размер търсиш?
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                          Според мен, на Мишлена единствения недостатък е, че не издържа чести срещи с правозъби дупки.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Според мен, на Мишлена единствения недостатък е, че не издържа чести срещи с правозъби дупки.
                            Абе ... не е само това, ама нейсе, да не превръщаме темата в за и против конкретната марка. Може и аз да съм карък и да съм попадал все на бракуваните гуми
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                              Аха ! Кой писа из форума "Зимата ми липсва ужасно ! "
                              Най-после Господ се отзова на твоите желания - а ти се оказа неподготвен .

                              Както се случва обикновено с всеки един от нас.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ужас, хора! Няма зимни гуми!

                                http://www.123pneus.fr/ мойте ги купих от аналоговия (австрииски) на тоя сайт!

                                Ако искаш да ти пратя по пощата от Австрия ?
                                Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                                Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                                Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X