Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kia Sportage прекъсва...!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kia Sportage прекъсва...!

    Здравейте колеги, киата ме е бензинова 2.0 95 к.с 1996 г. Проблемът е, че като я запаля и като подам газ на около 1500 оборота и започва едно прекъсване. Като дам пълна газ го няма, само на определени обороти го прави това. Като я подкарам е същата работа - с по малко газ прекъсва, а с повече върви без проблем. Има даже на моменти при рязко подаване на газ многократно и се получава гърмене в ауспуха и във всмукателната филтърна кутия. Смених свещите, кабелите, качвах я на компютърна диагностика и не показва нищо, не дава никакви грешки.Свалях и мих дебитомера с кореселин и пак няма резултат. Ако някой предполага нещо моля пишете.

  • #2
    От: Kia Sportage прекъсва...!

    Джипа на бензин ли върви? Ако е на бензин сменяван ли е скоро горивния филтър?
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      От: Kia Sportage прекъсва...!

      На бензин върви. Горивен, въздушен, кабели, свещи и т.н. всичко съм сменил. Днес сменях горивния филтър и се сетих, че може помпата ми да не прави достатъчно налягане, защото пробвах с пръст да затискам маркуча докато помпата работи и го одържам без проблем, а доколкото четох там налягането което се образува е 3,5 бара. Как се измерва това налягане, някой има ли представа?

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X