Обява

Свий
Няма добавени обяви.

коя марка ръчни хъбове е по добра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • коя марка ръчни хъбове е по добра

    коя марка ръчни хъбове е по добра avm или superwinch

  • #2
    От: коя марка ръчни хъбове е по добра

    Да ти кажа и двата са от един клас .....
    Лудак

    Коментар


    • #3
      От: коя марка ръчни хъбове е по добра

      тогава айсин.
      Абе които ти изпаднат най ефтино. Май това е най безпроблемната част.

      Коментар


      • #4
        От: коя марка ръчни хъбове е по добра

        ами аз където и да питам за втора употреба те все им искат по 200 или 220 лв а те като гледам 320 са чисто нови

        Коментар


        • #5
          От: коя марка ръчни хъбове е по добра

          Първоначално публикуван от kosiqn Преглед на мнение
          коя марка ръчни хъбове е по добра avm или superwinch
          последните AVM-и които видях на живо преди 2 месеца, бяха с някаква пластмаса като сепаратор вътре в хъба, не ми вдъхна много доверие ( за Фронтера ). Superwinch-a от своя страна си е само желязо, но пък външния му корпус се захваща с едни малки и много трудни за последващо развиване болченца, което ме дразни, иначе вече близо 3 години нямат грижи на моята Фронтера.
          no signature no problems

          Коментар


          • #6
            От: коя марка ръчни хъбове е по добра

            мерси колега за отговоро а някои може ли да каже случаино ако си намеря втора употреба хъбове какво да гледам дали не са заминали

            Коментар


            • #7
              От: коя марка ръчни хъбове е по добра

              цъкай тук може да ги вземеш на сметка http://cgi.ebay.co.uk/SUZUKI-SJ-VITA...item1c17804044

              Коментар


              • #8
                От: коя марка ръчни хъбове е по добра

                можеш ама да има кои да ми ги купи и прати нямам познати там

                Коментар


                • #9
                  От: коя марка ръчни хъбове е по добра

                  от Китай http://www.alibaba.com/product-gs/31...or_Suzuki.html
                  Цена $52/pair+$108 DHL freight.Total is $160
                  Цената е добра само доставката е малко скъпа.

                  Коментар


                  • #10
                    От: коя марка ръчни хъбове е по добра

                    Аз съм с бразилските AVM, много е важно за какво ще ползваш колата, ако е главно за офф, за мен най-подходящо е капачки, никакви хъбове, ако е от време на време ръчни или автомат, каквото си избереш, и за цената аз също не бих си дал хъбовете за по-малко от 250лева, ако им видиш колко струват нови: http://www.avm.com.br/products4.htm цена след запитване, аз им писах и ми отговориха, че работят само на едро, така че изводите са за теб, има писано кой е вносител за БГ. Ето ги моите нови: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Rugge...ht_4761wt_1000, ако смяташ, че старите трябва да са наполовина като цена на новите следва и сметката: 180$хъбовете+55$куриер$=235$х1,47=345,45 лева и малко разправии за мито и такси около 14% от стойността=50лева, всичко прави: 400лева в най-добрият случай приблизителнои все пак цената за втора употреба зависи от състоянието, моите не са карани на оф, само ги включвам месечно да ги разтикам 20-на км

                    Коментар


                    • #11
                      От: коя марка ръчни хъбове е по добра

                      няма да ги ползвам зо офф роуд а относно цената питам защото съм намирил едни на 320 лв и за това си мисля че е по хубаво маи да си купя чисто нови защото може да спестя 100лв ама можи и да ме боли много главата от тези икономии на втората употреба не знам какво да им гледам малко ще е спорт тото все пак мерси

                      Коментар


                      • #12
                        От: коя марка ръчни хъбове е по добра

                        Обади ми се на 0887941416 Трифон, имам нещо предвид

                        Коментар


                        • #13
                          От: коя марка ръчни хъбове е по добра

                          Мисля че AISIN на втора употреба ще ти свършат работа. Мойте ги тероризирам 4 години градско и оффроуд и още държат.
                          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                          http://www.cardomain.com/ride/2562837

                          Коментар


                          • #14
                            От: коя марка ръчни хъбове е по добра

                            Колегата щеше да си купува нови AVM, като моите-301лева от ..., обеща да пише, но от скоро разбрах, че даже е успял да продаде витарата, така че

                            Коментар


                            • #15
                              От: коя марка ръчни хъбове е по добра

                              нови AVM , може и втора ръка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X